Skocz do zawartości
nicku1

Przenoszę do działu Centrum Pomocy -> Java Edition

Wiadomość dodana przez nicku1

Pytanie

Dobry, otóż mam problem z przelaczeniem grafiki w minecrafcie  z zintegrowanej intela na karte dedykowana amd (Graphics Chipset
Radeon (TM) R7 M445). Postanowiłem ze napisze na forum gdyż nie mogłem znaleźć rozwiązania mojego problemu.

Edytowane przez jjok01

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Spróbuj wejść w ustawienia grafiki AMD i wyszukać tam Minecrafta i przełączyć z grafiki dedykowanej na AMD. Często Minecraft po prostu się nie pojawia i ukrywa się pod nazwą javaw. Tak to mniej więcej działa na Nvidii, ale wnioskuje że przy AMD działa to podobnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Witam ponownie i zarazem przepraszam ze nie mogłem od razu odpisać. Natomiast spróbowałem twojej rady i nadal minecraft korzysta z karty zintegrowanej Intel graphic hd 620. Już naprawdę nie wiem co mam z tym robić, próbowałem nawet wyłączyć zintegrowana kartę na sztywno ale przez ta decyzje musiałem sformatować komputer. Problem nadal nie rozwiązany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

problem rozwiązany. Poszperałem trochę w:  opcje zasilania> zmiana ustawienia planu zasilania> zmień zaawansowane ustawienia zasilania< i wszędzie ustawiłem maksymalna wydajność. Ustawienia zmieniane były z dodanym do  ustawień radeon javaw. Mam nadzieje ze to komuś pomoże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany przez moderatora za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.