Skocz do zawartości
adam11102

Udostępnianie Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Wie ktoś jak udostępnić serwer na kompie tak ,żeby mógł wbić ktoś poza LANEM? W sensie z tego samego neta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz Bielak
      Szukam budowniczego na serwer minecraft, jak w tytule tematu  Mam 16 lat, Skype: kaivien2002, Discord: Kaivien#2211, Steam: www.steamcommunity.com/id/kaivien . Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to dogadamy się już po dodaniu do znajomych  
    • Przez Bartii_Bartek
      Siemka. Wraz ze swoimi dwoma znajomymi zakładamy serwer na modach i szukamy jeszcze kilku do naszej ekipy. Do komunikowania używamy Discorda bo bez wątpienia jest to najlepszy komunikator. Jeśli jesteś chcemy to napisz do mnie na PW. Od razu mówię, że na wiadomości typu "Jestem chętny" nie odpowiadam. Musicie coś o sobie opowiedzieć (dwa, trzy zdania) np czym się interesujecie, ile macie lat itp. Nie wymagam wiele.
    • Przez adam11102
      Witam. Mam kolejny.. eh problem.
      Otóż założyłem sobie serwer. Serwer POBRANY z minecraft.net a nie założony na hostingu.
      Sprawa jest taka ,że gdy wrzucam folder plugins w którym jak sama nazwa mówi są pluginy serwer tego nie łapie tak jakbym tych pluginów nie dodał.