Skocz do zawartości
nicku1

Reorganizacja działów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Na forum planuje małe zmiany kosmetyczne, w nich znajduje się reorganizacja działów, a raczej "rozbicie" działu Minecraft na parę działów. Forum samo w sobie jest w tematyce gry, więc nie widzę sensu trzymania wszystkich poddziałów z grą w jednej kategorii. Poniżej wam przedstawię moją propozycję rozbicia tego działu, prosiłbym was o szczerą opinie i ewentualne propozycje zmian w takim planie.

Propozycja zmiany:

Spoiler

Centrum Pomocy
Java Edition
Bedrock Edition
Serwery
Mody

Download
Mapy
Budowle
Modyfikacje
Inne

Strefa Informacyjna
Nowości
Dyskusja o grze
Poradniki

Multiplayer
Publikacje serwerów
Zagrajmy wspólnie
Stanowiska

Również bym was prosił, abyście wzieli pod uwagę nowych użytkowników tutaj przychodzących, a komentarze typu "nie zmieniajcie, nowi się przyzwyczają" dostają odrazu odemnie odpowiedź "wy też się przyzwyczajicie", co nie znaczy że krytyka jest zakazana, a wręcz wskazana ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy powstanie dział w którym można było by odwołać się do takich rzeczy jak warn/ban?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, KaoPL napisał:

Czy powstanie dział w którym można było by odwołać się do takich rzeczy jak warn/ban?

Można się odwołać u moderatora poprzez wiadomość prywatną. W razie wątpliwości można mnie dodać do rozmowy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, nicku1 napisał:

Można się odwołać u moderatora poprzez wiadomość prywatną. W razie wątpliwości można mnie dodać do rozmowy :)

Kiedyś takie praktyki były surowo karane, dlatego nigdy bym nie wpadł, że tak można postąpić i to z aprobatą administracji :O

W każdym razie dziękuje za wyjaśnienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.