Skocz do zawartości
ThePiotrix

[Solved]Problem z dołączeniem na serwer.

nicku1

Temat został już przywrócony :)

Wiadomość dodana przez nicku1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Piszę w imieniu mojego kolegi, gdyż on nie ma konta na tym forum, a pisanie o problemie kolegi chyba nie jest karalne. Otóż ma on taki problem, a mianowicie nie może połączyć się z żadnym serwerem Minecraft. Nie ważne czy z moim, czy z innym, np. Hypixel. Wszędzie ma "Can't connect to server'. Ma bardzo dobre połączenie z Internetem. Próbowaliśmy wyłączać i włączać zaporę, odinstalowywać antywirusa, ale to nic nie dało. Problem jest na wszystkich wersjach MC. Problem występuje i na zwykłej Vanilii i na Forge z modami. Bardzo proszę o szybką pomoc, gdyż chciałbym go zaprosić do gry na moim serwerze.

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale serwery w LAN czy na Hamachi nie są aż tak wygodne (dla gracza) jak te na zwykłe IP. U mnie oczywiście wszystko jest w porządku jeśli chodzi o IP (bo dopóki mój  serwer nie otrzyma domeny to hostuję go na moim kompie bez Hamachi czy innych programów do tunelowania i mi wszystko działa, tzn. inni koledzy mogą wbić), więc tu raczej nie chodzi o problem z moim serwerem. Ok, ale co jeśli on chce pograć na jakimś serwerze publicznym (np. Waszym), a nie może bo o każdej porze ma "Can't connect to server"? Z resztą nie ważne czy on wpisze u siebie jakąś normalną domenę serwera czy zwykły adres IP to zawsze jest ten błąd. Tak jest z każdym serwerem jaki doda do listy w MC. Oczywiście przez Direct Connect także mu nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaznaczcie opcje którą pokazałem na obrazku poniżej. Jeżeli macie inny launcher, to również poszukajcie takiej opcji. Spróbujcie połączyć się z paroma serwerami i wyślijcie mi w spoilerze log z tego outputu.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za moją nieaktywność, ale miałem problemy z Internetem. W między czasie udało mi się z kolegą rozwiązać ten problem. Dziękuję jednak za poświęcony czas.

Pozdrawiam, temat do zamknięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany przez moderatora za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.