Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Dzień dobry, przepraszam ale nie znalazłem na żadnym forum rozwiązania mojego problemu.

Mianowicie kilka tygodni temu wymieniałem dysk w komputerze z HDD na SSD, przed wymianom minecraft działał prawidłowo. Gdy próbowałem włączyć shiginima launcher po ów wymienie pojawił się błąd który wyglądał następująco, naciskałem play, tradycyjnie ładowała/pobierała się wersja gry, launcher się wyłączał po czym z powrotem włączał. Sprawdzałem wersję javy, aktualizowałem sterowniki, windowsa, direstX'a; nic nie działało. W końcu postanowiłem kupić oryginalnego minecraft'a premium, gdy gra się już załaduje pokazuje się taki komunikat:

"Wystąpił nieoczekiwany błąd i gra została zamknięta. Przepraszamy za niedogodności."

Dodam że taki sam błąd występuje u mojego znajomego który formatował komputer. Bardzo proszę o pomoc ponieważ już zakupiłem minecrafta i nie chcę wyrzucać 100 zł. w przysłowiowe błoto.

W załączniku zamieszczam screena.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Użyj starszych sterowników karty graficznej. Reszcie znajomym podaj ten sam pomysł ;x

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Zamieszczam screena ponieważ nie wiem czy to o to chodzi

Niestety z nieznanego powodu nie wyświetla się żaden crash.

Dorzucam nagranie, może w czymś pomoże:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Zrobiłem tak, lecz pliki się nie dograły, poprosiłem kolegę aby przyniósł mi na pendrive'ie swój .minecraft po czym podmieniłem pliki co również nie przyniosło efektów. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Mam ten sam problem

gdy uruchomię z dziennikiem danych w dzienniku mam taki zapis

15:59:30    launcher    Preparing to launch minecraft client for 1.11.2
15:59:31    launcher    Checking installations.
15:59:31    launcher    Minecraft client 1.11.2 is ready to start.
15:59:31    launcher    Starting!
15:59:31    launcher    Using default game log configuration client-1.7.xml (outputs XML)
15:59:33    bes    Setting user: psychotata44
15:59:35    bes    LWJGL Version: 2.9.4
15:59:37    launcher    Process closed with exit code -1073740791 

po wejściu w appdata w folderze minecrafta z logami mam tylko

[15:59:33] [Client thread/INFO]: Setting user: psychotata44

[15:59:35] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.4

U mnie pomogło zainstalowanie starszych sterownikow do grafiki

Grafika geforce 610m

Edytowane przez psychotata44
Nowe informacje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Mam ten sam problem pomoże mi ktoś? Wymieniłem z 2 miesiace temu dysk na ssd i format był jeszcze.Jak była starsza wersja mc to pokazywało problemy z sterownikami karty graficznej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Dziękuję wszystkim za pomoc. Ostatnio wyszły nowe sterowniki do mojej karty graficznej, należało je zainstalować przez aplikacje NVIDIA GeForce Experience. Minecraft już działa, mam nadzieję, że wszystkim udało się znaleźć rozwiązanie problemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez piotrovvsky01
      Witam!
      Mam pewien problem otóż gram sobie na blazingpacku na wersji 1.8.8 ( jest to paczka antycheat ). Przerzucam txt do folderu resourcepacks. Zamykam folder. Odpalam minecraft i nie mam tego txt w grze... Pomoże ktos? 
    • Przez Dawid Długosz
      Siemka. Mam pewien problem z wbiciem na serwer a w sumie na serwery. Jest to dość dziwne bo na jeden serwer mogę wbić a na drugi nie. Po próbie połączenia się z serwerem na który nie mogę wbić (tutaj dragon-survival.eu) wyskakuje mi coś takiego jak na jpg. W sumie próbowałem już wszystkiego. Usunięcie .minecraft, odinstalowanie javy, zabawa z zaporą. Proszę o pomoc

• Przez Kris Norris
      Witam
      Komputer ma pół roku. 8 GB ramu, Procesor - Amd 6 core fx 6300 3.5GHZ.  Windows 10 Home Edition 64Bit
      Karta Nvidia  Gtx1050ti 4GB
      Temperatury mierzone podczas grania -  Temp. Proc-41°C. Karta 38°C.
      Od wczoraj mam problem z wyświetlaniem obrazu w minecraft. Otóż obraz dziwnie faluje. (Zaczęło się po przeprowadzce do innego pokoju)
      Czynności jakie do tej pory zrobiłem:
      Wywaliłem wszystkie głośniki, woofer itd z otoczenia kompa. Zauważyłem że woofer dociskał przewód HDMI do ściany ale czy to akurat może być przyczyna? skoro po usunięciu głośników efekt wciąż się utrzymuje?
      Zaktualizowałem Windows
      Zaktualizowałem Jave
      Zaktualizowałem sterownik karty
      Podmieniłem kabel łączący kompa z monitorem. HDMI na DVI-D później VGA, efekt znika na jakieś pół godziny po czym wraca.
      Przeinstalowałem Minecraft łącznie z aktualizacją modów do najnowszych dostępnych pod wersję 1.10.2 
      Na różnych shaderach zawsze ten sam efekt.
      Po wyłączeniu shaderów, efekt znika ale nie wiem na jak długo bo nie miełem jeszcze okazji dłużej pograć bez shaderów.
      Jest to minecraft 1.10.2 Forge z modami: Optifine, Missing Piece, Roads, Worldedit, DualHotbar, I mod za pomocą którego mogę wstawiać zdjęcia w grze, nie pamiętam jak się nazywa. 
      Dzieje się tak tylko w grze. 
      Nie mam już pomysłu. 
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
      Czytałem o opcji rozmagnesowywania monitora, czy to może pomóc a jeśli tak to gdzie znaleźć tą funkcję.
      Na co jeszcze zwrócić uwagę, co jeszcze sprawdzić.
      Link do filmiku jak to wygląda: 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez wixapixa
      Hej, ktoś wie jak pobrac skin do minecrafta bez premium na macbooka? Minecraft shiginima jak cos XD
    • Gość Golebioskyy
      Przez Gość Golebioskyy
      Problem polega na tym,że wogole nie działa mi dźwięk,na początku był cichy,potem musialem restartować launcher, a teraz wogole nie działa.
      BŁAGAM POMOCY!!!!!!!