Reio

[1.10.2] [NP] Melina - prywatny serwer Creative! Budujmy razem

9 postów w tym temacie

Witajcie.

Mam na imię Adam i dzisiaj chciałbym zaprosić kogoś z was do wspólnego grania. Od ponad roku buduje w trybie kreatywnym miasteczko wraz z dwoma innymi osobami (grają rzadko). Ogólny zamysł jest taki aby tworzyć ładne budynki tzn nie kwadratowe szity bez głębi tylko coś bardziej wyszukanego. Serwer hostuje ja na hostingu enderchest w trybie non-premium , jest zainstalowany bukkit. Dostęp do serwera dam na zasadzie white listy . Jeśli potrafisz budować ładne budynki i masz ochotę stworzyć ze mną coś ciekawego napisz odpowiedź na posta/prywatną wiadomość. Bardzo ważna rzecz - zastrzegam sobie prawo do ewentualnego przeniesienia budynku/struktury w dowolne inne wybrane przez Ciebie miejsce poza centrum miasteczka ,jeśli budynek będzie mocno odbiegał od otoczenia.

Wideoprezentacja mapy:

Dodatkowe info:

-Wersja Minecrafta:1.10.2

-Zainstalowane pluginy: WorldEdit,WorldGuard,Citizens2,Builder

-Serwer jest budowany od początku na resourcepacku:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

(Zalecam używanie jednak nie jest to niezbędne)

-Posiadam Teamspeak 3/Discord do komunikacji

-Wiek minimum 16 lat

Serdecznie zapraszam!!!

Adres: s97388.enmc.pl

//Edit wyłączyłem white-list można swobodnie wbijać

Edytowane przez Reio
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam!

Osobiście gram na tym serwerze od 24godzin. Rozeznałem się w mieście i jest rzeczywiście piękne, jak i ambitne.

Dzieł architektury nieskończenie wiele. Możliwości, dzięki wymienionemu w treści reklamowej profilu Resource Pack, są ogromne!

Zapraszam do wspólnej gry :thumbsup:

Edytowane przez latajowca
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słaba prezentacja nie zachęca na wejście na serwer może dodasz jakieś ss i zrobisz reklamę w grafice aby ładniej wyglądała?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.