Skocz do zawartości
nicku1

Struktura załogi forum

Rekomendowane odpowiedzi

Założyciel - wiadomo o kim mowa. Ranga zarezerwowana dla założyciela portalu.

Administrator - osoba odpowiedzialna za poprawne funkcjonowanie ekipy oraz forum od strony technicznej. Wszystkie propozycje są realizowane przez niego. Rozwiązuje skomplikowane problemy oraz określa zasady działania moderacji forum. W wolnej chwili, pełni również funkcje moderatora forum.

Moderator+ - moderator o większych uprawnieniach.

Moderator - pilnuje porządku na forum, upomina oraz daje ostrzeżenia użytkownikom, którzy łamią regulamin forum. Pomagają w sprawach związanych z forum. Ustalają regulaminy działów pod nadzorem administracji. Moderują tematy oraz posty, dbają o porządek na całym forum. Biorą udział w zebraniach oraz podają propozycje zmian, które można wprowadzić. W miare możliwości, udzielają się w dziale Pomocy.

Junior Moderator - osoba młoda lub świeżo przyjęta do moderacji. Przy ograniczonych uprawnieniach uczy się odpowiednio moderować tematy. Jest również wprowadzeniem do rangi pełnoprawnego moderatora.

Redaktor - to dzięki nim możemy czytać ciekawe artykuły na naszej stronie głównej. Wymyślają oraz piszą artykuły które potem są publikowane na stronie głównej. Jednocześnie są korektorami, więc do nich są kierowane wszelkie prośby o sprawdzenie poprawności ortograficznej lub językowej różnych tekstów.

Grafik - robi fajne grafiki na forum, pomaga przy tworzeniu szablonów oraz proponuje zmiany w wyglądzie forum. W zależności od umiejętności, współpracuje bezpośrednio z administracją lub redaktorami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj


×