Skocz do zawartości
MCBartek

[1.7.x] [Survival+Gildie] Bez DROPU ZE STONE!

Rekomendowane odpowiedzi

XPMCSV.maxc.PL

Witam chciał bym zaprosić na mój serwer SURVIVAL+Gildie

Otwarcie 12.02.17 16:00

Serwer powstał we współpracy z mc.WPGOLD.pl wejście na serwer z ich lobby Tryb : Survival 

Informacjie:

Wiele rang

Brak dropu ze stone

Gildie

Ogarnięta administracja

ItemShop

Ranking Graczy i Gildii

I wiele więcej

Zapraszam już jutro godzina 16:00,

Rozdamy  kilka rang i itemków.

Pozdrawiamy, Ekipa XPMCSV.maxc.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez KoniuV2
      Witam,
      mam pewien problem ze sklepem, który zrobiłem na commandblock'ach. Mianowicie składa się on z 3 takich bloków, każda z nich ma kolejno komendy (połączone są repeater'ami w rzędzie):
      -msg @p[l=34] Masz za malo XP (Smuteczek)
      -/give @p[lm=35] enchanted_book 1 0 {StoredEnchantments:[{id:51,lvl:1}]}        --------       za 35 poziomów dostaje książkę z enchantem Infinity
      -xp -35l @p[lm=35]

I problem w tym, że kiedy ja stoję obok przycisku i mam 35 lvl dostaje item i mi zabiera lvl, ale gdy tego lvl nie mam, książkę dostaje najbliższa osoba która ten lvl ma, nie zależnie od tego czy wcisnęła przycisk.
      I teraz pytanie jak to naprawić , a może raczej poprawić.

(Mam problem z dodaniem załącznika, ale myślę że łatwo to sobie wyobrazić :D)
    • Przez kNoopers
      Szukam technika lub osobe znającą się na pluginach ponieważ nie mogę sobie poradzić z takimi prostymi pluginami jak authx czy permissionsex, niby wszystko robie dobrze a prefixów nie ma oraz nie ma komendy /register czy /login. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże lub kogoś znajde
    • Przez Anonim Anonim
      Siema posiadam własny serwer na pukawce z dużą ilością modów i mam inv tweaks w modach u siebie dodawałem też do serwera i dalej nie działa jedna rzecz, a mianowicie sortowanie po podniesieniu, inaczej zwane uniknięcie zapełnienia paska akcji
      Silnik: Thermos-1.7.10-1614-57

Moje pytanie brzmi czy mogę to jakoś naprawić?
      Np. za pomocą jakiegoś pluginu lub moda sam nie wiem
      Albo może istnieje coś co emuluje pojedynczego gracza na serwerze? Ponieważ na singlu wszystko hula
    • Przez igoraczek1
      Witam
      jestem Igor
      Jeśli szukasz sponsora to dobrze trafiłeś. Chętnie pomogę ci w rozwoju serwera z obupólną korzyścią. Jeśli chcesz mnie pozyskać, twój serwer musi mieć już kilkunastu graczy i zaciekawić mnie. Wszystkie szczegóły do ustalenia na pv.
      zapraszam do kontaktu!
    • Przez OldDeth
      Minecraft Skiner
      Jest to nowo powstały  serwer RPG mający na celu wprowadzić gracza do mrocznego świata fantasy,
      - Frakcje       -PvP      -PvE      -Nowe Moby    -BloodMoon   -Poszerzona Alchemia   -Miasta    -Klasy Postaci    -Herobrine     -Wampiryzm    -Likantropia   -Dungeony    
      -Magia    -Czarnoksięstwo    -Nowe Craftingi   -Nowe Maszyny    -Choroby    -Realizm   -Eventy    -Updaty Tematyczne    -PL/ENG     -Małżeństwa  -Hausng System
      -Ekonomia   
      Jak wygląda rozgrywka ?
      Gracze w swym posiadaniu mają gigantyczną paletę możliwośći, począwszy od powszechnie znanych jak tworzenie gildii oraz rozwój klasy postaci, aż do znacznie rzadszych takich jak możliwość zarażenia się wampiryzmem  lub likantropią, tworzenie rozmaitych zaklęć, urozmaicony system craftingów, coraz to nowsze dungeony z bossami, okresy kataklizmu, nowe coraz groźniejsze potwory, różnorakie możliwości rozwoju swej frakcji, powstający system ekonomi między miastami, ale i również choroby mogące dotknąć gracza. Administracja żmudnie, aczkolwiek skutecznie dba o ciągłe ulepszanie mapy, na której wybudowywane są coraz to nowsze dungeony z nagrodami dla śmiałków kórzy będą wstanie je przejść,  złotą zasadą admin-teamu jest zachowanie mapy serwera na stałe, co to oznacza ? Mapa nigdy nie będzie zmieniana , a jedynie poszerzana , co pozwoli graczom na rozbudowę do niespotykanych rozmiarów, jest to wpełni realny koncept dzięki prywarnej maszynie w której o ilość GB na mapę serwera troszczyć się nie trzeba, już teraz sama mapa ma 79GB, a jest to dopiero początek.
      Budowanie postaci ?
      Każdy gracz na początku ma do wyboru dwie podstawowe klasy postaci - łucznik lub wojownik, jednakże są to tylko przeliczniki zdrowia i dmg, prawdziwa zabawa rozkręca się gdyż wraz z rozwojem można nabyć wiele pobocznych unikalnych drzewek rozwoju po przez eksplorację czy też robienie questów, w ten oto sposób można nauczyć się jak władać magią, mroczną alchemią, stać się wampirem, wilkołakiem , posiąść umiejętności potrzebne do wytwarzania nowych potężnych craftingów czy też sekretnych skilli.
      Dzięki temu rozwiązaniu klasa postaci gracza cały czas ewoluuje w zależności od sposobu w jaki gra, dzięki czemu możliwe są setki różnych unikalnych kombinacji, które cały czas się mogą zmienić bądź też ewoluować. 
      Beta Testy ?
      Jako że po roku budowy serwera dopiero teraz jest udostępniony publicznie mogą występować na nim błędy, oraz część opcji może być jeszcze niedostępna dla graczy, jednakże nie ma czego się obawiać, wszystkie dokonania  nie zostaną utracone. Jako że są to beta testy , niestety społeczność graczy dopiero powstaje ale z waszą pomocą może się rozwinąć do znacznych rozmiarów !
      Nowe wersje gry ?
      Gdy serwer osiągnie sadysfakcjonujący pułap graczy oraz nowsze wersje minecrafta wprowadziły by sensowne rozwiązania do naszego świata wersja serwera zostanie zupdatowana, jednakże wszelki postęp jaki dokonali gracze zostaną zachowane.
      IP:   31.11.138.57

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.