Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów wstępu:

Witam. Zapewne wielu z Was kojarzy tę mapę. Po wielu latach od ostatniej aktualizacji postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i zaktualizowałem mapę do najnowszej wersji gry według mojego pomysłu. Na wstępie zaznaczam, iż mam pozwolenie od oryginalnego autora na publikację nowszych wersji tejże mapy. Mapa została prawie całkowicie zbudowana od zera - jedynie kształt kuli pozostał ten sam. Mapa nie jest szczególne skomplikowana pod względem technicznym jak i znajdujących się na niej budowli.

Pozwolenie:

Wersja 1 i 2 tej mapy została zaprojektowana przez IHATEPINK. Otrzymałem pozwolenie na wykonanie i publikację swojej wersji 3:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

nx2cn5.png

Fabuła:

Wiele lat temu twoja cywilizacja zaprojektowała pierwszy statek kosmiczny, ale nie mogła znaleźć sposobu na jego zasilenie. Pewnego dnia niewielka grupa badawcza udała się na wyprawę wprost do jądra planety. Właśnie tam znaleźli niewielki, ale bardzo jasny obiekt - był to właściwy rdzeń planety znany dziś kolokwialnie jako "Gwiazda Netheru". Rdzeń zabrano na powierzchnię w celu przeprowadzenia dalszych badań. Naukowcy szybko zdali sobie sprawę, że rdzeń kryje w sobie olbrzymie ilości energii. Stało się więc jasne, że to właśnie on musiał zostać użyty jako źródło mocy dla niedokończonego statku kosmicznego. Po tygodniach ciężkiej pracy ostatecznie udało się go podłączyć do systemów statku. Rząd mógł wreszcie rozpocząć realizację pierwszej misji kolonizacyjnej. Jednakże na pokładzie statku znajdowali się nie tylko koloniści. Rząd wysłał również kolejną ekipę badawczą, która miała za zadanie sprawdzić czy we wnętrzu innej planety również znajduje się "Gwiazda Netheru". Jakiś czas po ich przybyciu ekipa potwierdziła ,że udało jej się znaleźć drugą "Gwiazdę Netheru". Każda kolejna misja kolonizacyjna również potwierdziła ich obecność głęboko we wnętrzach planet. Obecnie zanim jakikolwiek kolonista przybędzie do nowego domu, rząd wysyła najpierw jedną, ale utalentowaną osobę, aby odpowiednio przygotowała planetę i jednocześnie odzyskała jej rdzeń. A Ty jesteś właśnie jedną z takich osób. Właśnie przybywasz na kolejną planetę wybraną przez rząd do kolonizacji. Na pierwszy rzut oka wygląda na małą, ale w rzeczywistości jest znacznie większa. Jest też bardzo podobna do Twojej planety macierzystej. Twoje cele są zapisane powyżej. Powodzenia!

Zasady:

* Tak, jak zazwyczaj: nie oszukuj, nie używaj modów, błędów w grze itp.

* Nie opuszczaj planety

* Ukończenie niektórych wyzwań nagrodzi Cię Księgą Wiedzy, zatem pamiętaj, aby zawsze mieć przynajmniej jedno wolne miejsce w ekwipunku

* Nie wchodź do jądra planety jeśli nie jesteś dobrze wyposażony

Zadania:

Zadania znajdują się bezpośrednio w grze w formie nowych osiągnięć z aktualizacji 1.12. Podstawowe osiągnięcia zostały wyłączone. Występuje następujący podział:

* 3 karty osiągnięć: Powierzchnia, Podziemie oraz Jądro

* 31 wyzwań (6 jest ukrytych)

* 3 główne cele

Zadania muszą być traktowane w sposób dosłowny. Jeśli zadanie wymaga zebrania na przykład 16 sztuk pszenicy, to w ekwipunku musisz mieć dokładnie 16 sztuk, nie 15,17 czy 64.

