Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez DsKing
      Witam
      ->Oferuje swoje usługi w pomocy przy serwerze Minecraft, aktualnie zajmuje się tworzeniem stron www, fora, blogi itp
      ->Jestem również technikiem serwerów Metin2/Minecraft/CS:GO 
      ->Oferuje stworzenie strony internetowej (forum)
      ->Oferuję stworzenie serwera, oczywiście serwer kupuję właściciel nie ja.
      ->Zapłata w zł, lub za stanowisko na serwerze.
      Pozdrawiam:
      DsKing
    • Przez Kaiserrr
      Postanowiłem założyc serwer 1.7.X gildie i potrzebna mi jest  dobra ekipa  ważne, żeby miedzy nami panowała fajna atmosfera.Nie chce żadnych spinek

Opiekun:Odpowiedzialny za wszystkich, może usuwać dane osoby ze stanowisk i przyjmować nowe.Musi koordynować pracę innych osób i opiekować się serwerem.(Min. 15 lat)

Technik:Ogarnie serwer od sprawy technicznej ;D.

Moderator: Tutaj nie wymagam zbyt dużo. Ma być czujny aby w razie większego kłopotu poinformować opiekuna o sprawie oraz zajmować rzeczami, które będą działy się na serwerze

Admin: Ogarnia pluginy, ma dużo fajnych pomysłów do wprowadzenia na serwer, rzetelny i kompetentny

Youtuber: Minimum 100 subów będzie się on także zajmował reklamą serwera.

Przede wszystkim przyjmę także osoby które będą chciały wesprzeć finansowo serwer.

Oferuję: Rangi, kulturę oraz poświęcenie włożone w serwer w miarę moich możliwości.

Oto wzór podania:

O jakie stanowisko się ubiegasz:
      Twój wiek:
      Doświadczenie:
      Parę słów o sobie:
      Nick w grze:
      Kontakt steam/mail:
      Dlaczego ty:
    • Przez kacper_o
      Witam,
      Zamierzam się zabrać za tworzenie (lub raczej wznowienie działalności) serwera Minecraft RPG, w związku z tym poszukuję osób chętnych do administracji serwera w celu pomocy przy tym projekcie. Wszelkie opłaty biorę na siebie. Chętnych proszę o zgłaszanie się formularzem zamieszczonym pod tym linkiem :
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      , lub napisanie zgłoszenia pod tym tematem.
      Proszę o zamieszczenie w treści zgłoszenia informacji o wieku oraz umiejętnościach dotyczących obsługi pluginów.
      Wymogi +14 lat i pewne doświadczenie z pracy z pluginami.
      Poszukuję: 1 x administrator, moderator, 1 x budowniczy, 1 x headadmin

• Przez Mrzgredzio
      Witam. Postanowiłem założyć serwer minecrafta ponieważ mam już duże doświadczenie w owej grze. Lecz niestety nie ma kto nim zarządzać a ja wszystkiego naraz raczej nie ogarnę :D. Więc poszukuję ludzi chętnych do pracy oraz przede wszystkim ogarniętych !!!.
      Wiek nie ma znaczenia ale dobrze by było jak by to nie były jakieś dzieci w wieku 8,7 lat.

Poszukuję:Moderatora,Admina,Budowniczych,Technika,Pomocników.

Wymagam:
      Ogarnięcie.
      współpraca.
      I dobra zabawa :D

Info o mnie
      ogarnięty.
      Zawzięty/uparty.
      dotrzymuję słowa.

SZYBKO PUKI AKTUALNE!!!! 
    • Przez Grekow
      Witam!

Poszukuję osoby dobrze znającej mechanike serwera minecraft, chętnej do wspólpracy jako technik na serwerze [color=#008000][ciach][/color]

Serwer buduje się od okolo dwóch miesięcy, jest hostowany na craftserve.pl.

Informacje o serwerze:[list]
      [*]sloty: 20 (możliwość zwiększenia w każdej chwili)
      [*]silnik: bukkit
      [*]RAM: 2GB
      [*]Dysk SSD: 6GB
      [*]NON PREMIUM
      [*]Adres: [color=#008000][ciach][/color]
      [/list]
      Page serwera na [color=#008000][ciach][/color]

Osoby chętne do wspólpracy zapraszam na:[list]
      [*]skype: grekow3
      [*]gg: 13579522
      [/list]
      Przedział wiekowy kandydata : 15 lat i więcej (obecnie członkowie administracji posiadają wiek w przedziale 16-22 lata, więc myślę, że można traktować nas poważnie xD)

Pozdrawiam i zapraszam na serwer!

[color=#008000][ciach][/color]

[color=#008000]Bez reklamowania proszę. Nie reklamujemy serwerów NON PREMIUM!!!!!!![/color]