Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po blisko 6 latach, powróciłem do gry. Wtedy licealista, teraz już dorosły.

Ostatnio, po pracy, nałogowo gram na singlu i sprawdzam, co też się pozmienieło w tej grze. Chętnie powrócę do gry online.

Pamiętam początki tego serwera, rekrutowany jeszcze przez Rabusia! Pierwsza mapa, pierwsze konstrukcje.

Mod z małym doświadczeniem, teraz pochłonięty pracą na pełen etat w marketingu IT, do tego fotograf, filmowiec, animator.

Ktoś tu jeszcze żyje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stara ekipa się rozkruszyła, chyba jestem jedynym człowiekiem który ma cierpliwość do rabusia, jednak widać że prace tutaj idą w ślimaczym tempie. Myślę że społeczność trzeba będzię budować na nowo, od nowych użytkowników którzy teraz grają w Minecrafta. Fajnie jednak że powracasz z starych czasów, mam nadzieję że przebolejesz obecną sytuację i może zostaniesz na dłużej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oo, przyznam że nick gdzieś zalega w czeluściach pamięci, jednakowoż nic więcej sobie nie przypomnę

też liczę na powrót old bojów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@nicku1 Jeśli powstanie jakiś normalny serwer survival z elementami jakiejś ekonomii i zwykłego miasta, w którym można walnąć domek, to zostanę na dłużej!

@Nuk0r Kurde, ja nie pamiętam :D Tylko kilka nicków mi zostało w głowie, z którymi najczęściej na TSie siedzieliśmy

EDIT:

Trafiłem właśnie na TVminecraft.pl i znalazłem to!
Zgadnijcie, kto wybudował Herobrine'a ;> (1:20)

Edytowane przez KendziorPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@borsuk Pierwszą? :D To co jest w linku wyżej wrzucone. Patrząc na daty musiałem zacząć grać na tym serwerze jakoś w czerwcu 2011 (mógłbym dotrzeć do postu Rabusia na Gametrade, bo tam się dowiedziałem o tym, co wyczynia) i grałem chyba z rok, później jeszcze wróciłem na jakiś miesiąc, jak @szympekmajster mnie rozpoznał :D

Edit: Dotarłem do tego posta! Zacząłem grać na serwerze 5 maja 2011 roku :D

update

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo nick kojarzę, ale ja zabrałem się za Survival od jakby drugiej edycji (miasteczko z domkami i z areną do walczenia) aż do bodajże VI (mój ostatni Survival był w dżungli). Nawet jest gdzieś filmik jak z szympkiem tworzymy miasto itd., ale może być ukryty.

EDIT:

Jest!

Jeszcze parę innych znalazłem.

Dość szybko przejąłem Survival w każdym razie. I edycja też była jedną z dłuższych. Poniżej dodatkowe lokacje jakie tworzyliśmy:

Ach. Łezka w oku się kręci :). A poniżej prolog serwera, z lokacją której nigdy nie otworzyliśmy niestety :D. W tamtych latach nie było tylu pluginów itd. itp., żeby otworzyć tą jaskinię w taki sposób jaki chcieliśmy.

Edytowane przez borsuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@borsuk kurcze, chciałbym Was wszystkich pamiętać :D Z głowy mogę wypisać @enclude, @Amade , mazzir, knrd2, no szympek :D + z imion Konstancja i Michał. Pewnie jeszcze parę osób bym rozpoznał, ale TO NIE TE CZASY.

Anyway, mimo swojego wieku (średnia w MC została chyba taka sama, ale jeśli ktoś ma 22-23 to zbijam pionę!), cieszę się, że wracam do tego epizodu swojego życia (bądź co bądź, był to ważny dla mnie okres) i od czasu do czasu pojawię się na serwrze, jeśli takowy powstanie.

A tymczasem- ogarniam swoją pracę i lecę w kimę, bo jutro wymarzone wakacje.

Trzymajta się! 

Czekam na update z serwerem. 

Edit: Lol, wciaż czuję się jak 15-16-latek jak patrzę na cały temat. Dobrze, dobrze, bo już próchniałem powoli!

update po minucie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety powrotu do starych czasów raczej nie będzie. Starej ekipy nie ma, dzisiaj ogarniam wszystko ja i nie wiem czy wam się spodoba w jaki sposób ja przygotuję oba serwery (teraz freebuild, potem survival). Inne serwery będą powstawać raczej nie pod moją opieką, gdyż nie można za wiele na siebie nakładać, u mnie to jeszcze obowiązek pilnowania i rozwoju forum (no i życie poza komputerem). Powrotu do starych czasów nie będzie, ale mam nadzieję że to co będzie się działo teraz również wam się spodoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Poweeek
      Witam
      Pisze tu ponieważ szukam "pracy" na serwerze Minecraft. Jestem wyspecjalizowanym Technikiem i Adminem. (Budowniczy to nie moja działka odrazu mówię) Chodź wybuduje coś z World's editem bez problemu. 
      Coś o mnie:
      Nazywam się Kamil 
      Mam 14 lat. (Mutacja się zaczyna ale nie jestem typowym piszczałkiem)
      Specjalizuje się jak już mówiłem w sprawach wewnętrznych serwera takich jak pluginy i skrypty ale też świetnie znęcam się nad charakterami i banuje przysłowiowych "chamów".
      Mam sprawny mikrofon i TS3, Skypa i FB więc łatwo się ze mną porozumieć.
      Co do pracy technika jeśli ktoś by chciał mój autorski plugin to cena do uzgodnienia. (PaySafeCard)
      Przerabiam też pluginy płatność jest albo minimalna albo zerowa.
      Pisze też skrypty za free.

Zainteresowałem Cię? Pisz! Dogadamy się bo w grupie administracji łatwo się dogaduje i nie jestem toksyczny.
    • Przez pumapl
      Cześć. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post i nie jestem dobry w te klocki  
      Do sedna.
      Szukam:
      - Jednego Technika
      - Dwóch Adminów
      - Trzech Moderatorów

Wzór podania:
      Technik:
      Admin:
      Moderator:
      Pomysłodawca:

Dodatkowe uwagi ode mnie:

Dziękuję za uwagę. Wszystkie podania proszę pisać poniżej. Po więcej informacji zapraszam na skype: jasik1712
    • Przez Xebol
      Serwer:
      Freebuild + HardSurvival + RolePlay (Na tym nie będzie opierał się cały serwer, ale dzięki temu nie będzie można się nudzić ) Tematyka: Średniowieczne budowle/fantastyczne
      Co oferuję?
      Server VPS Server Teamspeak3 Stronę internetową + Forum Przed startem serwera kupię domenę, gdyż nazwa jest łatwiejsza do zapamiętania niżeli ciąg cyferek Potrzebuję:
      Administratorów(Jedynie możliwość awansu) Moderatorów[Awans z Opiekuna(W razie wyjątku również można dostać go od razu na starcie serwera) Opiekunów (Helper, Pomocnik) Doświadczonych budowniczych (Tutaj potrzebna tematyka Średniowieczna/Medieval) Głowne Wymagania:
      Wiek 17+ (16 w wyjątku, to już zależy od ciebie) Dojrzałość Odnalezienie siebie w pracy w grupie  ! UCZCIWOŚĆ ! Trochę na mój temat:
      Jestem doświadczonym budowniczym, jak i administratorem pod względem swoich wcześniejszych projektów serwerów, niestety nie były one strasznie ogromne lecz 20-40 graczy utrzymywało się na serwerze, teraz postanowiłem wznowić swój stary projekt który rozpocząłem jakieś 2 lata temu, ale niestety nigdy go nie skończyłem, zaś teraz mam większe możliwości czasowe i staram się zrobić to co postanowiłem Więcej informacji na mój temat i projektu dowiesz się poniżej:

Reszta informacji:

Nie potrzebuję wkładu finansowego od kogokolwiek bo jestem w stanie sam opłacać serwer przed kilka lat, ale nie tym rzecz, potrzebuję ciekawych pomysłów do kontynuowania mapy na serwer  
      Zainteresowany/a? Zapraszam Po więcej informacji  na teamspeak ts.cadeland.eu lub 164.132.209.209:2008 //Poprawiam tytuł tematu ~ Jqmey
      ZDJECIA Z SERWERA!

• Przez SupportBoy
      Wiek 20
      5-7 wolnego czasu.
      oferty tu poproszę 
      Pozdrawiam
    • Przez Play 'n' Enjo
      Cześć!
      Jak w temacie. Poszukiwani kwadratowi zapaleńcy, którzy lubią urozmaicać dość prosty świat MC! swoimi budowlami.

Wymagania od przyszłych kandydatów:
       - Zaangażowanie w powierzone zadania i życie serwera.
       - Terminowość.
       - Wiek nie ma dla nas większego znaczenia (średnia wieku administracji - 22lata). Jeśli jesteś ogarniętą osobą, która potrafi zaciekawić swoją osobą i swoimi umiejętnościami czekamy na twoje  zgłoszenie.
       - Doświadczenie w pracy z komendami mile widziane - oferujemy szkolenie w razie niejasności i problemów.

Podania prosimy przesyłać na adres "playnenjo@gmail.com"
      W podaniu powinny znaleźć się:
       - skrócony życiorys
       - historia odgrywanej przez ciebie postaci na serwerze.

Pozdrawiam [Konstruktor]Krzesi.