Skocz do zawartości
Andrzejj

[Technik] Szukam kogoś kto by mnie "zatrudnił" jako technika na serwerze Minecraft.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto by mnie "zatrudnił" jako technika na serwerze Minecraft. 

Znajomość pluginów: 9.5/10

Znajomość komend: 9.5/10

O mnie: Byłem technikem na 2 serwerach Minecraft. Właściciele byli bardzo zadowoleni. Oferuję pomoc zupełnie za darmo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To 9.5/10 to oznacza, że znasz 95% pluginów i komend? Dziwię się, że byłeś zatrudniony tylko na 2 serwerach! Przecież ktoś z taką wiedzą mógłby pracować w Hypixelu.

218.png_large

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, Jqmey napisał:

To 9.5/10 to oznacza, że znasz 95% pluginów i komend? Dziwię się, że byłeś zatrudniony tylko na 2 serwerach! Przecież ktoś z taką wiedzą mógłby pracować w Hypixelu.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Na hypixelu to raczej nie bo tam większość pluginów/skryptów jest pisana przez techników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, Jqmey napisał:

o 9.5/10 to oznacza, że znasz 95% pluginów i komend?

Z takim podejściem to chyba każdy zna komendy i pluginy na 1/1000 :v Koniec dyskusji na ten temat, jeżeli nie chcecie go przyjąć to się nie wypowiadajcie :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swietnie  Prosze technika zeby zrobil rangi itd.  s125851.enmc.pl

Edytowane przez Eevee
bez l :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez M1Chh4l
      Czółko, jak w tytule wątku mam otóż taki problem szukam pluginu w którym po otworzeniu skrzynki losuję się randomowy zestaw, coś "ala" jak na mcpl-net. Może to komuś pomoże, robię serwer chestpvp.
    • Przez Drakenid

Witam serdecznie całe grono forum. Nazywam się Szymon i mam lat 17. Poszukuję osób bardzo ambitnych oraz kreatywnych do serwera minecraft. Na logo u góry się nie patrzcie ponieważ jest to stare z poprzedniej edycji serwera. Tak więc moimi wymaganiami są:
      Kultura Osobista Wiek +15 Bardzo twórcze osoby Pomocne osoby Aktywność A co my zaoferujemy wam:

Miłą atmosfere Dobry klimat Przyjemność przy pracy Wynagrodzenia  
      Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na

Discord PW - Crealz #5711

• Przez cero9999
      Dzień dobry, czy mógłbym postawić serwer na tej maszynce
      , i każdy kto znałby ip mógłby na niego wchodzić?
    • Przez Neital
      Cześć. Poszukuję moda, który będzie mnożył XP (np. z potworów). Jeśli nie ma takiego, czy ktoś mógłby go napisać? Wydaje mi się, że nie powinien być długi (nie znam sie). Najlepiej gdyby mnożył x2, ale żeby też się dało zmienić w configu. Szukam go na wersję 1.12.2. Z góry dzięki!
    • Przez adupl21
      Witam, poszukuje ok.10 osób na nowo stworzony przeze mnie serwer survival typu dobrze znana Kwadratowa Masakra czy dalej aktualna Ferajna. Szukam w miarę ogarniętych osób najlepiej 14+ z discordem. Chętni pisać priv