Skocz do zawartości
pzdr600

Poszukiwany mod do powielania bloków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję moda, dzięki któremu mógłbym "skopiować" i wkleić dany obszar za pomocą kilku kliknięć. Wiem, że kiedyś na bukkita był taki mod - nie pamiętam nazwy, ale wiem że narzędzie do oznaczania i kopiowania przywoływało się za pomocą komendy /wand ... Ktokolwiek, cokolwiek? Gram na Minecrafcie SP, wersja 1.5.2. Moda potrzebuję oczywiście do trybu single.

<edit> tak wiem, zły dział, teraz zauważyłem

Edytowane przez pzdr600

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście, o to mi chodziło, tylko że mały problem - gram na launcherze AnjoCaido, a wszystkie SPC i World Edit są zrobione pod oryginalny launcher i nie mogę nigdzie znaleźć wersji pod darmowego minecrafta...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez KaySki
      Witam poszukuję servera minecraft na którym zostanę adminem lub moderatorem
      Poszukuję najbardziej serverów 1.7x-1.8x (SkyBlock , Survival , EasyHC)

O mnie !
      -staż: Gram już od 4 lat
      -doświadczenie: Były moderator skyblock kwadratowejmasakry , chatmod survival kwadratowamasakra , admin i technik bets.
      -co będę robił: Wiadomo pomoc graczom,organizowanie eventów itd.. mogę także pomóc w konfiguracji pluginów(robię to od roku)
      -zainteresowania: Interesuję się downhill'em(kategoria jazdy na rowerze) , motocyklami oraz informatyką(jestem na kierunku informatycznym i mam dość duże doświadczenie)
      -kontakt: SKYPE ,GG,TWITCH,FACEBOOK,YOUTUBE

Więc to chyba tyle
      Propozycje w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach
      ps.:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez jakubix202
      problem z modami flans mod smart moving mody na wersje 1.8 gdy mam pistolet z flans mod to jest on jakoś dziwnie zrobiony nie trzymam go w ręce tylko gdzieś za ,obok ,na dole
      to wina smart moving ale chce aby te mody jakoś działały ze sobą pomocy co mam zrobić  aby mieć te mody razem i aby flans mod wyglądał naturalnie?

SCREEN shoty na dole 
      mogłem wysłać tylko 2 wyśle więcej screenów ale to w poście poniżej  który się pojawi

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

• Przez Romek1337
      Cześć,
      Chciałbym się zapytać o jakiś godny polecenia silnik, który będzie obsługiwał pluginy i mody. Pobrałem silnik o nazwie Sponge, podobno można  tam instalować to i to lecz z tego co widze, poza modami nic więcej się nie da. Zależy mi na tym by działał na wersje 1.12.2. Jeśli jednak takowego silnika nie ma, moje pytanie brzmi: jest jakiś mod na forge, dzięki któremu będę mógł stworzyć portal do nowej mapy? Coś jak plugin Multiverse.
    • Przez Wetto
      Cześć 
      Mam problem z wgraniem modyfikacji indrustrialcraft na serwer 1.11. Proszę o pomoc.
    • Przez xKadia
      Witam,
      odinstalowałam i zainstalowałam minecrafta, po czym ściągnęłam ponownie również forge 1.12. Nie wiem dlaczego, ale teraz nie działa, a wcześniej wszystko było ok. Pomoże ktoś?