Skocz do zawartości
Antypodish

Szukam duzej realistycznej mapy (oferta platna)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Wydaje mi sie, ze to najodpowiedniejsza z sekcji forum. jezeli nie, to prosze o przeniesienie.

Od razu z gory przepraszam za brak polskich literek.

Wprowadzenie

Od lat chcialem rozpoczac pewien spory projekt, ale jak to zycie, brak czasu na zabawe w pelnej skali. Studia dom etc. W

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

(google obrazy), ale nie o tym chce pisac.

Aktualnie poszukuje unikatowej mc mapy o duzych rozmiarach (170x170 tys blokow).

Ale z doswiadczenia wiem, ze czysty wolontariat konczy sie czesto nieukonczonym projektem. Z tego tytulu postanowilem zlozyc oferte zakupu unikatowej mc mapy. Tutaj odrazu zaznaczam, ze nie interesuja mnie zwykle seedy. Zrobienie malej mapy na kilka tysiecy blokow kwadratowych na dzisiejsze wraunki, z dostepnymi modami, to kwestia paru godzin, jak ktos sie zna. Ale wiem, ze zaprojektowanie i wykonanie masywnej mapy, to juz wieksze wyzwanie. Zwykle po stronie technicznej.

Ale bez dalszego owijania ...

Czego oczekuje, to:

• Rozmiar mapy: 170 x 170 tysiecy blokow.
  • Realistyczne wykonanie z elementami fantazy.
  • Przykladowe elementy jak extremalne gory, doliny, kaniony, niziny, ocean, gigantyczny krater, lub kratery po meteorycie/tach, wulkan, biomy, oczywiscie jaskinie i zasoby.
  • +fantazyjne przykladowe, poszarpany region bez bedrock, ocean przepdajacy w eter, latajace skaly/wyspy etc...
  • Plus wlasny kreatywny wklad.
  • Nie biore pierwszego lepszego projektu, ale wybiore z najlepszych proponowanych ofert.
  • Zanim generowanie mapy nastapi przez kogolwiek, by oszczedzic niepotrzebnych frustracji, prosze serdecznie najpierw wyslac zarys proponowanej mapy do wgladu.
  • Kompatybilnosc mapy, z nowszymi wersjami MC.
  • Nie wymagam zadnych konstrukcji, po za naturalnie wygenerowanymi.
  • Podanie jakie narzedzia beda uzyte do wykonania mapy.
  • Wglad do mapy w trybie multiplayer, w trakcie lub/i po wykonaniu, w ramach oceny szczegolow.
  • Mapa nie zostanie udostepniona po przez wykonawce dla osob trzecich, nie wymienionych w tym projekcie.
  • Po udanej tranzakcji, osobiscie przejmuje pelne prawa do mapy, jendak z zanaczeniem kto byl jej wykonawca.

Co oferuje:

• Za wybrany, wykonany i dostarczony projekt oferuje 150 zl
  • Jest to ekstra pare groszy, w sam raz na Nowy Rok, dla kogos kto sie czesto bawi mapami 
  • Potencjalna dalsza wspolpraca nad dalszym usprawnianiem mapy.

Alterntywnie

• Jezeli ktos jest w stanie kogos polecic, prosze takze smialo pisac

Ponad wszystko, jestem bardzo elastyczny jezeli chodzi o pomysly, sugestie, uwagi i krytyke.

Tak tez komentarze sa mile widziane.

Pozdrawiam

Antypodish

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno podałeś prawidłowy rozmiar mapy? Szacuję, że mapa o rozmiarach 170 000 * 170 000 zajmowałaby około 6 TB miejsca na dysku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej Libter.

Niestety tak, 170x170 k to rozmiar bliski tego czego wstepnie bym oczekiwal. Ale po glebszej analizie, mysle o zreduukowaniu do 150x150k. Lub nawet 130x130k i podzieleniu na mniejsze mapy 30x30x9 + 20x20 * 4 + 20x30 * 6 + 30*20 * 6. 

Acz kolwiek, moje wstepne wyliczenia daja wcaiz okolo 1.5 do 2T w calkowitym rozmiarze.

Co moze postawic caly projekt pod duzym znakiem zapytnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez jakubix202
      prosze o pomoc  jak zrobić aby gracze mieli dostęp do komend spawn warp podajcie komendę prosze!
    • Przez majaczuuu
      O nas:
      -Duża sieć z 200-300 graczami online
      -Serwery dedykowane oraz ochrona anty-ddos
      -Współpraca z dużymi youtuberami
      Wymagania:
      -Wiek min. 16lat
      -Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwerów Minecraft
      -Znajomość pluginów darmowych oraz płatnych
      -Doświadczenie w tworzeniu serwerów długoterminowych (np. Skyblock, Prison)
      -Możliwość podpisania umowy o poufności
      Mile widziane:
      -Podstawowa znajomość JAVA
      Oferujemy:
      -Możliwość wynagrodzenia finansowego po okresie próbnym (1-3mc)
      -Możliwość odbycia praktyk w naszej firmie
      Zainteresowanych zapraszam do wysłania wiadomości na GG: 8235617 bądź tutaj w wiadomości prywatnej opisującej Twoją osobę i doświadczenie.
    • Przez Network-Monitorin
      Witam bardzo serdecznie, poszukuje technika na serwer minecraft o nazwie NetworkCraft.pl.
      Czego oczekuje?
      - Chec i zdolnosci pracy w grupie.
      - Spedzanie minimum 4,5 godziny dziennie przy projekcie.
      - Wiek ( Nie mniej niz 17 lat )
      - Posiadanie Komunikatora glosowego teamspeak3.
      - Wiedza w edycji/pisaniu pluginow.
      - Znajomosci wsrod spolecznosci minecraft, ktore przeistocza sie w zaangazowanie do wejscia na serwer.
      Co oferuje?
      - Stabilny serwer na maszynie 8gb ramu ( tylko przy starcie ), mozliwosci mamy sporo i jestemy w stanie w kazdej chwili powiekszyc ram az do 21gb.
      - Support w jezyku Polski/Angielskim ( pon,wt,sr w godzinach 10/11 do 24/01 | czw,piat w godzinach 14/15/16 do 24 )
      - Ochrona AntyDDos ( Az do 950 gbps maxymalnej filtracji ddos )
      - Pokrycie wszelkich platnosci zwiazanych z serwerem.
      - Zaplata miesieczna w zaleznosci od zarobionych pieniazkow na serwerze.
      - 20% zyskow z serwera bedzie przeznaczone na jego rozwoj. ( Reklamy/Etc... )
      - 100% uptime serwera
      - Lokalizacja Polska (Warszawa)
      - Serwer teamspeak3 + wspolpraca z 3 bardzo rozwinietymi serwerami hurtworld ze strony mojego bardzo dobrego znajomego.

Napewno znalazlo by sie wiecej rzeczy ktore moglbym zaoferowac, lecz ten temat to jest dopiero poczatek.Jezeli chcialbys podjac wspolprace zapraszam pod email: wspolpraca@myteamspeak3.pl

//Poprawiam tagi w temacie ~ VenomPCPL
    • Przez Qtvs
      Witam
      Mam problem z minecraftem.
      Mianowicie chodzi o to, że wchodzę na serwer, trochę sobie pogram i nagle mnie wywala z taką treścią przed oczyma:
      Internal Exception: java.ioIOException: Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta
      Co mam zrobić? Nie mogę przez to grać w spokoju bo mnie wywala co chwile!
      Launcher: Crystal Launcher
      Java: Najnowsza 8 161 update
      Argumenty javy w launcherze: -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M -noverify