Skocz do zawartości
CubeFilms

I "Czarny Szlak" - seria fabularna Minecraft.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od 6 lat robimy serie fabularne z Minecraft, z mniejszymi lub większymi przerwami stworzyliśmy już 3 serie. Teraz, nauczeni błędami, staramy się cały czas ulepszać swój dorobek.

Pierwsza część filmu, serii fabularnej Minecraft pod tytułem Czarny Szlak jest to opowieść o śmiałku, który porzucił wszystko i ruszył w trasę w nieznaną jaskinię. W czasie swojej podróży będzie musiał pokonać swoje lęki i swoją przeszłość.

UWAGA! Film przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia! Może zawierać elementy nieodpowiednie dla niektórych osób.

Uwaga! Jeżeli ktoś chce pomóc przy produkcji filmów, zapraszam do pisania: fromasz@g.pl . Pamiętajcie, oczekujemy głosu znośnego. Jeżeli nie macie głosu, zawsze dla was się coś znajdzie (np budowa lub obmyślanie) :)

Edytowane przez CubeFilms

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Str34k
      Witam szukam 2 osób do serii fabularnej Minecraft.
      Fabuła:
      Fabuła była by o świecie w którym wybuchł największy reaktor atomowy i po tym nastała anarchia...
      Wymagania:
      1. Umiejętność dobrego budowania
      2. Chociaż minimalny poziom aktorstwa
      3. Sprawny mikrofon
      4. No tak 12+ lat
      O mnie:
      Mam 14 lat
      Mam sprawny mikrofon
      Mam minecraft premium
      Kontakt:
      steam: 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      discord: 
    • Przez Lenny652
      Witam, szukamy dziewczyny do serii fabularnej w Minecraft'cie. Seria będzie w klimatach Cyberpunka i generalnie podchodząca pod to uniwersum (futurystyczne metropolie, przemoc, korupcja, pieniądze, gangi, itp.) WYMAGANIA: Min. 13 lat, w miarę ogarnięty mikrofon, skype/teamspeak/discord, czas w weekendy. 
      Chciałbym, aby seria była jak najprofesjonalniej wykonana i dołożę wszelkich starać by utrzymać jej klimat jak i poziom. Prosiłbym aby chętne osoby podpisywały się pod tym tematem, a administrację mocno przepraszam i prosiłbym o przeniesienie, jeśli napisałem to w złym miejscu  (To mój pierwszy post)

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez MrSzyszkin
      Jak włączyć filmową kamerę w minecraft 1.7.2 ?
    • Przez Minecheck
      Cześć witam was wszystkich chciałbym ogłosić, że moja strona z powodu ataku hakerów musiała się przenieść.. Oto link do nowej strony, mam nadzieję, że nas nie ubędzie, filmiki niebawem..