Skocz do zawartości
kaaczmarq

[1.9][CREATIVE][OFFLINE][ZAP][$] REALM - CREATIVE „Creative inny niż wszystkie”

VenomPCPL

Jutro prezentacja zostanie przeniesiona do archiwum.

Wiadomość dodana przez VenomPCPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabianie tylko dla DOBRYCH budowniczych? 80% publicznych serwerów creative robi wielkie diamentowe kloce,konkursy skinów i RolePlay,którymi zasyfiają publiczne czaty. 
Czego ty oczekujesz od szarej masy? że będą budować na tyle dobrze,żeby dawać lajki? albo dadzą sobie ''po koleżeńsku'',bądź (w przypadku serwera non-premium) narobią multikont do lajkowania konta głównego.

+1.9?  tam jest dosyć mało bloków,komend etc... no,ale skoro nie ma nowszej wersji twoich pluginów na pojazdy,to trza sie cieszyć byle czym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prezentacja bardzo niechlujna, ale treściwa. Po zarejestrowaniu się jakaś siła zaczyna siłą oprowadzać nas po serwerze i pojawiają się brzydkie, niewidoczne w niektórych momentach napisy z błędami językowymi o ortograficznymi. Budowle przedstawione podczas prezentacji są brzydkie, zestawione z odrażającym otoczeniem, składającym się na przykład ze ścian zrobionych z latarni morskich. Wiele nieprzetłumaczonych rzeczy, często tych najważniejszych, a najbardziej skomplikowanych patrząc ze strony gracza. Gra wymusza na graczu pewne akcje, zatrzymuje go w nieodpowiednich momentach, sprowadza się to do czegoś na wzór RPG, a to, w połączeniu z trybem Creative daje wizje karykaturalnego wręcz świata. Czat przerażający, długie, dające po oczach frazy z informacjami sprawiają, że nie można skupić się na rozgrywce i budowaniu. Mimo. czasami dziwnych i niewytłumaczalnych atrakcji, wciągnąłem się lekko w możliwości wyboru pojazdów. Każdy serwer powinien iść z duchem nowych aktualizacji, bo nie każdy gracz będzie miał ochotę grać na starszej wersji. W niniejszym serwerze nie ma nic autorskiego, a większość rozwiązań jest po prostu pobranych z internetu. Spawn, czyli /kawiarnia jest brzydki, ciasny , nudny i napchany hologramami. Niestety obawiam się, że serwer w obecnej postaci jest skazany na straty.

Życzę samych sukcesów, Kuba. 

• Zabawne! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Bakuś
      Witam. Na hoscie aternos mam własny serwer. Dzisiaj postanowiłem żeby była na nim paczka modów crazy Craft 3. Wszystko pięknie wchodzę w minecrafta i nie mogę wejść na serwer. Ciągle wyświetla się napis logowanie. Czy jest to spowodowane tym że grałem na czystym minecrafcie czy błąd tkwi gdzieś indziej? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Filiq343
      Prawdziwe życie (RolePlay) citylife.maxcraft.pl już wkrótce startuje!
      Uwaga! Temat będzie co jakiś czas aktualizowany! Obserwuj

Co u nas?
      * autorskie pluginy (np. potrzeby, prace)
      * autorskie skrypty (np. portfel)
      * możliwość robienia alkoholi
      * ranga Milioner (VIP)
      * mieszkania dla graczy i VIP'ów
      * sklepy dla graczy i VIP'ów
      * wysokie i nowoczesne budynki
      * własny serwer discord 
      * własne forum

Serwer nieaktywny!

• Przez aezarkones
      Minecraftz.pl zaprasza na serwer Minecraft Classic w lekko odświeżonej wersji [Freebuild]!
      Chcesz przypomnieć sobie stare serwery classic Jupiter Jazz, Minecraftz.pl, Piwnice? A może chcesz zobaczyć jak dużo można wyciągnąć z nieoficjalnej już wersji minecrafta. 
      Niedawno postanowiłem reaktywować troszkę staruszka w Polsce.

Działa to tak:
      Na stronie
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       zakładamy nowe konto i pobieramy unowocześnionego klienta gry (pamiętaj aby nigdy nie udostępniać swojego hasła do gry w innych serwisach niż minecraft.net), wyszukujemy na liscie serwerów serwer [PL] Minecraftz.pl i dołączamy do gry na serwerze. Każdy gość ma dostęp do komend pozwalających stworzyć własną mapę! Jeżeli grałeś u mnie na serwerze kiedyś i miałeś mapę to Twoja mapa prawdopodobnie dalej jest na serwerze! Możliwość tworzenia własnych bloków na mapach, ustawienia koloru mgły i wiele więcej. Łatwy kontakt z administracją przez facebook Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Czat globalny obejmujący serwery Classic i Serwer w pełnej wersji gry (abyś mógł gadać z kolegą który gra w skyblocka lub biega na survivalu).
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.