Skocz do zawartości
Kociarz

Kociarz - kanał minecraft po staremu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Widziałem, że ktoś niżej zareklamował swój kanał, więc może podzielę się swoją twórczością :D

Obecnie mam prawie 1200 subskrypcji, nagrywam głównie MC, czasem także Simsy 4, niedługo także 2kę. Moje filmy są proste, bez zbędnych ceregieli - tak, jak to nagrywali dawniej obecni najwięksi youtuberzy. Znajdziecie u mnie serię m.in. SkyBlock z Cedentką, prezentacje różnych projektów (np. Świeżaki w Minecraft), czasami prezentacje modów lub przechodzenie mapek adventure. Ogółem staram się do każdego odcinka dosypywać szczyptę humoru, odrobinę kociego pazura i kociej sierści.

W soboty zawsze odbywają się lajwy na których świetnie bawimy się z widzami. Współpracuję także z Cedentką oraz Skarabim, także na pewno zobaczycie ich na kilku moich odcinkach, oraz mnie - na ich kanałach! 

Przepraszam, jeśli reklama nie jest wskazana - ale zauważyłem, że ktoś w temacie niżej również polecił swój kanał, także zrobiłem to i ja.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Matiigames
      Witajcie! Bardzo mocno zapraszam Was na mój kanał YT. Znajdziecie na nim wiele gier, vlogów i dużo poczucia humoru!
      Pamiętacie, że jak kanał Wam się spodoba i Chcecie być na bieżąco zostawcie po sobie ślad w postaci suba, łapki i komentarza.
      Od niedawna zacząłem zabawę z Minecraftem więc pomoc mile widziana
      Pozdro Matii!
    • Przez Prex
      Witam was wszystkich !

Na moim kanale rozpoczął się dopiero mój pierwszy sezon , więc zachęcam do oglądania , wspierania mnie , podawania swoich pomysłów oraz komentowania . Jeżeli podoba ci się filmik to zostaw  :thumbsup:  , natomiast gdy chcesz być na bieżąco daj suba , było by też mi ogromnie miło , gdybyście zostawili po sobie jakiś komentarz. Z góry dziękuje i zostawiam link do jednego z moich odcinków  :crazy:                                     

Poprawiony Link :   
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Jak widać link został poprawiony , więc czekam na nowe oceny  =) 
    • Przez MassDeckPL

O MNIE

Cześć! Nazywam się Miłosz (mówcie mi "Miły"). Mam 16 lat oraz pochodzę ze Śląska, okolice Rybnika. Interesuje mnie piłka nożna, komputer, YouTube, nagrywanie, ale najbardziej to kocham moją dziewczynę â™¥. Do YouTube dołączyłem 7 lutego 2012 roku na moim starym kanale. Z uwagi na to, że tam nie wyszło - jakiś czas później zebrałem się do kupy, postanowiłem zrobić coś w lepszej jakości i stworzyłem kanał MassDeckPL i jakoś teraz leci.

KANAŁ

Ogółem to staram robić się filmiki w jak najlepszej jakości zarówno audio, jak i wideo. Dodatkowo przydatne miniaturki, intra itp. Na moim kanale znajdziesz głównie Minecrafta - Gramy na Modach Sezon 2, Mini-Games, mapki, prezentowanie modów, poradniki, paczki modów. Oprócz Minecrafta jest skończona seria zThe Walking Dead: 400 Days. Co jakiś czas będę nagrywał jakieś inne gry. Bonusowo czasem nagrywam RAP, który także wrzucam na kanał!
      Głównie próbuje urozmaicić kontent w nie tylko gry, ale i poradniki, prezentacje, a nawet muzykę!
      OD JAKIEGOŚ CZASU NAGRYWAM Z KAMERKĄ 

FILMY

Wrzucę kilka najciekawszych filmików na kanale:

[spoiler]Gramy na Modach:

Mody:

Rap:

Paczka modów:
      [/spoiler]  
      LIVE - TWITCH & FACEBOOK

Chciałbym jeszcze wspomnieć o moim twitchu, na którym dość często odbywają się ważne LIVE.

Oraz o moim profilu na Facebooku, na którym to są podawane ważne informacje na temat filmów oraz LIVE.
      (Facebookowi mają lepiej! )

Mam nadzieję, że z chęcią wejdziecie na mój kanał i Wam się spodoba!
      Dzięki za przeczytanie!
      Pozdrawiam! 

SUBSKRYBUJ!

~MassDeckPL~

• Przez Dunz
      Witam wszysktich

Z Minecraft'em zabawę rozpocząłem niedawno. Na kanale znajomego "Dringex" nagrywamy nasze gameplay'e na prywatnym serwerze.

Poniżej link do kanału:

Zapraszam wszystkich do oglądania - może komuś sie spodoba:)

PS. Uczymy się wszystkiego od początku, także proszę o wyrozumiałość - jeżeli będziecie mieli jakieś sugestie, pomysły, odnośnie naszej serii, bądź zapałacie chęcia do grania z nami, to zapraszamy do komentowania:)

Pozdrawiam:)