Skocz do zawartości
Vexu

[SZUKAM] Administratora, budowniczego, moderatora, supportera i programisty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę tego posta ponieważ poszukuje pełnej ekipy do projektu RolePlay(NIE RPG)

Poszukiwany jest każdy kto może pomóc w projekcie zaczynając od administracji kończąc na zwykłych graczach. Nie składam jakiś wielkich wymagań ale też mam nadzieje, że dołączając do projektu liczysz się z tym iż trzeba się w to angażować, nie narzucam godzin pracy nad projektem. Chce by ten projekt stał się w jakimś stopniu innowacją choć wiem, że owy tryb jest dość popularny. Ale nie będę o tym tutaj pisać ponieważ najpierw muszą zacząć się prace nad projektem. Nowy gracz wchodzi na serwer ma załóżmy 5$ na start jakiś chleb i tyle. Żeby coś osiągnąć trzeba kupić działkę która załóżmy kosztuje 1000$ oczywiście cięzko przemierzyć całe miasto pieszo więc trzeba było by też zarobić na pojazd który kosztuje 100$ ale skąd wziąć pieniądze skoro nikogo nie znasz w nowym "Życiu" idzie się do Pracy, Otwieramy organizacje przestępcza, własny biznes, warsztat samochodowy(pojazdy tez będą miały usterki - uderzysz w kogoś bądź coś % uszkodzenia pojazdu spada.) Idziesz do pracy np. Górnik, roznosiciel gazet(tylko pluginowo), mechanik, Policjant, Medyk itd. Spowodujesz kolizje wzywacie policje dostajesz mandat. Organizacje przestepcze mogą działać poza miastem moga okradac ludzi itd. Będzie handel bronią palną ale trzeba mieć na nią pozwolenie jeśli nie idziesz w pasiak jak Policja cię zatrzyma. Ktoś cię postrzeli np. Chodzisz wolno wyleczyć może cię medyk itd. Oczywiście za np. Godzine przepracowaną w miejscu pracy dostaniesz daną kwotę np. 15$

Co mam do zaoferowania:

1) Siebie samego(w pozytywnym znaczeniu zboczuchy) mam swoje lata i doświadczenie w trybach RolePlay zaczynając od GTA SA-MP RP:

- ls-rp 2008-2016 grałem w przeróżnych organizacjach szlifując swój poziom.

2) Miłą atmosferę.

3) Nie zmuszam nikogo do siedzenia na tkz. /duty admina ponieważ każdy ma prawo do grania nawet posiadając range.

4) Będzie wykupiony dedyk bądź VPS zobaczymy na co się zdecyduję póki co zwykły hosting podczas tworzenia projektu.

Kogo szukamy?

Helper - 3 osoby

Support - 2 osoby

Moderatorów Forum - 2 osoby

programistów - 2 osoby

Testerów - 2 osoby

budowniczych - im więcej tym lepiej ;)

Nie mam żadnych wymagań jeśli chodzi o wiek zależy mi na tym byście byli ogarnięci i dążyli do celu tak jak i ja chce do tego dążyć. Może wydawać się głupie, że chce rozpocząć projekt bez żadnej ekipy ale nie o to w tym wszystkim chodzi, każdemu trzeba dać szanse a wiem, że znajdą się osoby które będą miały do zaoferowania swoje doświadczenie.

Jesteś zainteresowany/na?

Chcesz dołączyć do ekipy? Napisz mi coś o sobie bądź dołącz do discorda a tam przeprowadzimy krótką rozmowę;)

Spoiler

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam
Jestem zainteresowany Helperem, Testerem lub Supportem/
Wiek. 11 Lat ,ale jestem ogarnięty :)
Imię. Dominik
Nick. DretexTM (Mam Premium)
Ortografia. 9/10 
Znam komendy np /kick, /timeban, ban /v.
Komputer. Jakiś Laptop (ZŁOM) Ale niedługo mam nowy komputer :)
Kilka słów o sobie.
Mam Minecraft Premium oraz doświadczenie w Minecraft około 3 lat. Minecraft To gra na której się wychowałem. Zawsze Minecraft będzie na moim Top 1 w Grach.Na serwerach Miałem Stanowiska np.Technik, Moderator,HeadAdmin,Admin. Łącznie chyba na wszystkich Stanowiskach. :)
To tyle.

Kontakt: Skype/TS3/Discord/Facebook.

Edytowane przez Dretex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DretexTM
WorldEdit. 7/10
Doświadczenie w byciu w administracji 9/10

Edytowane przez Dretex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgłaszam się! Tylko jest mały problem, otóż już wyjaśniam jadę na obóz dwu tygodniowy i będę dopiero podajże 3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick: MrTexio (Brak Premium)
YT: Texio
Imie: Tomasz
Komputer: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Chciałbym dostać budowniczego ponieważ bardzo ładnie buduje i jestem miły i pomocny.Doświadczenie około 5 lat.Mam nadzieję że dostanę się do waszej ekipy :D!
===========================================================================================================================

- World Edit 8/10

- Doświadczenie w byciu w administracji 8/10

- Budowanie 7-9/10

- Orto 9/10

- Kontakt: Ts3/Skype/Discord/Facebook

===========================================================================================================================

Edytowane przez Texio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gram w minecrafta 2 lata

mam 10 lat gram 

znam podstawowe komendy 

mógłbym być helperem testerem suporterem i adminem

mam nadzieje że mnie przyjmiesz jeśli tak to odpisz mi plis

discord kubulek22#1893

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta