Skocz do zawartości
  • 0
Krzysiek009

hamachi Nie da się połączyć z serwerem

Pytanie

Specyfikacja serwera (jeśli serwer stoi na maszynie dedykowanej lub domowym pececie):

Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU G540 @ 2.50GHz (2 CPUs) ~2.5GHz
Ilość ram: 4GB (3.88GB useable)
Karta graficzna: Zintegrowana z procesorem :c
Wersja sterowników karty graficznej: Nie wiem jak sprawdzić ale na pewno stare :P
Wersja Javy: 8 (Najnowsza)
System operacyjny (np. Ubuntu Server, Windows Server 2003): Windows 7 Professional x64

Nazwa hostingu (jeżeli serwer stoi na hostingu dedykowanym dla gry tj. ycraft): -

Admin mod (jeśli jest, tj. Bukkit): -

Lista pluginów (jeśli masz admin moda): -

Lista modów na serwerze (nie pluginów): 
[1.7.10]bspkrsCore-universal-6.15
[1.7.10]Treecapitator-universal-2.0.4
BluePower-1.7.10-0.2.962-universal
buildcraft-7.1.22
Carpenter's Blocks v3.3.8.1 - 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
3 godziny temu, Krzysiek009 napisał:

[18:03:35] [Server thread/WARN] [net.minecraft.server.MinecraftServer]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 3923ms behind, skipping 78 tick(s)

Wskazuje na bardzo mocne przeciążenie serwera, twój komputer na pewno jest odpowiednio mocny aby uciągnąć taki serwer z modami? Z tej specyfikacji co podałeś, wygląda to troszkę słabo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez p2ych0pv4th
      hej, chciałabym od jakiegoś czasu stworzyć serwer mc wersja 1.8+ (serwer easyhc) jednak nie chce robić tego przez hamachi tylko zwykły normalny serwer takie jakie są (np. cubegame, hypixel, feerko, majkrafci :v) zwykłe IP. Rozumiecie :v 

moglibyście pomóc co zrobić i jak? .-. 
      dajcie jakieś filmiki, sami coś napiszcie, linki... nwm :v 
      Mogę wydać na to trochę pieniędzy, ale no... z umiarem 
      też chodzi mi o serwer najlepiej 100+ slotów :v 

i też jakbyście mogli to proszę też napiszcie jakie pluginy i ogóle wszystko co wiecie
      z góry dzięki
    • Przez Steve17
      Cześć, mam problem ze stworzeniem serwera, może nie tyle stworzeniem co uruchomieniem go. Nie ważne na jakiej wersji i nie ważne czy jest to plik .exe czy .jar podczas kiedy mam już wszystkie pliki serwerowe próbuję odpalić serwer ale konsola się od razu po włączeniu wyłącza. Nic nie dało stworzenie pliku start.bat, wyłączenie antywira, aktualizacja systemu, reinstal minecrafta.
      Posiadam system windows 7 home premum 64-bit, 8gb ram (także ramy to też nie problem).
      Proszę o pomoc.
    • Przez bartek350
      Witam,
      Jestem nowy na tym forum. Chciałbym z kimś pograć na singleplayer. Przez hamachi. Dobrze jakby ktoś się znał na grze przez hamachi i by mi wytłumaczył.

Wystarczy, aby osoba umiała się dobrze bawić.
      Liczę na chęć gry ze mną. :)

• Przez Fasi
      Witam,
      mam dosc spory problem z Hamachi- nie pinguje przez co znajomi nie moga sie polaczyc..
      Opis problemu:
      Instalowalem po formatowniu laptopa, byl inny problem (errory przy wlczaniu) po naprawieniu bylo dobrze, lecz na drugi dzien gdy wylaczylem laptopa pojawi sie problem z pingowaniem i wystarczyo zrestartowac laptopa czyli Hamachi dzialalo co drugie uruchomienie lapka. Pociagnalem tak kilka dni ale reset lapka przestal skutkowac kombinowalem na kilka sposobów (min. reinstalacja hamachi, zmiana ustawien wylaczanie zapory systemu oraz antywirusa, sprawdzalem lacza w panelu sterowania) ale to prawie nic nie dawalo. Na szczescie wczoraj gdy bawiem sie laczami i przeinstalowalem hamachi po raz ok. 30 ;D to usunelo mi lacze WI-FI i nie byo innego wyjcia jak przywracanie systemu. Zainstalowalem hamachi i odziwo po kilku errorach przy wlaczaniu o treci " Blad podczas wczytywania konfiguracji Hamachi. Aplikacja zostanie zamknieta" udalo mi sie je odpalic i dzialalo... Ale oczywicie na drugi dzien odpalam laptopa i znowu to samo- pinguje kolege i widze komunikat "Request timed out" jeszcze nie resetowalem laptopa bo tak czy inaczej jesli to podziala to nie na dlugo... Prosze o pomoc
      Posiadam oryginalnego Windowsa 8 64bit (to jest gorsze od windowsa 9. 8 ) i najnowsza wersje Hamachi, lacze z internetem bezprzewodowe przez router (pewnie to istotne).

Przepraszam za brak polskich znakow ale to moj pierwszy post na forum i nie wiedzialem ze zrobi mi taki kawal :P Postaralem sie wszystko poprawic
    • Przez MassDeckPL

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Pokażę Wam jak grać OPEN TO LAN z każdym! Możesz zagrać z twoim kolegą mieszkającym 1000, 2000, xxx km bez konieczności stawiania serwera!   ===================================   • Odwiedź fan - page na facebooku: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
        • Obczaj twitch - live, stream: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.