Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam zamiar wykupić host serwera, ale szukam ogarniętej ekipy do pogrania na ten serwer (prywatny).
Myślę że serwer będzie posiadał modyfikacje.

Będzie stworzona Whitelista, więc rozdawanie IP i tak się nie uda.
Osoby chętne do takiej prywatnej gry, chciałbym zaprosić na teamspeaka, aby pogadać.
Myślę że nagrywanie na YT również wchodzi w grę.

Szukam max 6 / 8 osób.

Ja mam 27 lat

Jeśli jest ktoś chętny to zgadamy się na TS :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez melekhd
      Cześć!
      Mam pytanie do wszystkich co sie znaja na hostingach. Ktos wie dlaczego może, nie moge wgrac pluginow na hosting hostandplay na serwer za ktory zaplacilem 20 zł. Czy moze nie ma miejsca czy jak. Bylby ktos mi w stanie pomoc :D? Z gory dzieki
    • Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez kNoopers
      Szukam technika lub osobe znającą się na pluginach ponieważ nie mogę sobie poradzić z takimi prostymi pluginami jak authx czy permissionsex, niby wszystko robie dobrze a prefixów nie ma oraz nie ma komendy /register czy /login. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże lub kogoś znajde
    • Przez Anonim Anonim
      Siema posiadam własny serwer na pukawce z dużą ilością modów i mam inv tweaks w modach u siebie dodawałem też do serwera i dalej nie działa jedna rzecz, a mianowicie sortowanie po podniesieniu, inaczej zwane uniknięcie zapełnienia paska akcji
      Silnik: Thermos-1.7.10-1614-57

Moje pytanie brzmi czy mogę to jakoś naprawić?
      Np. za pomocą jakiegoś pluginu lub moda sam nie wiem
      Albo może istnieje coś co emuluje pojedynczego gracza na serwerze? Ponieważ na singlu wszystko hula
    • Przez igoraczek1
      Witam
      jestem Igor
      Jeśli szukasz sponsora to dobrze trafiłeś. Chętnie pomogę ci w rozwoju serwera z obupólną korzyścią. Jeśli chcesz mnie pozyskać, twój serwer musi mieć już kilkunastu graczy i zaciekawić mnie. Wszystkie szczegóły do ustalenia na pv.
      zapraszam do kontaktu!