Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Grajcar
      Witam. 
      Mam problem z uruchomieniem paczek modów.
      Do modowania gry używam  aplikacji TwitchSetup, a na niej pobieram paczki z modyfikacjami zgodnie z poradnikami na serwisie Youtube.
      Po zainstalowaniu paczki uruchamiam Minecraft za pomocą przycisku (Graj), wybieram wersję gry, która mnie interesuje i ponownie klikam przycisk (Graj) tym razem w launcherze gry.
      Po chwilowym  ładowaniu gry  zostaje ona wyłączona, a na pulpicie wyskakuje informacja:
      [CRASH GRY]
      Wystąpił nieoczekiwany błąd i gra została zamknięta.
      Przepraszamy za niedogodności.
      Jeśli ktoś spotkał się również z tym problemem lub wie jak go rozwiązać proszę o  informację pod tym wpisem.

• Przez XardesPL
      Witam wszystkich chciałbym się przywitać na tym forum i oczywiście chciałbym ogłosić mały konkurs osoby które mi dadzą subskrypcję, wybiorę z tych osób, 4 osoby z którymi nagram odcinek  
      Link do kanału : 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Pozdrawiam
      niedługo będe nagrywał minecraft
    • Przez GonSoku
      Witam, wgrałem mody na serwer minecraft na craftserve (1.6.2) na singleplayer te mody działają, a serwer crashuje, wklejam crash report, może ktoś znajdzie żródło problemu.

