Skocz do zawartości
Witold

Zalogowanie się na serwer Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w poniższej sprawie. Kupiłem synowi grę Minecraft na stronie internetowej Minecraft. Wszystko działa w grze jednoosobowej ale w wersji wieloosobowej syn wchodząc do gry nie może się poruszać ani nic zrobić. Na serwerze jest podane aby wpisać /zaloguj haslo. Po wpisaniu hasła jest informacja ze haslo jest złe. Próbowałem tez zarejestrować /register haslo hasło ale po wykonaniu tej operacji jest podane ze użytkownik jest już zarejestrowany. Również na stronie Vertez.pl kupiłem przez sms kody do zmiany hasła oraz do dodatkowych funkcji ale to tez nic nie pomaga ponieważ w dalszym ciągu nie możemy się zalogować do gry. Zmieniałem również hasło na tej stronie na której wchodzimy do minecrafta ale to również nie pomaga.

Proszę o informacje jak można się zalogować i skąd zdobyć to hasło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwerze vertez.pl sprawdzany jest nick. Jeżeli wyskakuje /zaloguj haslo  to znaczy, że ktoś o takim nicku rejestrował się już na tym serwerze. Proponuje zmienić nick.

Jeżeli to nie pomoże to należy skontaktować się z administracją serwera.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Dziękuje za pomoc ale niestety nie pomaga. Tzn na stronie Minecrafta na adresie emailowym syn jest zarejestrowany jako "czeresnia". Jak zmieniam na stronie Vertez na innej skrzynce pocztowej i dodaje nowego użytkownika na tej stronie gdzie wchodzi sie do gry to wtedy można wejść tylko na wersje Demo Gry. A nie wiem jak zmienić nick na tym pierwszym koncie. Jeżeli coś można z tym jeszcze zrobić to proszę o informacje a jak nie to będę się kontaktował z administratorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Witold jako że macie wykupionego Minecrafta na nicku "czeresnia" to powinniście mieć pierwszeństwo do tego nicku na serwerze. W pierwszej kolejności skontaktujcie się z administracją serwera Verteza. Jak oni nie pomogą, to zostaje niestety zmiana nazwy użytkownika (lub serwera :v), można ją zmienić na stronie

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

/ :) Wystarczy się zalogować i przy polu "Profile Name" kliknąć "Change" i zmienić sobie nick.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie Witold po co kupować grę skoro można pobrać i jest w tedy możliwość dowolnym momencie można zmienić Nick gracza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, snajper1678 napisał:

Panie Witold po co kupować grę skoro można pobrać i jest w tedy możliwość dowolnym momencie można zmienić Nick gracza

Część osób szanuje pracę twórców gry i woli uczciwie kupić grę niż pobrać z nielegalnego źródła ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.