Skocz do zawartości
Diaxik

[SZUKAM] Moderatora/Helpera/Budowniczego/Technika

Jqmey

Poprawiam formatowanie. 

Wiadomość dodana przez Jqmey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wraz z kolegą zamierzamy niedługo stworzyć serwer (przez co najbardziej potrzebujemy kogoś od spraw technicznych) i poszukujemy ModeratorówHelperówBudowniczych oraz Technika. Kolega, o którym wcześniej wspominałem stworzył już wątek, ale parę rzeczy się pozmieniało więc piszemy to tak jakby od nowa.

Oto właściwy wzór podań, które proszę pisać pod tym wątkiem:

Moderator:

Spoiler

1. Imię:

2. Wiek:

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10):

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10):

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10):

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10):

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10):

8. Jak możemy się z tobą skontaktować?

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania)

Helper:

Spoiler

1. Imię:

2. Wiek:

Budowniczy:

Spoiler

1. Imię:

2. Wiek:

10. Do podania dołącz co najmniej 2 screenshoty swoich budowli.

Technik:

Spoiler

1.Imię:

2.Wiek:

3.Doświadczenie w sprawach technicznych:

4.Znajomość pluginów podstawowych (np. Essentials) (od 1 do 10):

5. Znajomość pluginów bardziej zaawansowanych (np. MyCommand) (od 1 do 10):

5.Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10):

6. Jak możemy się z tobą skontaktować? :

8. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania):

To tyle ode mnie. Podania zostaną sprawdzone kiedy tylko się pojawią. Dziękuję za uwagę i powodzenia :nowe:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Interesujące mnie stanowisko: Helper bądź technik.

1. Imię: Kamil

2. Wiek: 14

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 9

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 10

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): 9

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): raczej 9 zależy

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 9

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? TS , skype, FB

Jestem miły i przyjazny w środowisku, nie jestem wulgarny, znam sie na serwerach (sam kiedys mialem)

Jeśli chodzi o sprawę poświecenia w serwer to napewno poświęce wszystkie siły i jak najwiecej czasu w serwer. Lecz nie po 8 godzin bo szkoła i te sprawy ;).

Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie tego podania.

Pozdrawiam

Edytowane przez Poweeek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MODERATOR
1. Imię: Edwin

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 7

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): Trudno ocenić, znam to co potrzebuję, jeżeli czegoś nie wiem to zobaczę na spis komend.

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 10

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 10

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Discord: BlacVk_#2229 gg: 63833901 Skype: Blackovskyy BlacVk

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania) Nazywam się Edwin, chodzę do 2 gimnazjum. Interesuję się sportami, graniem w gry i programowaniem ( Uczę się ). Jestem osobą która sumiennie wykonuje nadane mu obowiązki. Posiadam kulturę osobistą. Pozdrawiam.

Edytowane przez Blackovskyy
Moderator

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HELPER

1. Imię: Michał

2. Wiek:14

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10):0 nie potrzebuje tego helper

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? numer telefonu  prosze napisac na pw o numer :)

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania) jak juz wiesz jestem michał interesuje sie pilka nozna. Mieszkam W Gdansku. Czy juz bylem Helperem Tak bylem pomagalem bardzo duzo :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Helper

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 10

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 9

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): 3

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 9

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 7

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Skype,Poczta,Ts3,gg.

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania) Mam duże doświadczenie jako Administrator serwerów, mc. Miałem własną sieć kilka serwerów, nawet do innych gier. Więc myślę że się nadam:).

Pozdrawiam ~Michał

Edytowane przez M1Chh4l
Poprawa jednego błędu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Rybson napisał:

HELPER

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10):0 nie potrzebuje tego helper

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? numer telefonu  prosze napisac na pw o numer :)

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania) jak juz wiesz jestem michał interesuje sie pilka nozna. Mieszkam W Gdansku. Czy juz bylem Helperem Tak bylem pomagalem bardzo duzo :) 

Polecam usunąć temat tego oszusta.

oto wiadomości które do mnie napisał.

"mogbym zostac administratorem albo helperem 

-lat 13 

-ortografia 9/10

-komendy znam (zalezy od pluginow)

prosilbym o napisanie sms-a ---

• 736 047 396
  • -jestem ogarniety
  • -kultura obowiazkowa"
Edytowane przez M1Chh4l

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rybson co do ciebie to prosiłbym Cię o jakiegoś e-maila czy też GG bo SMS`em jest mi po prostu niewygodnie. Niedługo razem z kolegą wybiorę podania i skontaktuję się z danymi osobami poprzez wiadomość prywatną na forum.

• Lubię to! 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę mój mail 

mito13e@gmail.com

To nie pisz PW tylko e-maila okey możemy się tak umówić 

Edytowane przez Rybson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 21.10.2017 o 23:08, Rybson napisał:

Czemu oszust

Tu piszesz że masz 14 i orto 10/10, a na pw że masz 13, nie ma osoby w wieku 13 która umie w 100% ortografie.

