Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Majnekrafty.pl:

IP:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Sklep:

TeamSpeak3: ts.majnekrafty.pl

Discord:

WWW(w trakcie prac):

Usługi w sklepie:

Ceny zaczynają się od 2,49PLN.
Voucher na 5PLN - WAKACJE2017

(Rekrutacja otwarta podania można pisać na naszym forum)

//poprawiam tagi ~ VenomPCPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez bsobabda
      Hej 
      szukam osob chetnych do grania w minecraft. Operuje xbox one. Moze byc to jedna lub wiele osob:) 
    • Przez Sh0uterS
      Witam!
      Jak w Tytule tworzę serwer RealLife i potrzebuję pluginu na tworzenie itemków, lub modyfikowaniu obecnych np. Mistyczny Kilof (kolorowy napis), oraz moc niezniszczalnosc 10 .
      Jeśli macie jeszcze jakieś fajne pl na reallife to podsyłajcie na pewno zobaczę lub nawet pobiorę. 
      Pozdrawiam Sh0uterS
    • Przez Grajcar
      Witam. 
      Mam problem z uruchomieniem paczek modów.
      Do modowania gry używam  aplikacji TwitchSetup, a na niej pobieram paczki z modyfikacjami zgodnie z poradnikami na serwisie Youtube.
      Po zainstalowaniu paczki uruchamiam Minecraft za pomocą przycisku (Graj), wybieram wersję gry, która mnie interesuje i ponownie klikam przycisk (Graj) tym razem w launcherze gry.
      Po chwilowym  ładowaniu gry  zostaje ona wyłączona, a na pulpicie wyskakuje informacja:
      [CRASH GRY]
      Wystąpił nieoczekiwany błąd i gra została zamknięta.
      Przepraszamy za niedogodności.
      Jeśli ktoś spotkał się również z tym problemem lub wie jak go rozwiązać proszę o  informację pod tym wpisem.

• Przez RetroApo
      Kilka słów wstępu:
      Witam. Zapewne wielu z Was kojarzy tę mapę. Po wielu latach od ostatniej aktualizacji postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zaktualizowałem mapę do najnowszej wersji gry według mojego pomysłu. Na wstępie zaznaczam, iż mam pozwolenie od oryginalnego autora na publikację nowszych wersji tejże mapy. Mapa została prawie całkowicie zbudowana od zera - jedynie kształt kuli pozostał ten sam. Mapa nie jest szczególne skomplikowana pod względem technicznym jak i znajdujących się na niej budowli.

Pozwolenie:
      Wersja 1 i 2 tej mapy została zaprojektowana przez IHATEPINK. Otrzymałem pozwolenie na wykonanie i publikację swojej wersji 3:

Fabuła:
      Wiele lat temu twoja cywilizacja zaprojektowała pierwszy statek kosmiczny, ale nie mogła znaleźć sposobu na jego zasilenie. Pewnego dnia niewielka grupa badawcza udała się na wyprawę wprost do jądra planety. Właśnie tam znaleźli niewielki, ale bardzo jasny obiekt - był to właściwy rdzeń planety znany dziś kolokwialnie jako "Gwiazda Netheru". Rdzeń zabrano na powierzchnię w celu przeprowadzenia dalszych badań. Naukowcy szybko zdali sobie sprawę, że rdzeń kryje w sobie olbrzymie ilości energii. Stało się więc jasne, że to właśnie on musiał zostać użyty jako źródło mocy dla niedokończonego statku kosmicznego. Po tygodniach ciężkiej pracy ostatecznie udało się go podłączyć do systemów statku. Rząd mógł wreszcie rozpocząć realizację pierwszej misji kolonizacyjnej. Jednakże na pokładzie statku znajdowali się nie tylko koloniści. Rząd wysłał również kolejną ekipę badawczą, która miała za zadanie sprawdzić czy we wnętrzu innej planety również znajduje się "Gwiazda Netheru". Jakiś czas po ich przybyciu ekipa potwierdziła ,że udało jej się znaleźć drugą "Gwiazdę Netheru". Każda kolejna misja kolonizacyjna również potwierdziła ich obecność głęboko we wnętrzach planet. Obecnie zanim jakikolwiek kolonista przybędzie do nowego domu, rząd wysyła najpierw jedną, ale utalentowaną osobę, aby odpowiednio przygotowała planetę i jednocześnie odzyskała jej rdzeń. A Ty jesteś właśnie jedną z takich osób. Właśnie przybywasz na kolejną planetę wybraną przez rząd do kolonizacji. Na pierwszy rzut oka wygląda na małą, ale w rzeczywistości jest znacznie większa. Jest też bardzo podobna do Twojej planety macierzystej. Twoje cele są zapisane powyżej. Powodzenia!
      Zasady:
      * Tak, jak zazwyczaj: nie oszukuj, nie używaj modów, błędów w grze itp.
      * Nie opuszczaj planety
      * Ukończenie niektórych wyzwań nagrodzi Cię Księgą Wiedzy, zatem pamiętaj, aby zawsze mieć przynajmniej jedno wolne miejsce w ekwipunku
      * Nie wchodź do jądra planety jeśli nie jesteś dobrze wyposażony

Zadania:
      Zadania znajdują się bezpośrednio w grze w formie nowych osiągnięć z aktualizacji 1.12. Podstawowe osiągnięcia zostały wyłączone. Występuje następujący podział:
      * 3 karty osiągnięć: Powierzchnia, Podziemie oraz Jądro
      * 31 wyzwań (6 jest ukrytych)
      * 3 główne cele

Zmiany w dropie:
      * Zombie oraz zombie-osadnicy nie upuszczają marchewek, ziemniaków oraz żelaznych sztabek
      * Creepery mogą upuścić czerwony kamień (redstone)
      * Wiedźmy upuszczają glinę zamiast jasnopyłu
      * Zombie-pigman upuszcza samorodek żelaza zamiast samorodka złota oraz ma niewielką szansę na upuszczenie kwarcu
      Zdjęcia i pobieranie:

• Przez XardesPL
      Witam wszystkich chciałbym się przywitać na tym forum i oczywiście chciałbym ogłosić mały konkurs osoby które mi dadzą subskrypcję, wybiorę z tych osób, 4 osoby z którymi nagram odcinek  
      Link do kanału : 

Pozdrawiam
      niedługo będe nagrywał minecraft