Skocz do zawartości
Rafal111

jaka wersja na pc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na pc jest tylko java wersja? nie ma jakiejś z płyty itd?

Niby wgrywanie modów jest proste tylko ściąganie z fu.. softonica to same syfy ściąga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na PcC Minecraft jest tylko w dwóch wersjach:
- Java
- Windows 10
Instalacja modów jest banalna. Jeśli masz problem to polecam  obejrzeć jeden z wielu poradników na Youtube odnośnie instalacji i pobierania modyfikacji, a  same mody pobieraj najlepiej tylko ze sprawdzonych i potwierdzonych stron np. Minecraft Planet. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zależności od twoich preferencji. Lecz sam polecam ci gift coda sam mam go od kilku dobrych lat, a wersja Windows MC możliwe, że posiada więcej opcji ale ma swoje minusy np. aby grać w trybie multyplayer potrzebujesz posiadać wykupionom na komputerze  subskrypcje Microsoft Gold.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gify code'a skąd? Nie polecam kupna gift code'ów, bardzo często kupujący są oszustami, sprzedającym gift code's kupione za pomocą skradzionych kart kredytowych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia ‎19‎/‎11‎/‎2017 o 10:51, Rafal111 napisał:

a jaką wersje kupić? te za 100zł

W cenie Java Edition dostaniesz również kod do wersji Windows 10, w drugą stronę niestety to nie działa, dlatego bardziej opłaca się kupić wersję Java Edition. Jak wyżej, nie polecam kupna giftcode, nigdy nie wiadomo na jakiego sprzedawcę się trafi, a bezpośrednio zawsze jest ta pewność że nie zostanie się oszukanym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mody również można znaleźć na stronie http:/bit.ly ale trzeba mieć adres URL. Ja kupuję gazetę o Minecrafcie i tam są różne adresy, nie tylko do modów, ale też do tekstur.

Wszystko na http:/bit.ly. Ta gazeta to Crafter. W tych gazetach są jeszcze seedy.:)

Edytowane przez MineArt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Podłączę się pod temat.

Chciałbym zakupić dla siostrzeńca który od miesiąca posiada laptopa z Win10 pełną wersję gry Minecraft.

Myślałem że da się kupić klasycznie jak stare gry wersję pudełkową ale nic takiego nie mogę znaleźć.

Czy jedyna opcją jest zakup wersji cyfrowej na stronie

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Pozdrawiam

K.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta