Skocz do zawartości
Andrzejj

[Technik] Szukam kogoś kto by mnie "zatrudnił" jako technika na serwerze Minecraft.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto by mnie "zatrudnił" jako technika na serwerze Minecraft. 

Znajomość pluginów: 9.5/10

Znajomość komend: 9.5/10

O mnie: Byłem technikem na 2 serwerach Minecraft. Właściciele byli bardzo zadowoleni. Oferuję pomoc zupełnie za darmo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To 9.5/10 to oznacza, że znasz 95% pluginów i komend? Dziwię się, że byłeś zatrudniony tylko na 2 serwerach! Przecież ktoś z taką wiedzą mógłby pracować w Hypixelu.

218.png_large

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, Jqmey napisał:

To 9.5/10 to oznacza, że znasz 95% pluginów i komend? Dziwię się, że byłeś zatrudniony tylko na 2 serwerach! Przecież ktoś z taką wiedzą mógłby pracować w Hypixelu.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Na hypixelu to raczej nie bo tam większość pluginów/skryptów jest pisana przez techników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, Jqmey napisał:

o 9.5/10 to oznacza, że znasz 95% pluginów i komend?

Z takim podejściem to chyba każdy zna komendy i pluginy na 1/1000 :v Koniec dyskusji na ten temat, jeżeli nie chcecie go przyjąć to się nie wypowiadajcie :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swietnie  Prosze technika zeby zrobil rangi itd.  s125851.enmc.pl

Edytowane przez Eevee
bez l :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez M1Chh4l
      Dzień dobry bądź dobry wieczór. Jak w tytule wątku szukam budowniczego, nie dawno zacząłem realizować nowy projekt, mogę tylko tyle zdradzić iż tryb będzie o tematyce drugiej wojny światowej. Niestety, wolę nie zdradzać co planuje, gdyż zaraz ktoś by przyszedł i sobie podwędził pomysł.
    • Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez _Lotheru_
      Witam, mam 12 lat i poszukuje budowniczego na mapę opartą na komendach. Wymagania: Wiek:12+, kultura języka. Dziękuje.
      KONTAKT: LotheruYT@gmail.com
    • Przez kNoopers
      Szukam technika lub osobe znającą się na pluginach ponieważ nie mogę sobie poradzić z takimi prostymi pluginami jak authx czy permissionsex, niby wszystko robie dobrze a prefixów nie ma oraz nie ma komendy /register czy /login. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże lub kogoś znajde