Skocz do zawartości
Ciastekkk_PL

Rekrutacja do Administracji TS PSG!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich na rekrutacje do serwera teamspeak'a PSG!

[Polska Społeczność Graczy]

IP: PSGPL.myts.pw

Prowadzimy rekrutacje na rangi:

-Opiekun,

-Moderator,

-Helper

1.Aby podejść do rekrutacji należy:
-Mieć skończone 13 lat,
-Posiadać znajomość obsługi teamspeak,
-Znać regulamin Administracji jaki i rangi do której rekrutacja,oraz regulamin serwera,
-Zgłosić rekrutacje komentarzu oraz stawić się w wyznaczonym terminie na kanale.

Zapraszamy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez adupl21
      Witam, poszukuje ok.10 osób na nowo stworzony przeze mnie serwer survival typu dobrze znana Kwadratowa Masakra czy dalej aktualna Ferajna. Szukam w miarę ogarniętych osób najlepiej 14+ z discordem. Chętni pisać priv
    • Przez Poweeek
      Witam
      Pisze tu ponieważ szukam "pracy" na serwerze Minecraft. Jestem wyspecjalizowanym Technikiem i Adminem. (Budowniczy to nie moja działka odrazu mówię) Chodź wybuduje coś z World's editem bez problemu. 
      Coś o mnie:
      Nazywam się Kamil 
      Mam 14 lat. (Mutacja się zaczyna ale nie jestem typowym piszczałkiem)
      Specjalizuje się jak już mówiłem w sprawach wewnętrznych serwera takich jak pluginy i skrypty ale też świetnie znęcam się nad charakterami i banuje przysłowiowych "chamów".
      Mam sprawny mikrofon i TS3, Skypa i FB więc łatwo się ze mną porozumieć.
      Co do pracy technika jeśli ktoś by chciał mój autorski plugin to cena do uzgodnienia. (PaySafeCard)
      Przerabiam też pluginy płatność jest albo minimalna albo zerowa.
      Pisze też skrypty za free.

Zainteresowałem Cię? Pisz! Dogadamy się bo w grupie administracji łatwo się dogaduje i nie jestem toksyczny.
    • Przez pumapl
      Cześć. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post i nie jestem dobry w te klocki  
      Do sedna.
      Szukam:
      - Jednego Technika
      - Dwóch Adminów
      - Trzech Moderatorów

Wzór podania:
      Technik:
      Admin:
      Moderator:
      Pomysłodawca:

Dodatkowe uwagi ode mnie:

Dziękuję za uwagę. Wszystkie podania proszę pisać poniżej. Po więcej informacji zapraszam na skype: jasik1712
    • Przez Ciaston
      Witam. 
      Mam pewien problem z teamspeakiem oraz minecraftem. Otóż chodzi o to, że gram z kolegą w minecrafta na trybie pełnoekranowym i rozmawiam z nim na teamspeaku i kiedy jestem na zewnątrz to wszystko jest ok. Ale kiedy schodzę do kopalni to nagle przestaje mnie słychać, tak jagby mikrofon nie działał, ale kiedy zmieniam na tryb gry w oknie to nagle mnie słyszy. Nie wiem co z tym prosić, proszę o pomoc.
    • Przez Kozaczekk
      Witam .
      Mam pytanie dotyczące pluginu Authme. Jak zrobić aby gracz jak się loguje miał puste Eq ? A po zalogowaniu miał swoje itemy.  A i jeszcze pytanko . Jak ustawić Lobby ? Jakis Inny plugin Potrzebny ?