Skocz do zawartości
Drakenid

Szukam Ekipy na serwer !

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Tak jak w tytule poszukuje administracji na serwer Survival+Gildie na wersji 1.7+1.8! Zachęconych zapraszam na serwer bądź kontakt PW oraz GG

Ip Serwera : drakemc.ench.pl

Moje GG: 53379400

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Drakenid

Witam serdecznie całe grono forum. Nazywam się Szymon i mam lat 17. Poszukuję osób bardzo ambitnych oraz kreatywnych do serwera minecraft. Na logo u góry się nie patrzcie ponieważ jest to stare z poprzedniej edycji serwera. Tak więc moimi wymaganiami są:
      Kultura Osobista Wiek +15 Bardzo twórcze osoby Pomocne osoby Aktywność A co my zaoferujemy wam:

Miłą atmosfere Dobry klimat Przyjemność przy pracy Wynagrodzenia  
      Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Discord PW - Crealz #5711

• Przez Neital
      Cześć. Poszukuję moda, który będzie mnożył XP (np. z potworów). Jeśli nie ma takiego, czy ktoś mógłby go napisać? Wydaje mi się, że nie powinien być długi (nie znam sie). Najlepiej gdyby mnożył x2, ale żeby też się dało zmienić w configu. Szukam go na wersję 1.12.2. Z góry dzięki!
    • Przez Rybson
      Siema szukam wspólnej gry w moba na telefon kto gra pisać 
    • Przez pumapl
      Cześć. Proszę o wyrozumiałość, ponieważ to mój pierwszy post i nie jestem dobry w te klocki  
      Do sedna.
      Szukam:
      - Jednego Technika
      - Dwóch Adminów
      - Trzech Moderatorów

Wzór podania:
      Technik:
      Admin:
      Moderator:
      Pomysłodawca:

Dodatkowe uwagi ode mnie:

Dziękuję za uwagę. Wszystkie podania proszę pisać poniżej. Po więcej informacji zapraszam na skype: jasik1712
    • Przez Kotezzer
      Czesc! Wykupiłem na spółkę z przyjacielem serwer, ilość slotów 5, natomiast ofertę mogę poszerzyć i rozbudować strukturę w każdym momencie.Taki jest mój notabene plan. Lubie budowac budynki i miasta, zawsze marzyła mi się własna mapka z mini miastem, koleją, wiaduktami, kościołami itp. Na chwilę obecną buduje sam + ewentualnie 2 moich przyjaciół. Pytam więc, czy ktoś chciałby się przyłączyć do projektu i budować wspólnie? Może kogoś też kręci budowa miast. Mam lat 20, TS/Skype mile widziany. Śmiało proszę pisać w komentarzach! Pozdrawiam! Nazwa na skype: matiosization