Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Wykupiłem na spółkę z przyjacielem serwer, ilość slotów 5, natomiast ofertę mogę poszerzyć i rozbudować strukturę w każdym momencie.Taki jest mój notabene plan. Lubie budowac budynki i miasta, zawsze marzyła mi się własna mapka z mini miastem, koleją, wiaduktami, kościołami itp. Na chwilę obecną buduje sam + ewentualnie 2 moich przyjaciół. Pytam więc, czy ktoś chciałby się przyłączyć do projektu i budować wspólnie? Może kogoś też kręci budowa miast. Mam lat 20, TS/Skype mile widziany. Śmiało proszę pisać w komentarzach! Pozdrawiam! Nazwa na skype: matiosization

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj @Kotezzer!

• Zainteresowałeś mnie swoim pomysłem na miasto i chętnie chciałbym się do Ciebie dołączyć!
  •  
  • Informacje o mnie na "start" :
  • Imię: Dawid
  • Mieszkam w: Niemczech
  • Jestem 3-języczny (ang./pol./niem.)
  • Opcje kontaktowe:  TS3 oraz Steam
  • Minecraft posiadam od 2015 roku (Luty)
  •  
  • Ważne linki: 
  • Profil Steam: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Jak się ze mną skontaktować?:

Dodaj mnie do znajomych na Steam, ja Ci napiszę wiadomość, następnie Ty podasz mi IP serwera TS3 a na TS3 podasz mi informacje odnośnie serwera minecraft. 0.o 

Edytowane przez Qettneth

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Imperiusx3
      Witam wszystkich!
      Na start chce powiedziec ze to moj pierwszy post na tym forum ale napewno bedzie ich wiecej  Przepraszam jezeli post nie wyglada za ladnie lol. Chcialbym was zaprosic do pobrania mapy Minecraft Gothic. Projekt zostal zaczety okolo 5 lat temu z tego co pamietam na Minecraft 1.3. Ostatnio razem wrocilismy do projektow ale uznalismy ze Gothic ma wiele bledow wiec nie bedziemy kontynulowali tego projektu. Dajemy wam link do pobrania jezeli ktos chce uzyc mapki do budowy lub innego projektu prosimy o kontakt na priv (najlepiej na Youtube kanal Imperiusx3) bylo by nam bardzo milo   Chce poznac wasza opinie dlatego komentujcie pod filmikami na Youtube lub pod tym postem
      Historia Projektu
      Jak juz wspomnialem projekt zostal zaczety okolo 5 lat temu. Ogolnie nad projektem pracowalo 6 osob po czym przerwalismy projekt po okolo roku budowania. Niestety nie wrocilismy do tego projektu jednakze postanowilismy zaczac nowy. Projekt ma wiele bledow i nie wszystko jest idealnie odwzorowane dlatego uznalismy ze nie warto tego kontynulowac. 
      TexturePack
      Zachecamy do zwiedzania mapki na texturepacku Conquest poniewaz na innych wiele rzeczy moze wygladac slabo. Kiedys mielismy wlasnego texturepacka (customowy dokucraft) ktorego mozecie zobaczyc w filmiku Part 1 & 2 na moim kanale jednakze nie posiadamy juz tego texturepacka wiec polecamy Conquesta.
      Wideo

Zapraszam na moj kanal Imperiusx3 zeby obejrzec Part 1 i Part 2 filmiku. Niestety te czesci nie sa zbyt profesjonalnie nagrane poniewaz byly nagrywane na slabym sprzecie i moje umiejetnosci tez nie byly za dobre kilka lat temu.
      Zdjecie

Pobierz
      Mapa : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

TexturePack : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

PlanetMinecraft : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez mihal1234
      Witam poszukuję budowniczego do pomocy przy budowie mapki adventure. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na priv.
    • Przez Drakenid

Witam serdecznie całe grono forum. Nazywam się Szymon i mam lat 17. Poszukuję osób bardzo ambitnych oraz kreatywnych do serwera minecraft. Na logo u góry się nie patrzcie ponieważ jest to stare z poprzedniej edycji serwera. Tak więc moimi wymaganiami są:
      Kultura Osobista Wiek +15 Bardzo twórcze osoby Pomocne osoby Aktywność A co my zaoferujemy wam:

Miłą atmosfere Dobry klimat Przyjemność przy pracy Wynagrodzenia  
      Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na

Discord PW - Crealz #5711

• Przez Neital
      Cześć. Poszukuję moda, który będzie mnożył XP (np. z potworów). Jeśli nie ma takiego, czy ktoś mógłby go napisać? Wydaje mi się, że nie powinien być długi (nie znam sie). Najlepiej gdyby mnożył x2, ale żeby też się dało zmienić w configu. Szukam go na wersję 1.12.2. Z góry dzięki!
    • Przez PLniedzwiadek
      Szukam budowniczego na serwer minecraft RPG 1.7.10.
      Potrzebny jest forge i mody custom npc i BattleGear