Skocz do zawartości
Rybson

szukam Mobile Legends Bang Bang

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Vitus T
      Szukam technika i budowniczego na serwer RealLife. Poszukuję jak wcześniej wspomniałem budowniczych oraz techników. Bardzo bym prosił o napisanie podania na którąś z rang na forum: citylife.c0.pl/MyBB/.
      Technika wynagrodzę wirtualną kasą za pluginy oraz posiada on takie same uprawnienia jak UVIP.
      Budowniczy ma ryb Creative, więc nie muszę go wynagradzać. Wynagrodzeniem jest satysfakcja z tego, że się dostało na tą posadę.
      Czego oczekuję?
      Od technika: Chciałbym, żeby umiał dobrze pisać pluginy oraz je konfigurować.
      Od budowniczego: Na razie nie wymagam nie wiadomo jak wielkiego talentu, bo bardzo ich potrzebuję. 
      PS: Jeżeli nie chcesz być ani budowniczym, ani technikiem, to możesz po prostu się zarejestrować, żeby nie ominąć startu serwera 
      Pozdrawiam, Vitus27
      PS: Proszę też o napisanie pomysłów gdzie jeszcze zareklamować mój serwer 
    • Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez M1Chh4l
      Dzień dobry bądź dobry wieczór. Jak w tytule wątku szukam budowniczego, nie dawno zacząłem realizować nowy projekt, mogę tylko tyle zdradzić iż tryb będzie o tematyce drugiej wojny światowej. Niestety, wolę nie zdradzać co planuje, gdyż zaraz ktoś by przyszedł i sobie podwędził pomysł.
    • Przez _Lotheru_
      Witam, mam 12 lat i poszukuje budowniczego na mapę opartą na komendach. Wymagania: Wiek:12+, kultura języka. Dziękuje.
      KONTAKT: LotheruYT@gmail.com
    • Przez kNoopers
      Szukam technika lub osobe znającą się na pluginach ponieważ nie mogę sobie poradzić z takimi prostymi pluginami jak authx czy permissionsex, niby wszystko robie dobrze a prefixów nie ma oraz nie ma komendy /register czy /login. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże lub kogoś znajde