Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyc serwer 1.7.X gildie i potrzebna mi jest  dobra ekipa :D ważne, żeby miedzy nami panowała fajna atmosfera.Nie chce żadnych spinek

Opiekun:Odpowiedzialny za wszystkich, może usuwać dane osoby ze stanowisk i przyjmować nowe.Musi koordynować pracę innych osób i opiekować się serwerem.(Min. 15 lat)

Technik:Ogarnie serwer od sprawy technicznej ;D.

Moderator: Tutaj nie wymagam zbyt dużo. Ma być czujny aby w razie większego kłopotu poinformować opiekuna o sprawie oraz zajmować rzeczami, które będą działy się na serwerze

Admin: Ogarnia pluginy, ma dużo fajnych pomysłów do wprowadzenia na serwer, rzetelny i kompetentny

Youtuber: Minimum 100 subów będzie się on także zajmował reklamą serwera.

Przede wszystkim przyjmę także osoby które będą chciały wesprzeć finansowo serwer.

Oferuję: Rangi, kulturę oraz poświęcenie włożone w serwer w miarę moich możliwości.

Oto wzór podania:

O jakie stanowisko się ubiegasz:

Twój wiek:

Doświadczenie:

Parę słów o sobie:

Nick w grze:

Kontakt steam/mail:

Dlaczego ty:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jakie stanowisko się ubiegasz: Technik

Twój wiek: 15

Doświadczenie: 5 lat / tworzyłem własne serwy

Parę słów o sobie: O mnie się dowiesz jak już będziemy tworzyć serwer.

Nick w grze: Barsadek28

Kontakt steam/mail: barsad28@wp.pl / skype: Barsadek28

Dlaczego ty: Ponieważ znam się na serwerach jak już wspomniałem tworzyłem własne. Znam plugin'y oraz potrafię je konfigurować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jakie stanowisko się ubiegasz:admin/moderator/opiekun

Twój wiek:12

Doświadczenie: byłem  adminem na jednym serwerze

Coś o sobie:Mam 12 lat.Nazywam się Dominik. Mam starszego brata Damiana. Chodzę do 5  klasy . Mam bardzo fajnych kolegów. Znam dużo komend w minecraft. Lubię grać w minecrafta jak i piłkę nożną na podwórku. 

Nick w grze:sniegowiec

Kontakt steam/mail:pustulkadominik@gmail.com

Dlaczego ty: lubię odpowiadać na pytania sprawdzać cheaty i zajmować się serwerem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema Chcesz mieć ts serwerowego wbij na wpierdolteam.tsdns.pl dogadamy się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałabym zostać moderatorem bądź opiekunem. Mam na imię Maja. Mam 14 lat , w minecrafta gram 4 lata. Byłam adminka na 3 serwerach , które niestety się rozpadły. Jestem dość ogarnięta osobą. Nie daje mute bądź banów za byle co. Mój nick w grze : majeczkaaaxd

Gmail : majeczkaaaxd2@gmail.com

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o zostanie moderatorem bądź opiekunem. W gmailu podam więcej informacji o sobie .

Dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jakie stanowisko się ubiegasz:Moderator

Twój wiek:18 lat

Doświadczenie: Gralem poważnie od wersji 1.0 do 1.6. Chce wrocic do gry. Jestem doświadczonym graczem. Wszystkie lata poświęciłem grając na serwerach.

Parę słów o sobie: Kocham grać w piłkę, często dużo się bawię na imprezach. Dość zabawny i rozrywkowy :3 

Nick w grze: Rex26

Kontakt steam/mail:Sun_centek@o2.pl

Dlaczego ty:Jestem odpowiedzialną,  kompetentną oraz godną zaufania osoba. Mam do zaoferowania dużo czasu ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkich zapraszam w sobotę o 18:00 na start serwera.
Będzie można składać podania na admina i helpera na naszym forum.
SOBOTA 18:00 CAVECRAFT.YFUN.PL 
PODANIA SKŁADAMY NA FORUM: Cave-Craft.opx.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Filiq343
      Prawdziwe życie (RolePlay) citylife.maxcraft.pl już wkrótce startuje!
      Uwaga! Temat będzie co jakiś czas aktualizowany! Obserwuj

Co u nas?
      * autorskie pluginy (np. potrzeby, prace)
      * autorskie skrypty (np. portfel)
      * możliwość robienia alkoholi
      * ranga Milioner (VIP)
      * mieszkania dla graczy i VIP'ów
      * sklepy dla graczy i VIP'ów
      * wysokie i nowoczesne budynki
      * własny serwer discord 
      * własne forum

O otwarciu serwera, dowiecie się śledząc ten temat, na pewno w którejś jego aktualizacji wystąpi ostateczna data!

