Skocz do zawartości
XXXX

ODDAM SPAWN BY XEIXN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pokaże wam spawna którego robiłem sam i mogę go udostępnić wam :)

Zyczę miłego oglądania  

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Zapraszam na mojego skypa Master-yi3 , Udostępnie mape serwerowi.

------------------------------------------------------------------------------------------

Inne moje spawny :

Ps: Budowałem mape dla serwer mineplex.com

Edytowane przez XXXX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez chaad
      Witam mam problem.
      Skradziono mi konto na wp chyba głównie dla innej gry bo na nią wejść nie moge a na minecrafta moge. Po kilku latach naszła mnie ochota na pogranie w klocki i moje pytanie brzmi czy można a jezeli tak to w jaki sposób mógłbym zmienić e-mail do minecrafta? Z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez Povered

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

MECHANIKA GRY
      - drop surowców z rudy
      - system frakcji wraz z statystykami
      - system ekonomii oparty na targu z wieśniakami
      - statystyki PVP wraz z wypadaniem głów
      - zablokowane owoce chorusu
      - trudny tryb gry

IP SERWERA - Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Imperiusx3
      Witam wszystkich!
      Na start chce powiedziec ze to moj pierwszy post na tym forum ale napewno bedzie ich wiecej  Przepraszam jezeli post nie wyglada za ladnie lol. Chcialbym was zaprosic do pobrania mapy Minecraft Gothic. Projekt zostal zaczety okolo 5 lat temu z tego co pamietam na Minecraft 1.3. Ostatnio razem wrocilismy do projektow ale uznalismy ze Gothic ma wiele bledow wiec nie bedziemy kontynulowali tego projektu. Dajemy wam link do pobrania jezeli ktos chce uzyc mapki do budowy lub innego projektu prosimy o kontakt na priv (najlepiej na Youtube kanal Imperiusx3) bylo by nam bardzo milo   Chce poznac wasza opinie dlatego komentujcie pod filmikami na Youtube lub pod tym postem
      Historia Projektu
      Jak juz wspomnialem projekt zostal zaczety okolo 5 lat temu. Ogolnie nad projektem pracowalo 6 osob po czym przerwalismy projekt po okolo roku budowania. Niestety nie wrocilismy do tego projektu jednakze postanowilismy zaczac nowy. Projekt ma wiele bledow i nie wszystko jest idealnie odwzorowane dlatego uznalismy ze nie warto tego kontynulowac. 
      TexturePack
      Zachecamy do zwiedzania mapki na texturepacku Conquest poniewaz na innych wiele rzeczy moze wygladac slabo. Kiedys mielismy wlasnego texturepacka (customowy dokucraft) ktorego mozecie zobaczyc w filmiku Part 1 & 2 na moim kanale jednakze nie posiadamy juz tego texturepacka wiec polecamy Conquesta.
      Wideo

Zapraszam na moj kanal Imperiusx3 zeby obejrzec Part 1 i Part 2 filmiku. Niestety te czesci nie sa zbyt profesjonalnie nagrane poniewaz byly nagrywane na slabym sprzecie i moje umiejetnosci tez nie byly za dobre kilka lat temu.
      Zdjecie

Pobierz
      Mapa : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

TexturePack : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

PlanetMinecraft : Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez Drakenid

Witam serdecznie użytkowników forum! Chciałbym wam przedstawić nowy projekt SURVIVAL jakiego jeszcze nie było, zwie się on
      Drake Survival. Nazwa wzięta z nicku Właściciela. Nasz serwer posiada wiele możliwości których inne serwery Survival nie mieli
      bądź nie mają. Nasz serwer jest rozbudowanych do poziomu profesjonalnego. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o naszym
      serwerze zapraszamy was bardzo serdecznie na start który odbędzie się 20 stycznia tutejszego roku o godzinie 18:00.

Chcesz zabezpieczyć swoją gildie bądź domek na serwerze? Masz do tego prawo! Wystarczy że scraftujesz claimblocka i postawisz
      go na miejscu w którym inne osoby nie mają prawa niszczyć! Pamiętaj, zawsze możesz nadać komuś uprawnienia do 
      korzystania z twojego terenu!

Waszym najważniejszym celem na naszym serwerze jest przetrwanie! Co to znaczy przetrwanie? Przetrwanie oznacza to
      że musicie poradzić sobie sami bądź ze swoimi sojusznikami. Będziecie mieli trudne zadania oraz warunki do przetrwania, 
      będziecie musieli zadbać sami o swój pokarm, swój schron oraz swoje uzbrojenie. U nas na serwerze panuje stan
      HARD SURVIVAL

Nasz serwer posiada wiele rozmaitych oraz profesjonalnych pluginów. Każdy plugin jest dopracowany do perfekcji.
      Oto niektóre z naszych dodatków na serwerze
      Możliwość zamiany głowy na wszelkie inne przedmioty. Możliwość kupna oraz sprzedaży itemów u NPC. Kolorowe pisanie na tabliczkach Dopracowany drop ze Stone. Dobrowolnie masz prawo do wyłączenia oraz włączenia PvP. Oraz wiele wiele innych, to jest dopiero początek naszej przygody...  

Serdecznie was zapraszamy na start który odbędzie się 20.01 o godzinie 18:00!

Nasz Discord - https://discord.gg/ZxFcmWZ
      Wersja Minecraft - 1.9

Serdecznie Zapraszamy

Ekipa Drake Survival

• Przez mihal1234
      Witam poszukuję budowniczego do pomocy przy budowie mapki adventure. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na priv.