Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam pewien problem z wbiciem na serwer a w sumie na serwery. Jest to dość dziwne bo na jeden serwer mogę wbić a na drugi nie. Po próbie połączenia się z serwerem na który nie mogę wbić (tutaj dragon-survival.eu) wyskakuje mi coś takiego jak na jpg. W sumie próbowałem już wszystkiego. Usunięcie .minecraft, odinstalowanie javy, zabawa z zaporą. Proszę o pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez DenySon
      Szukam ludzi do wspólnej gry na serwerze na modach (paczka dalej tworzona) Serwer będzie bez ograniczeń i dostępny dla osób zaproszonych. Serwer do wspólnej zabawy a może i do nagrywania.
      Wymagania: wiek minimum 12lat, minimalna kultura,, discord,TS3
      Komunikacja na Discordzie,TS3
      Dostanie sie na serwer poprzez podanie:
      coś o sobie:
      kontakt:

• Przez vaul
      Witam!
      Chciałbym kupić pełna wersję gry.
      Rozumiem, że po zapłaceniu ściągam grę i instaluję na komputerze ale chciałbym się dowiedzieć co zrobić gdy na przykład padnie dysk i trzeba wymienić na nowy lub zmienię komputer i jak wtedy na nowo zainstalować grę?
      Czy będę musiał kupować jeszcze raz gre Minecraft , czy jeszcze raz mogę ściągnąć instalki?

Pozdrawiam.:) Vaul
    • Przez HaXoR56109

Witam wszystkich na moim kanale pokaże wam jak zrobić ładną choinkę na święta które się zbliżają.Jest to prosty mechanizm dla każdego więc nie będzie z tym problemu każdy sobie z tym poradzi miłego oglądania pozdrawiam.
    • Przez Falchen
      Niedawno założyłem swój serwer w minecraft, i wszystko było normalnie, tylko po reinstalu serwera mapa ładuje mi się tylko na jakieś +/- 6 chuncków. Oczywiście render distance ustawiony mam na 32, a w konfiguracji serwera na 15 (maksymalną wartość). Dodam jeszcze, że mam dobry komputer jak i internet, poza tym coś takiego zaczęło mi się dziać po reinstalu, i ponowny reinstal nic nie daje. Link do zdjęcia > 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       <
    • Przez Emil12
      Witam, potrzebuje pomocy odnośnie błędu w minecraft. Mianowicie, po niedługim czasie gry wywala mi tekstury, co widać na załączonym obrazku.  Kiedy zmienie texture pack, problem na chwile ustaje, ale po chwili znowu tak sie dzieje. 

Specyfikacja komputera: Procesor: AMD FX(tm) - 4100 Quad-Core Processor 3,6 GHz Ilość ram: 4GB Karta graficzna: GeForce GT 440 Wersja sterowników karty graficznej: 347.52 Wersja Javy: Version 8 Update 151 System operacyjny: Windows 7 - - - Zainstalowane mody: Brak Posiadane łącze internetowe: Tronic_3349 Opis błędu: Wyżej  

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.