Zmiany w dropie:

* Zombie oraz zombie-osadnicy nie upuszczają marchewek, ziemniaków oraz żelaznych sztabek

* Creepery mogą upuścić czerwony kamień (redstone)

* Wiedźmy upuszczają glinę zamiast jasnopyłu

* Zombie-pigman upuszcza samorodek żelaza zamiast samorodka złota oraz ma niewielką szansę na upuszczenie kwarcu

Zdjęcia i pobieranie:

2z399q.png

0ndMGf.png

yBIr7U.png

jGYhkt.png

aCs07L.png

Edytowane przez RetroApo
  • Lubię to! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

• Podobna zawartość

• Przez Raptos

» IP serwera: epicrafter.csrv.pl

» Wersja serwera: 1.12.2

» Typ serwera: Survival + GILDIE

» Ilość slotów: 100

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: NoPremium

Właściciel:
         Raptos   

Admini:

- Babsu
      - Mich2000

Moderatorzy:
      - Delgavis

Budowniczy:
      - Szukamy!

Jeśli jesteś zainteresowany na budowniczego? Zgłoś się na naszego discorda!

Serwer został stworzony z myślą o prostym Survivalu, nie posiadamy vipów, Cuboidy są jedynie na gildii. Na serwerze są prace, posiadamy sklepik który jest wyposażony jedynie w enchanty broni.

- Serwer codziennie się rozwija dodając nowe rzeczy.

- Miła i pomocna administracja.

- Jesteśmy otwarci na nowe propozycje graczy związane z udoskonaleniem serwerem
      ___________________________________________________________________________________________________

SERWER JEST NOWY

• Przez dodoPL
      Witam. Mam problem z mob grinderem. Gdy buduje jakikolwiek mob grinder to nie chcą mi się spawnowac potwory. W środku jest ciemno ,tryb mam na ''Normalny''. Jeśli stoje pod MG to potwory nie spawnują się. Jeśli odejdę również. Robiłem Mob Grinder pod ziemią ,na ziemi. Nic. Proszę o pomoc
      Wersja Minecraft - 1.12
      Wersja Javy - 8 Update 151
      Wersja Forge - 1.12
      Mody - Xeros Map ,Optifine

• Przez xThouSandGaming x
      Witam!
      Niedawno stworzyliśmy z przyjaciółmi mały server minecraft. Chiałbym wam o nim opowiedzieć i serdecznie na niego zarposić. 
      Co to za server?
      Jest to server vanilla survival. Co oznacza, ze nie ma on żadnych pluginów.
      Co jest w nim takiego fajnego?
      Wszystko :). To, że jest stworzony dla ludzi uwielbiających budować lub grać na singleplayerze. Dlaczego? Wspólnie sobie pomagamy a co najważniejsze dobrze się bawimy :D. Wspólne zabijanie smoka, rajdowanie morskich monumentów, budowanie czy pomoganie w tworzeniu swojego własnego małego królewstwa. Mamy to wszsytko!
      Skoro nie ma tu żadnych pluginów to nie ma też zabezpieczeń, prawda?
      Tak. I to jest jedna z najlepszych, rzeczy jakich można doświadczyć na naszym serverku. Czyli zaufanie i prawdziwie rodzinna atmosfera. Uwierz mi - jeśli nie pozwolisz, nikomu otworzyc twojej skrzynki nikt nawet się na nią nie spojrzy.
      Jak sie połączę z serverem?
      Nie potrzebujesz, żadnego hamachi czy innych tego typu rzeczy. Hosting jest oplacony na pół roku więc server na pewno nie padnie za 2 miesące 
      Dodatkowe informacje:
      ilość slotów: 10. Nie chciałbym więcej aby nie przeciążać servera. To ma być server na pół roku więc spodziewam się masy lagujących konstrukcji oraz mob spawnerów.
      opłata: nic. null. zero. Tak jak mówiłem hosting jest opłacony.
      wymagania: Praktycznie żadne. Oprócz umiejętności uszanowania czyjegoś dobytku 
      premium: Nie. 
      ip?: Podam po zgłoszeniu się na pw. Wiadomo dlaczego - nie chcemy grieferów.
      backup: robiony jest codziennie więc twoje postępy są bezpieczne 
      przyszłe edycje: Jeżeli będzie zainteresowanie to jestem w stanie sam opłacać hosting.

