Skocz do zawartości
RainNight

[1.12] Moja kraina

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wybudowałem... coś. Grupę osiedli i wiosek w różnych biomach połączonych między sobą kolejką która miejscami przypomina rollercoaster. Jedno osiedle jest tak rozbudowane że można je śmiało nazwać mini-miastem. 

Ogólnie to brzmi nieźle ale w rzeczywistości jest trochę marnie i żeby cokolwiek nabrało ciekawego kształtu to potrzebne byłoby dużo pracy na które nie mam ostatnio czasu. Większość domów jest nieumeblowana, dużo rzeczy jest niedokończonych itp.

Ogólnie piszę to bo na razie nie widzę sensu w kontynuowaniu budowy i nie wiem czy jest sens tracić czas. Wątpię, że to co wybudowałem może się spodobać albo przydać w czymś komukolwiek. Zapewne już powstały dziesiątki lepszych map.

Dobra. Sami zobaczcie i oceniajcie. Na razie wrzucę same skriny bo nie wiem czy jest sens od razu wrzucać całego save'a niedokończonej mapy. 

XEZJWLB.png

dVSlMaC.png

MzvGPy4.png

Dworzec dwupoziomowy - latarnie morskie jako ta odblaskowa linia przy krawędzi peronu.

ZsSHxsY.png

Coś tam zacząłem budować...

6n1bmzE.png

Fragment głównej "rezydencji" w środku

4fw2oqO.png

Fragment ogrodu z basenem

G6bQhjY.png

Osadnicy w budkach czyli Kasy Biletowe na dworcu głównym

rocao7H.png

Peron dworca głównego. Trochę ubogi.

rgdCX0Y.png

Fort ceglany

GwmRtf7.png

wN7edcT.png

Drugie miasto wstępnie rozpoczęte

dknH45o.png

Nieukończona budowla 

jzqobma.png

Inne miasto

Wp8fPHW.png

Fragment kolejki między miastami.

0S5KKmQ.png

Dworzec leśny

2fPbz9N.png

Dworzec podwodny w środku

hQ6hl7G.png

Na zewnątrz

4k1wNXp.png

Jakieś tory

Więc ogólnie jest średnio. Ale jakby ktoś był zainteresowany to mogę wrzucić pliki z mapą

Edytowane przez RainNight
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widać, że jest to mocno niedopracowane, albo to efekt tak wykonanych zrzutów ekranu.
Możliwe, że to efekt chęci umieszczenia dużej ilości budynków, a to trochę zaburzyło szczegółowość mapy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.