Skocz do zawartości
adam11102

Pex i rangi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam sprawę. Otóż wcześniej robiłem serwer na darmowym hostingu. Teraz mam serwer odpalony na kompie Bukkit.

I mam takie oddzielne pytanie ,czy ktoś kto nie siedzi na moim kompie ,czyli nie jest "Lan'em" może wbić?

A główny temat jest taki ,że wcześniej na darmowym hostingu ogarnąłem sobie rangi ,essentials itd.. i mam tam grupę wpisaną przed nickiem. Ale tej grupy nie widać. Zmienia się tylko kolor nicku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UWAGA! Jak zmieniam config z nowego na tamtego z hostingu to nic się nie zmienia.

I inna sprawa ,bo nie wiem czy to nie przez to ,ale po tym jak ogarnąłem ,że trzeba mieć craftbukkita na pluginy to nie mam dostępu do konsoli. Bo wywaliłem ten "serwer" do folderu od serwera. I odpalam niby chyba odpalam za pomocą craftbukkita i mam pluginy. Ale nie mam konsoli.

I jak odpalam serwer to serwer się odpala tylko konsola nie i konsola zapisuje się tak jakby z logiami.

//Łączę posty ~ VenomPCPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam pliku bat. Poza tym jak go miałem to konsolę wywalało i konsola jest w logach. ;-;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie możesz odpalać serwera przez plik .jar ;O Skonfiguruj sobie plik start.bat i nim odpalaj serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli masz dopisane .broken to znaczy, że config nie pasuje do tej wersji essentials lub, że jest coś źle wpisane.

W plik .bat wpisz:

@echo off
:start
java  -Xmx2024M -Xms1024M  -jar spigot-1.12.jar
goto start

Konsola powinna się otworzyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez adam11102
      Witam. Mam sprawę. Może ktoś w końcu mi pomoże. Otóż mam PermissionsEx ,EssentialsX itd... I chodzi o to ,że essentials jakby się mnie nie słucha czy coś.. whatever..
      Chodzi mi o to ,że jak dam komuś rangę to nie wyświetla rangi. Zmienia tylko kolor nicku. A to przeszkadza ,bo nie wiadomo ,czy ktoś jest Adminem ,albo właścicielem.
    • Przez waid
      Witam,
      poszukuje technika potrafiącego używać worldedita oraz worldguarda, która mogła by wytłumaczyć mi jak stawiać cuboidy oraz konfigurowanie serwera. 
      Nie ma tu dużo pracy w większości chodzi mi o cuboidy bo wszystkie poradniki w sieci spaliły na panewce...
      Serwer jest postawiony na craftserve. Ranga w zależności od umiejętności na dany okres czasu, mile widziana pomoc tylko na tą chwilę.
      Serwer ma whiteliste wiec osoby które chciałyby pomóc niech napiszą tu swoje nicki, oczywiście wymagany jest kontakt na teamspeaku3...
    • Przez MCBartek
        XPMCSV.maxc.PL
      Witam chciał bym zaprosić na mój serwer SURVIVAL+Gildie
      Otwarcie 12.02.17 16:00
      Serwer powstał we współpracy z mc.WPGOLD.pl wejście na serwer z ich lobby Tryb : Survival 
      Informacjie:
      Wiele rang
      Brak dropu ze stone
      Gildie
      Ogarnięta administracja
      ItemShop
      Ranking Graczy i Gildii
      I wiele więcej
      Zapraszam już jutro godzina 16:00,
      Rozdamy  kilka rang i itemków.
      Pozdrawiamy, Ekipa XPMCSV.maxc.PL

• Przez SlaimBoss
      Napiszcie mi ip serwera jak mnie potrzebujecie wtedy na ten ip wbije i domagam się rangi jak w temacie. :) Pozdrawiam was