kontakt: pw, steam: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

W dużym skrócie szukamy zapalonych graczy, którzy poświęcają masę czasu na grę na survivalu oraz potrafią działać w grupie i dobrze się przy tym bawić. Zapraszamy bo atmosfera jest naprawdę świetna.
      //Poprawiam tagi i zatwierdzam ~ Jqmey
    • Przez xThouSandGaming x
      Witam. 
      Niedawno stworzyliśmy z przyjaciółmi mały server minecraft. Chiałbym wam o nim opowiedzieć i serdecznie na niego zarposić.
      Co to za server?
      Jest to server vanilla survival. Co oznacza, ze nie ma on żadnych pluginów.
      Co jest w nim takiego fajnego?
      Wszystko :). To, że jest stworzony dla ludzi uwielbiających budować lub grać na singleplayerze. Dlaczego? Wspólnie sobie pomagamy a co najważniejsze dobrze się bawimy :D. Wspólne zabijanie smoka, rajdowanie morskich monumentów, budowanie czy pomoganie w tworzeniu swojego własnego małego królewstwa. Mamy to wszsytko!
      Skoro nie ma tu żadnych pluginów to nie ma też zabezpieczeń, prawda?
      Tak. I to jest jedna z najlepszych, rzeczy jakich można doświadczyć na naszym serverku. Czyli zaufanie i prawdziwie rodzinna atmosfera. Uwierz mi - jeśli nie pozwolisz, nikomu otworzyc twojej skrzynki nikt nawet się na nią nie spojrzy.
      Jak sie połączę z serverem?
      Nie potrzebujesz, żadnego hamachi czy innych tego typu rzeczy. Hosting jest oplacony na pół roku więc server na pewno nie padnie za 2 miesące
      Dodatkowe informacje:

ilość slotów: 10. Nie chciałbym więcej aby nie przeciążać servera. To ma być server na pół roku więc spodziewam się masy lagujących konstrukcji oraz mob spawnerów.
      opłata: nic. null. zero. Tak jak mówiłem hosting jest opłacony.
      wymagania: Praktycznie żadne. Oprócz umiejętności uszanowania czyjegoś dobytku
      premium: Nie. 
      ip?: Podam po zgłoszeniu się na pw. Wiadomo dlaczego - nie chcemy grieferów.
      backup: robiony jest codziennie więc twoje postępy są bezpieczne
      przyszłe edycje: Jeżeli będzie zainteresowanie to jestem w stanie sam opłacać hosting.

kontakt: pw, steam: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

W dużym skrócie szukamy zapalonych graczy, którzy poświęcają masę czasu na grę na survivalu oraz potrafią działać w grupie i dobrze się przy tym bawić. Zapraszamy bo atmosfera jest naprawdę świetna.

• Przez Qba ツ
      Witam myślę że wybrałem dobrą kategorię otóż, mam problem z modem optifine na każdej wersji, ale zależy mi na tym by działał on prawidłowo na wersji 1.12.2 lub 1.12, chciałbym coś nagrać z minecrafta ale jak gadam z kolegą i na drugim monitorze mam program do nagrywania to minecraft sie lekko zacina, a jak wgrałem optifine [poprawnie] to wchodzę na serwer multiplayer i wywala mnie z gry [crash] to samo w przypadku trybu singleplayer. Daje logi w załączniku. Dzięki za pomoc i odpowiedźi, liczę na was  

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.