Skocz do zawartości
  • 0
kxpl

[Solved]Windows 10 Minecraft crash

Pytanie

Witam

Od wczoraj borykam się z problem w minecraft, gdyż przy każdej próbie wejścia w serwer pokazuje się komunikat java.lang.NullPointerException: group
Starając się wejść w świat jednoosobowy crashuje minecraft szukałem pomocy i nic się nie dowiedziałem myślę, że tutaj znajdę odpowiedź na swój problem.
(Chciałbym dodać, że korzystam z launchera shiginima, przy innych był ten sam efekt nic się nie zmieniło. Próbowałem przeinstalowywać i uruchamiać na różnych wersjach java i też nie pomogło)
Z góry dziękuje

Pozdrawiam.

(

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Edytowane przez kxpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
1 minutę temu, nicku1 napisał:

Korzystasz z jakiegoś antywirusa? Przykładowo avast lub mcafee?

Tak korzystam z Avasta ale nie sprawiał on problemów z minecraft  wcześniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Spróbuj w takim razie odinstalować Avasta i zainstalować go na nowo (najlepiej aktualną wersję). Pamiętaj aby między tymi operacjami uruchomić ponownie komputer. Sprawdź czy problem zniknął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
15 minut temu, nicku1 napisał:

Spróbuj w takim razie odinstalować Avasta i zainstalować go na nowo (najlepiej aktualną wersję). Pamiętaj aby między tymi operacjami uruchomić ponownie komputer. Sprawdź czy problem zniknął.

Odinstalowałem avasta i dział. Zastanawia mnie tylko to czemu akurat z dnia na dzień przestało działać i że nie znalazłem takiej prostej odpowiedzi. Cóż, może źle szukałem. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.