Skocz do zawartości
Pascal Zdrojewski

[Solved]Małe fps na dobrym sprzęcie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na dobrym lapku msi gp62mvr 6rf leopard pro mam ok. 20-30 fps. Próbowałem przypisać więcej ramu dla miencraft'a ale nie pomogło. 

intel Core i7-6700HQ GTX 1060  8 gb ramu

Edytowane przez Pascal Zdrojewski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wciśnij przycisk F3 i powiedz czy Minecraft odpala się na GTX czy na Intelu (gdzieś jest po prawej stronie napisane).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To już wcześniej sprawdzałem i odpala sie na gtx. Zapomniałem wcześniej dodać że gram na serwerze z ok. 130 modami na 1.7.10.

Edytowane przez Pascal Zdrojewski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez modów na najnowszej wersji są lepsze fps ale dalej dziwnie małe jak na tego lapka. Kolegom na serwerze na gorszych kompach działa normalnie.

I jeszcze jakieś 2 miesiące temu na gorszym kompie grałem na podobnych modach i było ok.

Zmiana ustawień też nic nie daje. Fps są takie same nie zależnie od tego czy mam ustawione renderowanie na 20 lub 8

Oczywiście nie ustawiłem limitu fps'ów na 20:).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edytuj posty zamiast pisać 4 pod rząd :v Łącze posty. Jesteś pewny że w ustawieniach zasilania masz ustawione "Maximum performance" lub "High performance"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Być może ustawienia karty graficznej dla minecrafta są niepoprawne? Nie mam pojęcia. Uznajmy problem za rozwiązany czy próbujemy dalej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.