Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dnia tj. 8 stycznia 2018 roku startujemy z projektem serwera opartego na [prawdopodobnie] najnowszej wersji minecrafta czyli 1.12. 

Serwer ma polegać na trybie hardcore. Ewentualnie rozważymy inne pomysły/propozycję.

Wymagania:

+14

+Ts3 bądz discord

+Staż w budowaniu.

Oferujemy:

- Doświadczoną ekipę, która się zna.

- Dbanie o serwer.

- Range na serwerze (Aktualnie nie wiemy jak serwer się rozwinie, dlatego też nie idziemy w ciemno i nie będziemy chcieli płacić budowniczemu)

Kontakt poniżej bądz na PW forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Vitus T
      Szukam technika i budowniczego na serwer RealLife. Poszukuję jak wcześniej wspomniałem budowniczych oraz techników. Bardzo bym prosił o napisanie podania na którąś z rang na forum: citylife.c0.pl/MyBB/.
      Technika wynagrodzę wirtualną kasą za pluginy oraz posiada on takie same uprawnienia jak UVIP.
      Budowniczy ma ryb Creative, więc nie muszę go wynagradzać. Wynagrodzeniem jest satysfakcja z tego, że się dostało na tą posadę.
      Czego oczekuję?
      Od technika: Chciałbym, żeby umiał dobrze pisać pluginy oraz je konfigurować.
      Od budowniczego: Na razie nie wymagam nie wiadomo jak wielkiego talentu, bo bardzo ich potrzebuję. 
      PS: Jeżeli nie chcesz być ani budowniczym, ani technikiem, to możesz po prostu się zarejestrować, żeby nie ominąć startu serwera 
      Pozdrawiam, Vitus27
      PS: Proszę też o napisanie pomysłów gdzie jeszcze zareklamować mój serwer 
    • Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez M1Chh4l
      Dzień dobry bądź dobry wieczór. Jak w tytule wątku szukam budowniczego, nie dawno zacząłem realizować nowy projekt, mogę tylko tyle zdradzić iż tryb będzie o tematyce drugiej wojny światowej. Niestety, wolę nie zdradzać co planuje, gdyż zaraz ktoś by przyszedł i sobie podwędził pomysł.
    • Przez _Lotheru_
      Witam, mam 12 lat i poszukuje budowniczego na mapę opartą na komendach. Wymagania: Wiek:12+, kultura języka. Dziękuje.
      KONTAKT: LotheruYT@gmail.com
    • Przez kNoopers
      Szukam technika lub osobe znającą się na pluginach ponieważ nie mogę sobie poradzić z takimi prostymi pluginami jak authx czy permissionsex, niby wszystko robie dobrze a prefixów nie ma oraz nie ma komendy /register czy /login. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże lub kogoś znajde