Skocz do zawartości
Robertoo

Odzyskanie starego świata po wyjściu z kresu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Potrzebuję wsparcia. Mój 8 letni syn stracił swój świat w Minecraft po wyjściu z świata kresu po zabiciu smoka. Wchodził w ten kres wielokrotnie już po zabiciu smoka i wracał bez problemu do swojego normalnego świata ale dziś wracając z kresu przez portal wyświetlił się napis coś w stylu " Twoje łóżko zostało zablokowane lub zniknęło " i wrócił do nowego świata nie tego z jego budowlami - tak jak by ten jego świat bezpowrotnie zniknął... Dodam że gra na PS4 i nie gra podłączony do sieci tylko lokalnie. Czy ktoś z was ma na to radę by odzyskać jego stary świat , bo synek jest załamany a ja średnio ogarniam ten temat by mu pomóc. 

A jeszcze jedno : ma zapisane 4 światy lecz tylko ten jeden się zresetował gdzie był ten portal do kresu, czy może przechodzenie przez ten portal ma swoją ograniczoną ilość ? Sam nie wiem o co chodzi... Help

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świat się nie zresetował, tylko w jakiś sposób doszło do zniszczenia łóżka. Jeśli syn pamięta na jakich koordynatach znajdują się jego budowle wystarczy, żeby tam poszedł. Jeśli nie, to sprawa może być bardziej skomplikowana. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za pomoc syn przejdzie cały świat z mapy i będzie szukał śladów swoich budowli ... Może tylko wywaliło go w innym miejscu oby to było to...

Dam znać jak Nam poszło. Jeszcze raz dziękuję za wskazówki !

Jeszcze raz dziękujemy radość syna z odnalezienia swojego świata bezcenna 😀😀😀 jego świat był lecz znalazł się w samym rogu mapy , a  portal do kresu syn zamurował bo już nie chce przeżywać takiej straty 😉 

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.