Edytowane przez M1Chh4l

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Imię: Mateusz

2. Wiek: 13

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): 8,5

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 8,5

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? jestem prawie wszędzie email,ts3,skype,discord

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania): Mam na imię Mateusz.Mam 14 lat.Jestem bardzo aktywny na serwerze wiem że jest szkoła itd ale to nie przeszkadza aby wejść na chwile na serwer i pomagać graczom.Szanuje osoby młodsze, z moją ortografią nie ma problemu..Moją przygodę z "serwerami minecraft" zacząłem w wieku 11 lat przypominam z serwerami ogólnie zacząłem grać w minecraft w wieku 9 lat w tryb multiplayer do 10 lat a przygodę z serwerem od 11.Oczywiście w wieku 11 lat bardzo ale to bardzo chciałem być adminem/modem itp.W końcu udało mi się to oczywiście to było na serwerze gdzie nie wszedł 1 gracz oprócz administracji ale i tak to było dla mnie duże osiągniecie..Jak możecie się domyślić usunąłem te filmy a teraz zacząłem interesować się grafiką między innymi programem "Photoshop" co dało na kanał nową serie "Speed art" oraz lepsze miniaturki do filmu.Zacząłem montować najlepszy sposób to oglądanie poradników na yt.W przyszłości chciałbym pójść na studia informatyczne żeby moja wiedza o grafice nie poszła na marne..Umiem szybko pisać na klawiaturze,mieszkam w Gdyni jest to miasto którego nigdy nie zapomnę.Mam bardzo dużo wolnego czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Imię: Alicja

2. Wiek: 19

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 9. :)

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 9

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): 9

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 10

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Skype: amylay95; pw tutaj ;)

Cześć, mam na imię Alicja :) Aktualnie mieszkam w Krakowie i studiuje psychologię. W Minecrafta gram od dzieciństwa, nie mogę z niego wyrosnąć :D Mam dosyć sporę doświadczenie jeżeli chodzi o administracje serwerami. Prowadziłam kilka własnych projektów i niedawno powróciłam do gry, więc warto byłoby się gdzieś zaczepić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Rybson napisał:

o ile lecisz ze mam orto 10/10 ???

O nic, bo to po prostu widać. Po 1. Napisałeś "Czemu oszust". To już jest błąd, bo nie ma znaku zapytania. Po 2. W zdaniu "O ile lecisz że mam orto 10/10 ???" nie postawiłeś przecinka przed "że". Poza tym po co tyle znaków zapytania? Jeden by wystarczył. Po 3. Eh... mowa potoczna ("O ile lecisz że mam orto 10/10 ???). No więc wybacz ale ortografii 10/10 to ty nie masz.

• Lubię to! 1
  • Zabawne! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Diaxik - Nie wiem czy aktualne, ale oznaczę ciebie tutaj, jakby co.

1. Imię: Karolina

2. Wiek: No, ech...Trzeba się przyznać. Oczywiście że trzynaście.

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10):  10, może mnie kojarzysz z innych serwerów, Tae dokładniej :)

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 10 na 10, na pluginach się znam, komendy też dla mnie są proste. 

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): Około 8-9/10. Z WorldEditem mam więcej problemów niż z pluginami, ale zawsze sobie poradzę.

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10):  Myślę, że moja ortografia, gramatyka jest mniej - więcej 9/10, czasami zdarzy mi się, że zapomnę dać kropki, czy tam przecinka.

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10):  Myślę,  że 10/10. Lubię dogadywać się z ludźmi i dostosowuję się do nich.

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Można przez GG (Gadu - Gadu), tutejsze forum, również powinno starczyć. 

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania): Pochodzę z woj. Małopolskiego, dokładniej z okolic Krakowa. Jestem osobą cichą, spokojną, lecz czasem  potrafię się złościć. Mam wiele zainteresowań, cukiernictwo, komputery, muzyka to moje ulubione trio, ale mam więcej tych zainteresowań. Lubię pomagać  ludziom. W minecraftcie, na serwerach, mam więcej przyjaciół, niż w realnym świecie. Ubieram się sportowo i to mi się po prostu podoba.  Na twoim serwerze, mogłabym grać od 2 do 3 godzin dziennie, aczkolwiek mam też dwa inne serwery "do opieki", lecz każdą nieobecność zawsze zgłoszę. Mogłabym też złożyć podanie na Technika, bo znam się na pluginach i takich innych, ale nie wiem, czy nie będzie lepiej iść na moderatora.  

Dzięki wielkie za przeczytanie, jeżeli to nie aktualne, to bardzo przepraszam, że tu piszę.

