Skocz do zawartości
  • 0
Nataniel2106

[Solved]Jaki serwer??

Pytanie

Witam. To moje pierwsze pytanie tu na forum. Kupiłem dziecku Minecraftai pytanie do Was na jaki serwer moje dziecko może wejść żeby pograć?? Moje dziecko mówi coś o mini games? Może mi ktoś pomóc i polecić jakiś serwer?? Ja nie gram w to tylko moje dziecko. Dzięki z góry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Vertez.pl (polski serwer), hypixel.net (angielski serwer), mineplex.com (angielski serwer) to sa przykłady jest ich oczywiście więcej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Ok. Ale na jaki syn ma wejść żeby pograć coś zbudować? Ja się na tym nie znam dlatego proszę o pomoc. On mi cały czas mówi o jakiś mini games??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Największy serwer mini-gier na świecie gdzie równocześnie się potrafi bawić po kilka tysięcy osób to tak jak wspomniał mój poprzednik "Hypixel": 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Można się z nim połączyć używając trybu multiplayer w menu głównym gry, następnie "połączenie bezpośrednie" [direct connect] i wpisując: "

która obrazuje proces logowania się na serwer.
Niestety, serwer jest w języku angielskim, ale niweluje to wyświetlanie wulgaryzmów na czacie. 
Wybierając polski serwer należy mieć na uwadze tylko takie serwery, które zakazują takich działań.

Istnieją duże listy serwerów, gdzie każdy może wybrać serwer na którym chce grać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
1 minutę temu, Firenvis napisał:

Największy serwer mini-gier na świecie gdzie równocześnie się potrafi bawić po kilka tysięcy osób to tak jak wspomniał mój poprzednik "Hypixel": 

Można się z nim połączyć używając trybu multiplayer w menu głównym gry, następnie "połączenie bezpośrednie" [direct connect] i wpisując: "

która obrazuje proces logowania się na serwer.
Niestety, serwer jest w języku angielskim, ale niweluje to wyświetlanie wulgaryzmów na czacie. 
Wybierając polski serwer należy mieć na uwadze tylko takie serwery, które zakazują takich działań.

Istnieją duże listy serwerów, gdzie każdy może wybrać serwer na którym chce grać.

Hypixel.net

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Osobiście najbardziej polecam hypixel.net i eu.mineplex.com (IP serwerów). Wysoka jakość rozgrywki i poziom graczy, dużo osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został zamknięty, ponieważ został uznany za rozwiązany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.