Jest już możliwość dołączenia do naszego discorda!
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Jest już możliwość dołączenia na serwer jako spectator za FREE!
      citylife.maxcraft.pl

• Przez Pacior Jr.

Nazwa: Postawklocka.pl
      iP Serwera: postawklocka.pl
      Aktywny: 24/7
      Strona: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Rodzaj: Survival - PVP - Minigry - Frakcje - Działki - Sztuczna Inteligencja?
      Sloty - 100
      Witam bardzo serdecznie Chciałbym was zaprosić do mojego nowo powstałego serwera!
      Jest on w całkowicie intuicyjny, został zrobiony tak, aby każdy niezależnie od wieku, potrafił w pełni wykorzystywać wszystkie aspekty serwera.
      Wszystkie najpotrzebniejsze komendy zostały porozpisywane i porozrzucane w miejsca, gdzie ich właśnie będziesz potrzebować!

Co na nim znajdziecie?
      - Survival (Drop z Kamienia)
      - PVP (Arene PVP jak i PVP poza spawnem)
      - Dzałki (Zbuduj wymarzony domek i przechowuj w nim cenne rzeczy)
      - Frakcje (Znajdź sprzymierzeńców i Stwórz własną Gildie) [Wkrótce]
      - Minigry (Gdy będziesz potrzebował/potrzebowała odpoczynku od kopania) [Włączone gdy tylko będzie więcej aktywnych graczy]
      - Kreatywne "Znajdźki" (Zaimplementowane i rozsiane po mapie różnego rodzaju skarby i nie tylko)
      - Sztuczną inteligencje (Nawet w przypadku kiedy byłbyś/byłabyś sam/sama na serwerze, sprawi że nie będziesz się nudzić ) 

Na serwerze staram się ciągle dodawać coraz to nowe różne rzeczy, więc raczej nie będziesz się nudzić
      Informacje dodatkowe:
      Strona internetowa Postawklocka.pl na której jest w pełni sprawny ITEM SHOP, jest oczywiście stroną tymczasową.
      W ciągu najbliższych dni zostanie on zmieniony na Bardziej Rozbudowany ITEM SHOP zostanie również dodane Forum, Strona z nowinkami dotyczącymi Serwera.
      Screenshoty:(nie za dużo by nie zdradzać za wiele )

Dziękuje za uwagę i mam nadzieje do zobaczenia na serwerze
      //Poprawiam tagi i zatwierdzam ~ VenomPCPL
    • Przez piXelWorld
      Siema!
      Poszukuję kogoś do współpracy przy nowym serwerze. 
      Sam nie gram w Minecraft, ale moja żona bardzo lubi sobie przy tej gierce odpocząć. Jestem z zamiłowania grafikiem a i lubię programować. Robiłem strony w html, php + mysql, zacząłem trochę javy trochę z jakimiś innymi experymentowałem. Widzę, że można ingerować w świat Minecrafta Javą, więc jeśli ktoś zgłosi chęć pomocy to znów mogę do niej przysiąść.
      Do rzeczy.
      W ogóle nie rozumiem zasad edycji map czy komend. To byś musiał mi wytłumaczyć. Serwer postawiłem na swoim kompie, żeby testować jak to wszystko działa, ale dalej nie mogę ruszyć. Wszystkie informacje w internecie są stare a ja bym chciał, żeby ten serwer na prawdę się wybił.  Serwer wykupię lub kupię komputer stacjonarny, specjalnie przeznaczony pod serwer 24h. Vipy czy tam Premium będzie, ale dopiero gdy będzie miał je kto kupić Mogę tworzyć nowe grafiki, przedmioty, mapy czy nawet funkcje/komendy po uprzednich wskazówkach co do działania programów Forum założę, stronę mogę zrobić Chciałbym osiągnąć poziom 300-500 graczy i myślę, że jest to realnie możliwe, sądząc po swoich obserwacjach. Żona gra na jakimś zapuszczonym serwie z bugami i czitermi a admina ob kilku miesięcy nikt nie widział. Raz na rok wchodzi, zrobi jakiś update a wszyscy rzucają się, żeby kupić vipa. Na serwerze zalogowanych jest codziennie 300 graczy. Nam, przy zadbanym, stabilnym, nowoczesnym serwerze udałoby się nieźle zarobić ; ]
      Mam kilka tajnych pomysłów, ale na razie nie chce ich zdradzać. Niech ten serwer będzie zaskoczeniem! ; ]

