Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w sumie to jest nas dwóch. Kojoto i Kaoso = KiK. Jeden jest ojcem, drugi synem. Ojciec lubi gry nastawione na pvp, syn uwielbia minecrafta. I trochę tym minecraftem syn ojca zaraził :)  Szczególnie trybem Creative, w którym chyba ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. To tak w skrócie. Korzystając z okazji Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Zrobiliśmy też wersję minecraftową, którą zamieściliśmy w dziale Kącik Kulturalny. Pozdrawiamy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Blackovskyy
      Cześć, jestem Blackovskyy
      ------------------------------------
      Mam 14 lat, urodziłem się 15.07.2003 roku.
      Mieszkam w Polsce
      Moje hobby to: Sporty,Minecraft,Programowanie,Serwery
    • Przez Endmine PL
      Witam was wszystkich, jestem nowy na forum, ponieważ nie dawno się zarejestrowałem. Jednocześnie chciałbym was poprosić o odwiedzenie mojej strony na youtube (na yt nazywam się Endmine PL)
      i ocenienie materiałów jakie nagrywam, nie mam za wielu widzów i chciałbym się troszkę wybić. Z waszą pomocą napewno mi się uda  :) ! Pozdrawiam, Endmine PL!
    • Przez Luck3r
      Witam!!!
      Jestem tu nowy i znam się dość dobrze na Minecraft i mógłbym pomóc wielu graczom. Chciałbym się zaprezentować z jak najlepszej strony na tym forum :)
      Mam 14 lat, moją ulubioną grą jest Minecraft! <3 oraz kocham oglądać "My Litle Pony"!!!!
    • Przez NIeznanyTroll
      Welcome Człowieki
      Witam jestem nowy na forum. Pomyslalem czemu by sie nie przywitac. Jeżeli macie jakies ciekawe pytania tom prosze je zadawac.
      Pisze z telefonu,ale sobie jakos poradze. :money:
    • Przez Xpatrol123X
      [center][size=6][color=#FF0000]Siema ![/color][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Nazywam się xpatrol123x . Lubię grać w minecrafta i inne gry podobne do tej.[/color][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Fascynuje się w grafice komputerowej w obróbce filmów[/color][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Mój kanał Youtube : [/color][url="http://www.youtube.com/user/xpatrol123x"][color=#FF0000]http://www.youtube.c...ser/xpatrol123x[/color][/url][/size][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Programy których używam:[/color][/size][/center]
      [center][color=#00ff00][size=6]Cinema 4D[/size][/color][/center]
      [center][color=#ffa07a][size=6]Camtasia Studio 8[/size][/color][/center]
      [center][color=#40e0d0][size=6]Gimp 2.8.2[/size][/color][/center]
      [center][color=#008000][size=6]Fraps[/size][/color][/center]
      [center][color=#ffff00][size=6]Audacity[/size][/color][/center]
      [center][size=6][color=#FF0000]Jeśli masz problem z któryś z tych programów napisz na P.W.[/color][/size][/center]