Skocz do zawartości
Rybson

Mobile Legends Bang Bang

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez pumapl
      Cześć. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post i nie jestem dobry w te klocki  
      Do sedna.
      Szukam:
      - Jednego Technika
      - Dwóch Adminów
      - Trzech Moderatorów

Wzór podania:
      Technik:
      Admin:
      Moderator:
      Pomysłodawca:

Dodatkowe uwagi ode mnie:

Dziękuję za uwagę. Wszystkie podania proszę pisać poniżej. Po więcej informacji zapraszam na skype: jasik1712
    • Przez Kotezzer
      Czesc! Wykupiłem na spółkę z przyjacielem serwer, ilość slotów 5, natomiast ofertę mogę poszerzyć i rozbudować strukturę w każdym momencie.Taki jest mój notabene plan. Lubie budowac budynki i miasta, zawsze marzyła mi się własna mapka z mini miastem, koleją, wiaduktami, kościołami itp. Na chwilę obecną buduje sam + ewentualnie 2 moich przyjaciół. Pytam więc, czy ktoś chciałby się przyłączyć do projektu i budować wspólnie? Może kogoś też kręci budowa miast. Mam lat 20, TS/Skype mile widziany. Śmiało proszę pisać w komentarzach! Pozdrawiam! Nazwa na skype: matiosization

• Przez Andrzejj
      Szukam kogoś kto by mnie "zatrudnił" jako technika na serwerze Minecraft. 

Znajomość pluginów: 9.5/10
      Znajomość komend: 9.5/10
      O mnie: Byłem technikem na 2 serwerach Minecraft. Właściciele byli bardzo zadowoleni. Oferuję pomoc zupełnie za darmo.
    • Przez Roziak
      Cześć  
      Szukam ekipy na serwer w minecraft  
      Wymagania:
      wiek 11-18 lat  Sam mam 13
      Ogar  
      Potrzebuję:
      Technika - kogoś kto zainstaluje pluginy , skonfiguruje itp. Proszę kogoś ogarniętego w tych sprawach
      Budowniczego - kogoś kto ładnie buduje, zbuduje spawn i inne pomieszczenia
      Oraz Admina - Osoby która pomoże we wszystkim  
      Tych rang które tu wymieniłem nie będziecie mieli na serwerze  Każdy dostanie Roota  Wymieniłem tylko tak dla poufności ,żeby znalazły się właściwe osoby  
      I mam nadzieję ,że znajdzie się ekpia której naprawdę coś nie odbije i nie zniszczy serwera
      Narazie to tyle
      Dzięki
      Aha zdj tak se wstawiłem xDD 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Marlonnn35
      Witam, szukam kogoś do wspólnego grania w Minecraft czy to na jakimś serwerze czy jakieś mapki survival albo mini gry. Proszę żeby była to osoba ogarnięta minimum 16 lat i najlepiej żeby posiadała tsa. Ja mam 18 lat jc.