Kontakt na forum lub przez maila, a później tsa, skype, wyjście na piwo.
      mi.brychcy@gmail.com
    • Przez Filiq343
      Poszukuję członków do administracji: grafik, technik, budowniczy
      Informacje na temat serwera
      Serwer citylife.maxcraft.pl to serwer reallife, polegający na symulacji prawdziwego życia w wirtualnym świecie minecraft. Mamy ogarnięte już prace, kilka skryptów, rangi, zbudowaną część miasta, aczkolwiek do dalszej pracy potrzebne jest nam o wiele większe grono administracji. Pomysłów na pluginy i skrypty oraz budowle rodzi się coraz więcej, a nasza ekipa nie liczy wielu osób. A żeby rzeczy takie jak portfel czy bilet nie wyglądały minecraftowo, potrzebujemy także kogoś kto potrafi robić tekstury o wysokiej jakości.
      Podanie grafika                                  Wymagania
      Wiek:                                            min. 12 lat (chyba, że ma się naprawdę wielki talent)
      Od kiedy zajmujesz się robieniem tekstur?        ---------
      Przykładowa tekstura:                            ---------
      Informacje o sobie:                              ---------
      Co byś jeszcze zaoferował?                       ---------

Podanie technika                                 Wymagania
      Wiek:                                            min. 14 lat (chyba, że ma się naprawdę duże doświadczenie)    Od kiedy grasz w minecraft?                      ---------
      Na ile znasz pisanie pluginów?                   min. 6/10
      Na ile znasz pisanie skryptów?                   min. 8/10
      Jakie znasz języki programowania?                ---------

Podanie na budowniczego                          Wymagania
      Wiek:                                            min. 12 lat (chyba, że jest się naprawdę kreatywnym)
      Od kiedy grasz w minecraft?                      ---------
      Ile czasu spędziłbyś na serwerze dziennie?       min. 3h dziennie
      Podaj w skali 1-10 jak budujesz:                 min. 8/10
      Przykładowy screen budowli:                      ---------

Każdemu oferuję okres próbny!
      Grafik - 2 dni
      Technik - 5 dni
      Budowniczy - 5 dni

Podania proszę pisać w odpowiedziach pod tematem. Mam nadzieję, że znajdzie się nas jak najwięcej. W sumie potrzebujemy:
      Grafik - 1 osoba
      Technik - 1-2 osoby
      Budowniczy - jak najwięcej

• Przez Network-Monitorin
      Witam bardzo serdecznie, poszukuje technika na serwer minecraft o nazwie NetworkCraft.pl.
      Czego oczekuje?
      - Chec i zdolnosci pracy w grupie.
      - Spedzanie minimum 4,5 godziny dziennie przy projekcie.
      - Wiek ( Nie mniej niz 17 lat )
      - Posiadanie Komunikatora glosowego teamspeak3.
      - Wiedza w edycji/pisaniu pluginow.
      - Znajomosci wsrod spolecznosci minecraft, ktore przeistocza sie w zaangazowanie do wejscia na serwer.
      Co oferuje?
      - Stabilny serwer na maszynie 8gb ramu ( tylko przy starcie ), mozliwosci mamy sporo i jestemy w stanie w kazdej chwili powiekszyc ram az do 21gb.
      - Support w jezyku Polski/Angielskim ( pon,wt,sr w godzinach 10/11 do 24/01 | czw,piat w godzinach 14/15/16 do 24 )
      - Ochrona AntyDDos ( Az do 950 gbps maxymalnej filtracji ddos )
      - Pokrycie wszelkich platnosci zwiazanych z serwerem.
      - Zaplata miesieczna w zaleznosci od zarobionych pieniazkow na serwerze.
      - 20% zyskow z serwera bedzie przeznaczone na jego rozwoj. ( Reklamy/Etc... )
      - 100% uptime serwera
      - Lokalizacja Polska (Warszawa)
      - Serwer teamspeak3 + wspolpraca z 3 bardzo rozwinietymi serwerami hurtworld ze strony mojego bardzo dobrego znajomego.

Napewno znalazlo by sie wiecej rzeczy ktore moglbym zaoferowac, lecz ten temat to jest dopiero poczatek.Jezeli chcialbys podjac wspolprace zapraszam pod email: wspolpraca@myteamspeak3.pl

//Poprawiam tagi w temacie ~ VenomPCPL