---- Minecraft Crash Report ---- // There are four lights! Time: 11/4/17 1:49 PM Description: Exception in server tick loop java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/client/entity/EntityClientPlayerMP     at java.lang.Class.forName0(Native Method)     at java.lang.Class.forName(Class.java:278)     at cpw.mods.fml.common.ModClassLoader.loadBaseModClass(ModClassLoader.java:101)     at cpw.mods.fml.common.modloader.ModLoaderModContainer.constructMod(ModLoaderModContainer.java:483)     at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)     at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(NativeMethodAccessorImpl.java:57)     at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43)     at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:606)     at com.google.common.eventbus.EventHandler.handleEvent(EventHandler.java:74)     at com.google.common.eventbus.SynchronizedEventHandler.handleEvent(SynchronizedEventHandler.java:45)     at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatch(EventBus.java:313)     at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatchQueuedEvents(EventBus.java:296)     at com.google.common.eventbus.EventBus.post(EventBus.java:267)     at cpw.mods.fml.common.LoadController.sendEventToModContainer(LoadController.java:194)     at cpw.mods.fml.common.LoadController.propogateStateMessage(LoadController.java:174)     at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)     at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(NativeMethodAccessorImpl.java:57)     at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43)     at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:606)     at com.google.common.eventbus.EventHandler.handleEvent(EventHandler.java:74)     at com.google.common.eventbus.SynchronizedEventHandler.handleEvent(SynchronizedEventHandler.java:45)     at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatch(EventBus.java:313)     at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatchQueuedEvents(EventBus.java:296)     at com.google.common.eventbus.EventBus.post(EventBus.java:267)     at cpw.mods.fml.common.LoadController.distributeStateMessage(LoadController.java:105)     at cpw.mods.fml.common.Loader.loadMods(Loader.java:510)     at cpw.mods.fml.server.FMLServerHandler.beginServerLoading(FMLServerHandler.java:86)     at cpw.mods.fml.common.FMLCommonHandler.onServerStart(FMLCommonHandler.java:350)     at net.minecraft.server.dedicated.DedicatedServer.func_71197_b(DedicatedServer.java:69)     at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:443)     at net.minecraft.server.ThreadMinecraftServer.run(SourceFile:582) Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: net.minecraft.client.entity.EntityClientPlayerMP     at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.findClass(LaunchClassLoader.java:179)     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:425)     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:358)     ... 31 more Caused by: java.lang.NullPointerException     at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.findClass(LaunchClassLoader.java:171)     ... 33 more A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows: --------------------------------------------------------------------------------------- -- System Details -- Details:     Minecraft Version: 1.6.2     Operating System: Linux (amd64) version 3.13.0-119-lowlatency     Java Version: 1.7.0_80, Oracle Corporation     Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation     Memory: 314737120 bytes (300 MB) / 463470592 bytes (442 MB) up to 7635730432 bytes (7282 MB)     JVM Flags: 3 total; -Xms256M -Xmx8192M -XX:MaxPermSize=256M     AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used     Suspicious classes: FML and Forge are installed     IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0     FML: MCP v8.04 FML v6.2.43.818 Minecraft Forge 9.10.0.818 18 mods loaded, 18 mods active     mcp{8.04} [Minecraft Coder Pack] (minecraft.jar) Unloaded->Constructed     FML{6.2.43.818} [Forge Mod Loader] (coremods) Unloaded->Constructed     Forge{9.10.0.818} [Minecraft Forge] (coremods) Unloaded->Constructed     mod_bspkrsCore{v3.03(1.6.2)} [bspkrsCore] (BspkrsCore-1.6.2.zip) Unloaded->Constructed     weaponmod{1.6.2 v1.13.3} [Balkon's WeaponMod] (BalkonsWeaponMod1.6.2.zip) Unloaded->Constructed     BetterDungeons{2.0} [Chocolate quest] (BetterDungeons2.zip) Unloaded->Constructed     mod_CraftGuide{Not available} [mod_CraftGuide] (CraftGuide-1.6.7.4-modloader.zip) Unloaded     CustomSpawner{2.3.1} [DrZhark's CustomSpawner] (Custom-Mob-Spawner-Mod-1.6.2.zip) Unloaded     eplus{1.16.2} [Enchanting Plus] (Enchanting-Plus-Mod-1.6.2.jar) Unloaded     ExtrabiomesXL{3.13.6} [ExtrabiomesXL] (ExtrabiomesXLMod1.6.2.jar) Unloaded     GuiAPI{0.15.7} [GuiAPI] (GuiAPI-1.6.2.jar) Unloaded     InfernalMobs{1.3.3} [Infernal Mobs] (InfernalMobsMod1.6.2.zip) Unloaded     MoCreatures{6.0.0.dev4} [DrZhark's Mo'Creatures Mod] (MoCreatures+Mod+v6.0.0+DEV-R4 (1).zip) Unloaded     MoreSwordsMod{2.5.1} [More Swords Mod] (MoreSwordsMod1.6.2.zip) Unloaded     mod_ReiMinimap{Not available} [mod_ReiMinimap] (ReiMinimapMod1.6.2.zip) Unloaded     TreeCapitator{Forge 1.6.2.r01} [TreeCapitator] (TreeCapitatorModForge1.6.2.jar) Unloaded     customrecipes{4.2.0} [Custom Recipes] ([1.6.2] Custom Recipes 4.4.zip) Unloaded     TwilightForest{1.19.0} [The Twilight Forest] (twilightforest1.19.0.jar) Unloaded     Profiler Position: N/A (disabled)     Is Modded: Definitely; Server brand changed to 'fml,forge'     Type: Dedicated Server (map_server.txt)
    • Przez Qba ツ
      Witam myślę że wybrałem dobrą kategorię otóż, mam problem z modem optifine na każdej wersji, ale zależy mi na tym by działał on prawidłowo na wersji 1.12.2 lub 1.12, chciałbym coś nagrać z minecrafta ale jak gadam z kolegą i na drugim monitorze mam program do nagrywania to minecraft sie lekko zacina, a jak wgrałem optifine [poprawnie] to wchodzę na serwer multiplayer i wywala mnie z gry [crash] to samo w przypadku trybu singleplayer. Daje logi w załączniku. Dzięki za pomoc i odpowiedźi, liczę na was  

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Jacobeq
      Każdy kojarzy komendę tittle.,, Ta która robi duży napis na środku ekranu. Jednak na serwerze mojego kolegi jest taki błąd że co chwilę na ekranie wyświetla się "tittle" i na dole "subtittle" w różnych kolorach. Nie mam pojęcia jak to mogło się stać czy to jakiś plugin czy co? Próbowaliśmy commandblocki wyłączyć (gamerule) i nic. Ten problem jest już od dwóch  dni i nie mamy rozwiązania a wkurza niemiłosiernie. Serwer jest gotowy w połowie więc nie ma mowy o usuwaniu światów itp. Oto nasze pluginy :