Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://i.imgur.com/Dk6b0HX.png

» IP Serwera:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

«

» Premium: Nie wymagane «

» Otwarcie: 26 sierpnia 2017 r. 15:00 «

ATUTY SERWERA

» Siadanie na schodkach «

» Pojazdy, np. pociąg, motor «

» Realistyczne krwawienie «

» Stan psychiczny, fizyczny, zdrowotny «

» Zarabianie poprzez różne zawody «

» Budowle takie jak bank, komisariat policji czy urząd «

http://i.imgur.com/7dkrfVe.png

bmkOnxM.png

» HELIKOPTER «

k0frwKs.png

» POCIĄG «

MhRXGA2.png

» SAMOLOT «

Qt1FPx9.png

» CZOŁG «

p3bPXsB.png

» SAMOCHÓD «

R7D6V2Y.png

» MOTOR «

OodNNRs.png

» SPADOCHRON «

Edytowane przez Sebba Gamess

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez DenySon
      Szukam ludzi do wspólnej gry na serwerze na modach (paczka dalej tworzona) Serwer będzie bez ograniczeń i dostępny dla osób zaproszonych. Serwer do wspólnej zabawy a może i do nagrywania.
      Wymagania: wiek minimum 12lat, minimalna kultura,, discord,TS3
      Komunikacja na Discordzie,TS3
      Dostanie sie na serwer poprzez podanie:
      coś o sobie:
      kontakt:

• Przez vaul
      Witam!
      Chciałbym kupić pełna wersję gry.
      Rozumiem, że po zapłaceniu ściągam grę i instaluję na komputerze ale chciałbym się dowiedzieć co zrobić gdy na przykład padnie dysk i trzeba wymienić na nowy lub zmienię komputer i jak wtedy na nowo zainstalować grę?
      Czy będę musiał kupować jeszcze raz gre Minecraft , czy jeszcze raz mogę ściągnąć instalki?

Pozdrawiam.:) Vaul
    • Przez HaXoR56109

Witam wszystkich na moim kanale pokaże wam jak zrobić ładną choinkę na święta które się zbliżają.Jest to prosty mechanizm dla każdego więc nie będzie z tym problemu każdy sobie z tym poradzi miłego oglądania pozdrawiam.
    • Przez Falchen
      Niedawno założyłem swój serwer w minecraft, i wszystko było normalnie, tylko po reinstalu serwera mapa ładuje mi się tylko na jakieś +/- 6 chuncków. Oczywiście render distance ustawiony mam na 32, a w konfiguracji serwera na 15 (maksymalną wartość). Dodam jeszcze, że mam dobry komputer jak i internet, poza tym coś takiego zaczęło mi się dziać po reinstalu, i ponowny reinstal nic nie daje. Link do zdjęcia > 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       <
    • Przez Emil12
      Witam, potrzebuje pomocy odnośnie błędu w minecraft. Mianowicie, po niedługim czasie gry wywala mi tekstury, co widać na załączonym obrazku.  Kiedy zmienie texture pack, problem na chwile ustaje, ale po chwili znowu tak sie dzieje. 

Specyfikacja komputera: Procesor: AMD FX(tm) - 4100 Quad-Core Processor 3,6 GHz Ilość ram: 4GB Karta graficzna: GeForce GT 440 Wersja sterowników karty graficznej: 347.52 Wersja Javy: Version 8 Update 151 System operacyjny: Windows 7 - - - Zainstalowane mody: Brak Posiadane łącze internetowe: Tronic_3349 Opis błędu: Wyżej  

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.