Skocz do zawartości
Mariella

Szukam ludzi do DOJRZAŁEJ gry na poziomie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ;)

Czuję się czasami staro, wiedząc, że mam 23 lata a wciąż gram w Minecrafta i wciąż uwielbiam tą grę tak samo jak na początku, kiedy zaczynałam. Wciąż tak samo mnie ona fascynuje i tak samo ciekawi. Aczkolwiek ubolewam nad tym, że w Minecrafta grają głównie młodziaki, i to na dosyć kiepskim poziomie zarówno gramatycznym jak i intelektualnym. Nie chcę nikogo ani obrazić ani urazić, ale takie są po prostu fakty. Ilekroć dołączam do jakiegoś serwera czy grupy na facebooku, niestety, przesiaduje tam głównie dzieciarnia. No, nie zrozumcie mnie źle, lubię dzieci, w końcu pracuję jako nauczycielka i korepetytorka ale... Nie. Po prostu nie. Takie towarzystwo w grze totalnie mi nie pasuje. Dlatego szukam graczy do wspólnej gry, ale do gry dojrzałej i na poziomie. Nie wymagam wieku 18+, bo wiek to tylko liczby, ale dobrze by było, jeśli trafiłabym po prostu na ludzi z klasą i dojrzałością. :) Jak dotąd, tylko raz miałam zaszczyt grać na serwerze z poziomem i ze świetnymi ludźmi. Był to mój ukochany freebuild, gdzie u władzy zasiadały Tilli i BukkitSmerf. Poznałam tam mnóstwo świetnych osób, w tym mojego szwagra. :)

Serwer, wersja gry, typ, wszystko to jest mi obojętne, bo serwer tworzą ludzie i to na nich najbardziej mi zależy. Aczkolwiek nie ukrywam, że preferowałabym freebuild, creative lub survival. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta