Skocz do zawartości
Xanter Polski

[1.4.7-1.12][FREEBUILD][SURVIVAL][OFFLINE] NCraft.info - Polski serwer FreeBuild/Surv

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wystartowała nowa edycja serwera NCraft, zakupiliśmy też nową prezentację graficzną widoczną w głównym poście :)

Zmiany jakie zaszły:

• Przebudowana ekonomia - Koniec ze sprzedawaniem w AdminShopach, jest tylko i wyłącznie możliwość sprzedawania itemów na /targ
  • Lekko przebudowany plugin Jobs, jest nieco trudniej
  • Jeden wspólny sklep zamiast kilku
  • Przebudowa komend na serwerze, dodanie skróconych wersji np. /surv i /surv2 zamiast /warp sv i /warp sv2
  • Stworzenie wysp oceanicznych będących dodatkową formą działek
  • Automatyzacja działek na Survival po wpisaniu /land po przekroczeniu znacznej odległości od spawna survival
  • Stworzenie /metro dzięki czemu w szybki sposób dostaniemy się do różnych lokalizacji.
  • Zbudowanie areny pod "OX (Tak czy Nie)" - Automatyzacja eventów jest planowana, ale jesteśmy obecnie na etapie szukania osoby, która zajęłaby się skryptami, to samo dotyczy braków takich jak Arena PvP, której po prostu nie ma kto obecnie zbudować.
  • Lepsze budowle niż za czasów pierwszej edycji
  • I wiele innych

Zapraszam serdecznie na serwer!

IP: mc.ncraft.info

Wersja od 1.4.7 do 1.12.1 (Przy czym na starszych wersjach bloki mogą zostać zamienione w cegłę)

Edytowane przez Xanter Polski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podjąłem rezygnację z prowadzenia tego serwera, stanowisko @HA obejmuje julka_leos.

Rezygnacja z prowadzenia NCraft FreeBuild spowodowana jest skupieniem się na tworzeniu serwera NCraft Medieval.

Dziękuję wszystkim za 7 miesięcy istnienia NCraft i że mogłem przez te 7 miesięcy prowadzić ten serwer. Pomijając epizod z Mynecraft FreeBuild serwer istniał z 8 miesięcy i może będzie istnieć dalej! :)

Edytowane przez Xanter Polski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez melekhd
      Cześć!
      Mam pytanie do wszystkich co sie znaja na hostingach. Ktos wie dlaczego może, nie moge wgrac pluginow na hosting hostandplay na serwer za ktory zaplacilem 20 zł. Czy moze nie ma miejsca czy jak. Bylby ktos mi w stanie pomoc :D? Z gory dzieki
    • Przez KaoPL
      Cześć, otóż grając na minecraft.pl nic się nie działo, jednak po zmianie nicku kiedy wejdę na serwer dalej wyświetla się ten sam stary nick i po chwili wywala taki błąd.

Z racji tego, czy możliwe jest usunięcie konta gracza z serwera w plikach systemowych czy jakąkolwiek inną metodą? Czy to jest rozwiązanie problemu?

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez kNoopers
      Szukam technika lub osobe znającą się na pluginach ponieważ nie mogę sobie poradzić z takimi prostymi pluginami jak authx czy permissionsex, niby wszystko robie dobrze a prefixów nie ma oraz nie ma komendy /register czy /login. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże lub kogoś znajde
    • Przez Anonim Anonim
      Siema posiadam własny serwer na pukawce z dużą ilością modów i mam inv tweaks w modach u siebie dodawałem też do serwera i dalej nie działa jedna rzecz, a mianowicie sortowanie po podniesieniu, inaczej zwane uniknięcie zapełnienia paska akcji
      Silnik: Thermos-1.7.10-1614-57

Moje pytanie brzmi czy mogę to jakoś naprawić?
      Np. za pomocą jakiegoś pluginu lub moda sam nie wiem
      Albo może istnieje coś co emuluje pojedynczego gracza na serwerze? Ponieważ na singlu wszystko hula