Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w sumie to jest nas dwóch. Kojoto i Kaoso = KiK. Jeden jest ojcem, drugi synem. Ojciec lubi gry nastawione na pvp, syn uwielbia minecrafta. I trochę tym minecraftem syn ojca zaraził :)  Szczególnie trybem Creative, w którym chyba ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. To tak w skrócie. Korzystając z okazji Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Zrobiliśmy też wersję minecraftową, którą zamieściliśmy w dziale Kącik Kulturalny. Pozdrawiamy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Blackovskyy
      Cześć, jestem Blackovskyy
      ------------------------------------
      Mam 14 lat, urodziłem się 15.07.2003 roku.
      Mieszkam w Polsce
      Moje hobby to: Sporty,Minecraft,Programowanie,Serwery
    • Przez Endmine PL
      Witam was wszystkich, jestem nowy na forum, ponieważ nie dawno się zarejestrowałem. Jednocześnie chciałbym was poprosić o odwiedzenie mojej strony na youtube (na yt nazywam się Endmine PL)
      i ocenienie materiałów jakie nagrywam, nie mam za wielu widzów i chciałbym się troszkę wybić. Z waszą pomocą napewno mi się uda  :) ! Pozdrawiam, Endmine PL!
    • Przez Luck3r
      Witam!!!
      Jestem tu nowy i znam się dość dobrze na Minecraft i mógłbym pomóc wielu graczom. Chciałbym się zaprezentować z jak najlepszej strony na tym forum :)
      Mam 14 lat, moją ulubioną grą jest Minecraft! <3 oraz kocham oglądać "My Litle Pony"!!!!
    • Przez NIeznanyTroll
      Welcome Człowieki
      Witam jestem nowy na forum. Pomyslalem czemu by sie nie przywitac. Jeżeli macie jakies ciekawe pytania tom prosze je zadawac.
      Pisze z telefonu,ale sobie jakos poradze. :money:
    • Przez Xpatrol123X
      [center][size=6][color=#FF0000]Siema ![/color][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Nazywam się xpatrol123x . Lubię grać w minecrafta i inne gry podobne do tej.[/color][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Fascynuje się w grafice komputerowej w obróbce filmów[/color][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Mój kanał Youtube : [/color][url="http://www.youtube.com/user/xpatrol123x"][color=#FF0000]http://www.youtube.c...ser/xpatrol123x[/color][/url][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Programy których używam:[/color][/size][/center]
      [center][color=#00ff00][size=6]Cinema 4D[/size][/color][/center]
      [center][color=#ffa07a][size=6]Camtasia Studio 8[/size][/color][/center]
      [center][color=#40e0d0][size=6]Gimp 2.8.2[/size][/color][/center]
      [center][color=#008000][size=6]Fraps[/size][/color][/center]
      [center][color=#ffff00][size=6]Audacity[/size][/color][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Jeśli masz problem z któryś z tych programów napisz na P.W.[/color][/size][/center]