Skocz do zawartości

Pytanie

Każdy kojarzy komendę tittle.,, Ta która robi duży napis na środku ekranu. Jednak na serwerze mojego kolegi jest taki błąd że co chwilę na ekranie wyświetla się "tittle" i na dole "subtittle" w różnych kolorach. Nie mam pojęcia jak to mogło się stać czy to jakiś plugin czy co? Próbowaliśmy commandblocki wyłączyć (gamerule) i nic. Ten problem jest już od dwóch  dni i nie mamy rozwiązania a wkurza niemiłosiernie. Serwer jest gotowy w połowie więc nie ma mowy o usuwaniu światów itp. Oto nasze pluginy : image.png.ce08c9d4ed9d78be107c242788e4cc8b.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Wszystkie pluginy na pewno są dla wersji Minecrafta z której korzysta serwer? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Tak są. Sprawdzone.  IP serwera : 188.68.249.120:25852

PS. Chciałem tu dać screenshoty tych napisów ale błąd wysyłania mam.  

Edytowane przez Jacobeq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez renata_k
      //Cześć! Jeżeli post nie nadaje się na forum to proszę admin po prostu o usunięcie//

Poszukujemy osób, które znają grę i chciałyby podjąć się pracy w wakacje na stanowisku wychowawcy na koloniach z Minecraft - program kolonii tutaj Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Poszukujemy osób, które chętnie przeniosą grę do rzeczywistości, czyli:
      ✅ znają grę
      ✅ są pełne energii, kreatywne, lubiące pracę z dziećmi
      ✅ chętnie dzielą się swoją pasją
      ✅ z uprawnieniami wychowawczymi lub są gotowe takie uprawnienia zdobyć (kurs wychowawcy)

Co oferujemy?
      📢 pewne wynagrodzenie
      📢 oczywiście dojazd na placówkę, nocleg, wyżywienie, materiały do realizacji programu
      📢  ubezpieczenie OC
      📢 szkolenie wewnętrzne

Czekamy na wasze aplikacje na rekrutacja@voguetravel.pl /w tytule email Minecraft!!!/ lub 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Tu możecie poczytać opinie o pracy z nami Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)