Skocz do zawartości
Gość Golebioskyy

Dzwiek nie dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym,że wogole nie działa mi dźwięk,na początku był cichy,potem musialem restartować launcher, a teraz wogole nie działa.

BŁAGAM POMOCY!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Probowalem wszystkiego,nawet odinstalowalem i zainstalowałem i nadal nie działa,najsmiszniejsze jes tto ze dźwięk na yt lub innych grach działa bez zarzutu.BLAGAM POMOCY!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Bezradna
      Cześć   Mam nadzieję, że wybrałam dobry temat.   Mój młodszy brat jest zafascynowany Minecraft'em, codziennie ogląda filmiki na YouTube. Ja nie mam o tym pojęcia, kompletnie się na tym nie znam, dlatego liczę na zrozumienie i pomoc. On gra na Xbox one, spodobały mu się mody z czołgiem itp., czy jest w ogóle możliwość kupienia, pobrania tego na jego konsole? Jak to działa?     Pozdrawiam
    • Przez Poweeek
      Witam
      Pisze tu ponieważ szukam "pracy" na serwerze Minecraft. Jestem wyspecjalizowanym Technikiem i Adminem. (Budowniczy to nie moja działka odrazu mówię) Chodź wybuduje coś z World's editem bez problemu. 
      Coś o mnie:
      Nazywam się Kamil 
      Mam 14 lat. (Mutacja się zaczyna ale nie jestem typowym piszczałkiem)
      Specjalizuje się jak już mówiłem w sprawach wewnętrznych serwera takich jak pluginy i skrypty ale też świetnie znęcam się nad charakterami i banuje przysłowiowych "chamów".
      Mam sprawny mikrofon i TS3, Skypa i FB więc łatwo się ze mną porozumieć.
      Co do pracy technika jeśli ktoś by chciał mój autorski plugin to cena do uzgodnienia. (PaySafeCard)
      Przerabiam też pluginy płatność jest albo minimalna albo zerowa.
      Pisze też skrypty za free.

Zainteresowałem Cię? Pisz! Dogadamy się bo w grupie administracji łatwo się dogaduje i nie jestem toksyczny.
    • Przez Kris Norris
      Witam
      Komputer ma pół roku. 8 GB ramu, Procesor - Amd 6 core fx 6300 3.5GHZ.  Windows 10 Home Edition 64Bit
      Karta Nvidia  Gtx1050ti 4GB
      Temperatury mierzone podczas grania -  Temp. Proc-41°C. Karta 38°C.
      Od wczoraj mam problem z wyświetlaniem obrazu w minecraft. Otóż obraz dziwnie faluje. (Zaczęło się po przeprowadzce do innego pokoju)
      Czynności jakie do tej pory zrobiłem:
      Wywaliłem wszystkie głośniki, woofer itd z otoczenia kompa. Zauważyłem że woofer dociskał przewód HDMI do ściany ale czy to akurat może być przyczyna? skoro po usunięciu głośników efekt wciąż się utrzymuje?
      Zaktualizowałem Windows
      Zaktualizowałem Jave
      Zaktualizowałem sterownik karty
      Podmieniłem kabel łączący kompa z monitorem. HDMI na DVI-D później VGA, efekt znika na jakieś pół godziny po czym wraca.
      Przeinstalowałem Minecraft łącznie z aktualizacją modów do najnowszych dostępnych pod wersję 1.10.2 
      Na różnych shaderach zawsze ten sam efekt.
      Po wyłączeniu shaderów, efekt znika ale nie wiem na jak długo bo nie miełem jeszcze okazji dłużej pograć bez shaderów.
      Jest to minecraft 1.10.2 Forge z modami: Optifine, Missing Piece, Roads, Worldedit, DualHotbar, I mod za pomocą którego mogę wstawiać zdjęcia w grze, nie pamiętam jak się nazywa. 
      Dzieje się tak tylko w grze. 
      Nie mam już pomysłu. 
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
      Czytałem o opcji rozmagnesowywania monitora, czy to może pomóc a jeśli tak to gdzie znaleźć tą funkcję.
      Na co jeszcze zwrócić uwagę, co jeszcze sprawdzić.
      Link do filmiku jak to wygląda: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez Xayah
      Witam, proszę o pomoc.
      Dzisiaj rano weszłam na serwer w minecrafcie, po chwili wyłączyłam i włączyłam laptopa i już nie mogłam wejść na żaden serwer oprócz Hypixel (mam minecraft premium).
      Gdy próbuję wejść na serwer wyskakuje mi taki błąd (widać na zdjęciu). Nie widać ikonek serwerów itd., jest napisane tylko "Nie można połączyć z serwerem". Proszę o pomoc!

Jeśli to zły dział czy coś z góry przepraszam, pierwszy raz robię tutaj wątek

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Reistus
      zaprosiłem mojego kolege  do minecraft realm ale mu nie działają kliki tak jakby nie działał mu lpm(lewy przycisk myszy) nie może również klikać w ten klucz do modyfikacji swojego servera oboje mamy wersje próbną realm myślałem że to przyczyna ale mój brat też ma i jemu wszystko normalnie działało  co mamy zrobić bo chcemy sobie pograć ale się nieda nie wiem o co chodzi i czemu nie może klikać tak jakby w tym realmie liczę na szybką odpowiedź powtarzam problem tkwi w tym że nie może on kliknąć nic w realmie kluczu wejść na swoj server zaakceptować itp inne takie jak wróć albo gotowe działają. szybka pomoc