Skocz do zawartości
kaaczmarq

[1.9][CREATIVE][OFFLINE][ZAP][$] REALM - CREATIVE „Creative inny niż wszystkie”

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabianie tylko dla DOBRYCH budowniczych? 80% publicznych serwerów creative robi wielkie diamentowe kloce,konkursy skinów i RolePlay,którymi zasyfiają publiczne czaty. 
Czego ty oczekujesz od szarej masy? że będą budować na tyle dobrze,żeby dawać lajki? albo dadzą sobie ''po koleżeńsku'',bądź (w przypadku serwera non-premium) narobią multikont do lajkowania konta głównego.

+1.9?  tam jest dosyć mało bloków,komend etc... no,ale skoro nie ma nowszej wersji twoich pluginów na pojazdy,to trza sie cieszyć byle czym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez aezarkones
      Minecraftz.pl zaprasza na serwer Minecraft Classic w lekko odświeżonej wersji [Freebuild]!
      Chcesz przypomnieć sobie stare serwery classic Jupiter Jazz, Minecraftz.pl, Piwnice? A może chcesz zobaczyć jak dużo można wyciągnąć z nieoficjalnej już wersji minecrafta. 
      Niedawno postanowiłem reaktywować troszkę staruszka w Polsce.

Działa to tak:
      Na stronie
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       zakładamy nowe konto i pobieramy unowocześnionego klienta gry (pamiętaj aby nigdy nie udostępniać swojego hasła do gry w innych serwisach niż minecraft.net), wyszukujemy na liscie serwerów serwer [PL] Minecraftz.pl i dołączamy do gry na serwerze. Każdy gość ma dostęp do komend pozwalających stworzyć własną mapę! Jeżeli grałeś u mnie na serwerze kiedyś i miałeś mapę to Twoja mapa prawdopodobnie dalej jest na serwerze! Możliwość tworzenia własnych bloków na mapach, ustawienia koloru mgły i wiele więcej. Łatwy kontakt z administracją przez facebook Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Czat globalny obejmujący serwery Classic i Serwer w pełnej wersji gry (abyś mógł gadać z kolegą który gra w skyblocka lub biega na survivalu).
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Reistus
      zaprosiłem mojego kolege  do minecraft realm ale mu nie działają kliki tak jakby nie działał mu lpm(lewy przycisk myszy) nie może również klikać w ten klucz do modyfikacji swojego servera oboje mamy wersje próbną realm myślałem że to przyczyna ale mój brat też ma i jemu wszystko normalnie działało  co mamy zrobić bo chcemy sobie pograć ale się nieda nie wiem o co chodzi i czemu nie może klikać tak jakby w tym realmie liczę na szybką odpowiedź powtarzam problem tkwi w tym że nie może on kliknąć nic w realmie kluczu wejść na swoj server zaakceptować itp inne takie jak wróć albo gotowe działają. szybka pomoc
    • Przez DDaNisPL
      Majnekrafty.pl:

IP: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Sklep: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

TeamSpeak3: ts.majnekrafty.pl
      Discord: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

WWW(w trakcie prac): Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Usługi w sklepie:
      Ceny zaczynają się od 2,49PLN.
      Voucher na 5PLN - WAKACJE2017

(Rekrutacja otwarta podania można pisać na naszym forum)

//poprawiam tagi ~ VenomPCPL

• Przez ISLP
      Witajcie,
      To mój pierwszy wpis i mam następujący problem.
      Otóż założyłem serwer na "craftserve.pl" ja jedyny mam administratora/opa od razu mówię, że używam "Shiginima launcher". Jakimś cudem kolega dodał sobie opa i wziął sobie rzeczy i jakim cudem to zrobił i jak to zablokować.