~ Taeś / MintSuga :)

Edytowane przez Pani_Taedusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 3.11.2017 o 23:45, Pani_Taedusz napisał:

Nie wiem czy aktualne

Aktualne jak najbardziej :nowe: Co do podania to raczej dostaniesz rangę. Skontaktuję się z tobą przez wiadomość prywatną na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Diaxik Tak jak coś oznaczę i czy jeszcze aktualne ?

Podanie na Helpera lub Moderatora (zależy jak zdecydujecie jeśli w ogóle przejdę) :-/

1. Imię:Mateusz

2. Wiek: 12 lat

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 1 bo jeszcze nie byłem mam nadzieje że to nie oznacza że to mnie nie wyklucza (wiem zaplątane zdanie)

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 8 tak mi się wydaje

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10):2 oglądałem tylko poradniki nie używałem w praktyce

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 7 lub 6 zapominam przecinków :-)

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10):8-9 lubię się dogadywać z innymi

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Poprzez e-mail mateuszkobiak@wp.pl lub to oto forum :-)

Od dawna chciałbym być w administracji jakiegoś  serwera . Nigdy nie byłem nawet na rekrutacji i dlatego napisałem doświadczenie 1 ale komend 8 bo oglądam wielu YT którzy maja swój serwer więc jako tako znam.Mam szacunek do starszych jak i  młodszych .Grałem na serwerach Brodaci.net(VIP) ,Feerko, Vertez.pl,centrumpvp.pl ,itp.I takie info mam nopremium choć planuje kupić premke.Mieszkam w Poniatowej (okolice Lublina). Na serwerze mogę spędzać na tygodniu z 1h- 2h a na weekendzie 2 max 3 i pół  (mniej więcej) :)

Mam nadzieje że zostanę przyjęty i rekrutacja  jest nadal ON                                                                                                                                                                                                         Pozdrawiam Matixers

Edytowane przez Matixers

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie na Helpera/Moderatora

1. Imię: Robert

2. Wiek: 15 lat

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 9/10 Już pełniłem role Helper/Moderator.

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 10/10 Nie ma takiej komendy, której bym nie znał.

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10):  8/10 Wszystkie podstawowe komendy, które się najczęściej przydają znam i potrafię się nimi posługiwać.

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 9/10 Językiem polskim posługuję się bez większych problemów, ale zawsze jest szansa, że jakieś słowo mnie zaskoczy i nie będę wiedział jak je napisać poprawnie.

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 9/10 Wykonuję zadania, które mi się wyznaczy jak i też umiem wyznaczać zadania innym. Sam sobie też zawsze znajdę coś do roboty.

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Powiedzcie jak chcecie się skontaktować, a ja się dostosuję.

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania) Jestem pomocny, miły, koleżeński. Interesuję się sztukami walki i ciekawostkami naukowymi. W wolnym czasie czytam książki i spotykam się ze znajomymi.

@Diaxik

Edytowane przez Robcio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie na Moderatora/ Helpera :D

1. Imię:Jakub

2. Wiek:15

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 8

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10):9

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10):7-8 Znam podstawowe komendy, które mi się przydają.

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 9-10

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 9-10

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Ts3, Skype ---> kubsonek12.xd 

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania)Więc nazywam się Jakub, dawniej zajmowałem się wiele sportem lecz teraz w większości zrezygnowałem dzięki czemu mam więcej czasu. Mam TS3, skype oraz discorda, dzięki temu można łatwo się ze mną skontaktować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Imię:Kacper

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10): 9/10

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): 8/10

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): 8/10

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 10/10

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 10/10

8. Jak możemy się z tobą skontaktować?Skype; amstaf1221 Teamspeak

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania) Jestem ambitną osobą, zawsze dążę do celu. Lubie wyzwania oraz interesuję się piłką nożną i jazdą na motocyklach.

10. Do podania dołącz co najmniej 2 screenshoty swoich budowli. 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HELPER

1. Imię: Maja

2. Wiek: 14lat

3. Doświadczenie w byciu w administracji (od 1 do 10):Bylam w administracji ale sewer został zamkniety wiec 7/10

4. Znajomość komend administracyjnych typu /ban (od 1 do 10): typu ban itp 9.5/10

5. Znajomość World-Edit`a (od 1 do 10): spokojnie mozna to ogarnac ale nie bylam bud wiec 6/10

6. Znajomość ortografii, gramatyki itd. (od 1 do 10): 10/10

7. Umiejętność pracy w grupie (od 1 do 10): 10/10

8. Jak możemy się z tobą skontaktować? Discord: majaxdxd#6463

9. Napisz coś o sobie (minimum 3 zdania): Gram w minecrafta 5lat. Chciałabym spróbować swoich sił. Myślę ze wszystkiego mozna sie nauczyc. A tak o sobie to chodze do szkoły sportowej i interesuje sie koszykówka 🏀 Jestem osoba towarzyską, pomocna i miłą

Edytowane przez majaaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta