Skocz do zawartości
HyBuild

[Potrzebuję] Skina dla Zaawansowanego Budowniczego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! potrzebuję skina dla Doświadczonego budowniczego który buduje Lobby.

Nie potrzeba tu informacji. Poprosił bym linki do stron , Linki download itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-_- "Doświadczonego budowniczego który buduje Lobby"

Widzę , że nie zrozumiałeś mojego tematu.

Nie interesują mnie jakieś stivy i inne gówna z Bobem Budowniczym -_-

Ps . Nie udzielaj się lepiej w moich tematach bo korzyści mi żadnych nie przynosisz  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez _Lotheru_
      Witam, mam 12 lat i poszukuje budowniczego na mapę opartą na komendach. Wymagania: Wiek:12+, kultura języka. Dziękuje.
      KONTAKT: LotheruYT@gmail.com
    • Przez TheWiktorS_PL
      Witam jestem Wiktor. Przypominamy o trwającej rekrutacji na budowniczego na nasz serwer parkour. 
      Na pierwszym miejscu jesteś Ty i Twoja wyobraźnia, a tego nie zastąpi Ci żaden World Edit i inny plugin wspomagający budowę i edycję terenu. Jak potrafisz tworzyć pomysłowe, ładne i ciekawe mapki parkour w różnym stylu i chciałbyś nam pomóc to zapraszamy!
      Wymagania:
      Umiejętność obsługiwania WorldEdit i VoxelSniper Co najmniej 12 lat (są wyjątki) Umiejętność budowania ręcznie Chęci do budowania Posiadanie konta discord Jeśli spełniasz wszystkie wymagania zgłoś się do mnie na discord: TheWiktorS_PL#0414
    • Przez Vitus T
      UWAGA, UWAGA!
      Mam swój serwer Minecraft z trybem RealLife. Potrzebuję budowniczego i technika. Serwer ma white-listę  z powodu iż jest w budowie. Wstęp mają jedynie 
      Czego oczekuje: Od budowniczego oczekuję żeby umiał i żeby od dawna budował.
      Od technika: Żeby dobrze ogarniał pluginy i umiał je pisać.
      Co oferuję: Obie rangi mają większe uprawnienia niż UVIP (najwyższy VIP) i dostają to samo. Budowniczemu nie są potrzebne ITEMY bo ma tryb Creative.
      Co jeszcze: Oczywiście nie przyjmę tak od razu każdego najpierw należy złożyć podanie na forum: citylife.c0.pl/MyBB/ 
      PS. Jak jesteś chętny/a to napisz pod spodem w poście.
      PSS. Proszę o nie pisanie postów typu:
      EEE. Tylko takie wynagrodzenie? Serio?
    • Przez Filiq343
      Witam!
      O serwerze: Ostatnio zastanawiam się nad zrobieniem serwera Hogwart, gdzie gracze (w IC uczniowie) uczyliby się zaklęć, latania oraz teorii dzięki nauczycielom. Jednak aby móc się uczyć wymagani są: programiści od modów i pluginów (przynajmniej po jednym), budowniczy (przynajmniej trzech, ja mogę też coś zawsze pomóc) oraz nauczycieli (przynajmniej czterech).

Wymagania na nauczyciela:
      - wiek 14+
      -  znajomość książek serii Harry Potter
      - ogarnięta kultura i znajomość zasad IC
      - 100% ortografia
      - czas wolny przynajmniej dwa dni w tygodniu w godzinach 17:00-19:00
      - posiadanie konta na discordzie

Wymagania na programiste:
      - wiek nieważny, zależy od umiejętności
      - znajomość pisania modów lub pluginów
      - 100% ortografia
      - posiadanie konta na discordzie