Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub

O mnie: Interesuje się sportem – głównie piłką siatkową oraz koszykówką. Nietypowym hobby, ale również możliwością rozwoju od strony przyrodniczej jest myrmekologia – czyli hodowla mrówek. Są to niesamowite owady społeczne, dzięki którym życie nabiera tempa. Moja przygoda z nimi trwa już od 2012, więc aż 5 lat. Obecnie chodzę do II klasy liceum w pięknym, ale małym mieście Nowy Sącz (małopolska) oraz interesuje się językami obcymi. Uwielbiam współpracę w ekipie, staram się być skromny oraz jeżeli sytuacja tego wymaga bardzo formalny i poważny. Z reguły lubię się bawić i jestem w tym całkiem niezły. Lubię gry RTS i słucham wyłącznie muzyki POP.

Zalety: Komunikatywny, łatwo nawiązujący kontakty, punktualny, odpowiedzialny a przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem. Szybki kontakt ze mną przez jakikolwiek komunikator, czy to TS, GG, Skype a jeżeli sytuacja jest krytyczna – Facebook.

Mikrofon/kamerka: Jeżeli chodzi o mikrofon jestem dyspozycyjny.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Znajdź mnie na tych portalach klikając w banner!
Pomagaj, działaj, odpowiadaj…

Edytowane przez Jakub Klimczak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytając twój temat miałem wrażenie że pomyliłeś działy :x No hejka, mam nadzieje że zostaniesz tutaj na dłużej :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.