7 postów w tym temacie

Tylko ja mam problem w odnalezieniu się na Forum tzn. na stronie minecraft.pl?

(Tak w sumie od 2014r.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprawił się na pewno wygląd forum. Jest czytelniejszy, więc nie wiem w czym problem. Jeżeli masz na myśli działy na forum to można zawsze je pozmieniać, tylko przydałaby się jakaś propozycja takowej zmiany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie dopiero do mnie dotarło,

że większość osób tu przesiadujących ma 10 lat i takie forum im w pełni wystarcza.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:UWAGA: 

Mam urocze pytanie:

Za czasów, kiedy byłem niezwykle aktywnym i prosperującym graczem minecrafca, (2014r.)

do czego chcę wrócić, istniały super fajne gitara siema serwery, takie jak:

minecraft.pl

aliquam.pl

i jeszcze kilka cosiów (od coś) kończących się .pl

Co się z nimi stało?

Słyszałem jakieś ploteczki, że serwery rzeczywiście nie istnieją. Prawda to?

Pamiętam jeszcze administratora Chormon'a. Co z nim?!

Czy istnieją jeszcze jakieś (nazwijmy to) oficjalne serwery minecraft.pl dla użytkowników minecraft premium?!

Jak żyć?

???

Oczywiście moderator VentacPL nie był łaskawy mi odpowiedzieć

na to pytanie, pomimo bycia online 8 minut temu.

Czyli tyle się zmieniło :)

+ brak serwerów?

Edytowane przez latajowca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak można było zauważyć portal był nieaktywny długi czas. Starsza ekipa już nie zajmuje się tym forum. Pracujemy powoli nad odnowieniem sieci z nowymi osobami w zespole (ciągle szukamy rąk do pomocy), jednak nie idzie to bardzo gładko (chyba każdy zna Pana R..). Jedynie o co mogę prosić obecnych użytkowników to o cierpliwość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ehm raczej nie wróżę zbyt dobrze temu forum , taki potencjał tyle można było zdziałać, tyle zarobić. ale poza zaklepaniem domeny .pl niema tu nic ciekawego. (nie zdziwił bym się gdyby w godzinach szczytu było więcej robotów niż ludzi :P)  owszem były serwery ale były i umierały, wyjątkiem był chyba FB ale kto by to pamiętał. teraz niby powstaje survival , jakoś bardzo marnie to widzę, a szkoda. a co do pana R to wykupił domenę + forum (+ opłacał chyba serwer survival)  i mógłby na tym zarabiać po dziś dzień, ale wszystko się posypało a w zasadzie z tygodnia na tydzień było coraz gorzej, aż forum zaczęły okupywać ruskie boty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tamte serwery poznikały i nie wrócą XD Aliquam się przeniosło, reszta leży już od długiego czasu. Minecraft.pl też już powinno leżeć, ale najwyraźniej można wciąż to odgrzewać. Życzę powodzenia, jednak nie widzę świetlanej przyszłości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach